Obchodní služby

Zde je 61 sekcí v kterých je 466 podsekcí

Aukce (101)
Cestování (4842)
Inzerce (128)
Maloobchod (1482)
Poradenství (2970)
Půjčovny (1176)
Řemesla (4092)
Ubytování (6644)
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 4160 celkem 942
Jiří Hrubý – Akvaria Ante

Jiří Hrubý – Akvaria Ante

Společnost Jiří Hrubý – Akvaria Ante se zabývá výrobou akvárií, terárií a zpracováním plochého skla. Akvária a jiné speciální nádrže vyrábíme jak sériově pro velkoodběratele, tak se také specializujeme na výrobu na zakázku, včetně dodávek do zahraničí.
naše produkty: Akvárium na míru, Výroba akvárií
Poslat zprávu Jiří Hrubý – Akvaria Ante
AUTOGARD spol. s r.o.

AUTOGARD spol. s r.o.

Vývoj, výroba, instalace, distribuce - automatické závory, turnikety, zařízení pro kontrolu přístupů, parkovací systémy, výsuvné sloupy, automatické silniční bariéry. Vstupenkové pokladní systémy.
naše produkty: Automatické závory, Parkovací systémy, Silniční zábrany, Turnikety, Závory
Poslat zprávu AUTOGARD spol. s r.o.
ATOMO PROJEKT s.r.o.

ATOMO PROJEKT s.r.o.

Společnost ATOMO PROJEKT s.r.o. se specializuje na termické a chemické odlakování veškerých organických filmů z povrchu kovů a ocelových konstrukcí, tryskání dílů z oceli, tryskání nerez oceli a barevných kovů; dále žíhání a odrezování. Uplatněte slevu 3% na první zakázku - stačí při objednávce sdělit heslo "ATOMO BENEFIT".
naše produkty: Odlakování kovových dílů, Odrezování kovových dílů, Tryskání kovů, Žíhání kovů
Poslat zprávu ATOMO PROJEKT s.r.o.
NEDFORM s.r.o.

NEDFORM s.r.o.

Zakázková výroba: sklářské formy. Pro sklářský průmysl vyrábíme především kovové formy pro strojní a ruční výrobu, a to jak z materiálů standardních jako litina a tvárná litina, tak i z ušlechtilých nerezových ocelí. Formy: jednodílné, dělené, otvírací.
naše produkty: Detekce plynu a par, Laboratorní přístroje a příslušenství, Sklářské formy, Sklářské hořáky
Poslat zprávu NEDFORM s.r.o.
LARM a.s.

LARM a.s.

LARM a.s. je česká strojírenská společnost, dodavatel CNC třískového obrábění (soustružení a frézování), výrobce optoelektronických a magnetických inkrementálních a absolutních snímačů, lankových snímačů, ručních koleček a měřících sond. Dále provádíme mechanické a elektrotechnické montáže.
naše produkty: Optoelektronické snímače, Zakázkové CNC obrábění
Poslat zprávu LARM a.s.
Zero DC s.r.o.

Zero DC s.r.o.

Vyrábíme potřeby pro sportovní a rekreační kynologii. Prostřednictvím internetového obchodu provozujeme velkoobchod i maloobchod s chovatelskými potřebami. Specializujeme se hlavně na potřeby pro mushing, dogtrekking, canicross, agility a flyball.
naše produkty: Kynologické potřeby, Obojky pro psy, Postroje pro psy, Vodítka pro psy
Poslat zprávu Zero DC s.r.o.
ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.

ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.

Návrhy a realizace exteriérů. Kompletní rekonstrukce: historické parky, zahrady, veřejná zeleň včetně drobných stavebních prvků: schodiště, okrasné kamenné zídky, jezírka, vybavení dětských hřišť, zámková dlažba, speciální mlatové cesty.
naše produkty: Mlatové cesty, Zahradní architektura
Poslat zprávu ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.
Havel - plasty, s.r.o.

Havel - plasty, s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 1996. Hlavním předmětem naší činnosti je vstřikování termoplastů a s tím související montážní a kompletační práce.
naše produkty: Lisovna plastů, Plastové výlisky
Poslat zprávu Havel - plasty, s.r.o.
OK Záchlumí, a.s.

OK Záchlumí, a.s.

Výroba rámů a podskupin nákladních automobilů, rámů a podsestav zemědělských a stavebních strojů, výroba dílů a zařízení určených pro skladování, manipulaci a transport. Lisování dílů tvářených za studena, CNC pálení a ostatní zakázková kovovýroba.
naše produkty: Rámy strojů, Svařování ocelových konstrukcí
Poslat zprávu OK Záchlumí, a.s.
Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Společnost Moulds and Tools - Technic s.r.o. je zaměřena na výrobu prototypových forem a malosériových vstřikovacích forem ze slitin hliníku. Naše služby zahrnují konstrukční přípravu, výrobu formy (frézování - HSC technologie), vzorkování a zkoušení.
naše produkty: Hliníkové prototypové formy
Poslat zprávu Moulds and Tools - Technic s.r.o.
LINTECH, spol. s r.o.

LINTECH, spol. s r.o.

Firma Lintech nabízí prodej laserové technologie a značících systémů ( laserové značící, svařovací, atd ). Prodej laserové technologie na aplikace: laserového popisování, svařování, gravírování atp. Konstrukce jednoúčelových strojů, výroba průmyslových rozvaděčů.
naše produkty: Laserové gravírování, Průmyslové značení, Stavba jednoúčelových strojů
Poslat zprávu LINTECH, spol. s r.o.
Jan Benda - Požární služby

Jan Benda - Požární služby

Provádíme preventivní kontroly objektů, revize požárních hydrantů včetně zajištění předepsaných kontrol dalších požárně bezpečnostních zařízení. Prodej hasicích přístrojů, požárních hydrantů a dalšího vybavení pro profesionální i dobrovolné hasiče.
naše produkty: Požární sport, Požární výzbroj
Poslat zprávu Jan Benda - Požární služby
ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

ZK ŽERNÍČEK KOVÝROBA s.r.o. realizuje komplexní strojírenskou výrobu. Pomocí nejmodernějších strojů provádíme řezání plechů a jeklů lasery, svařování (svařovacími roboty), práškové lakování a 3D měření. Specializujeme se na výrobu kovových transportních palet.
naše produkty: Kovové transportní palety
Poslat zprávu ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.
RAPTORKOV s.r.o.

RAPTORKOV s.r.o.

Specializací společnosti RAPTORKOV s.r.o. je kovovýroba a přesné strojní CNC obrábění. Soustružení kovů probíhá v moderním zázemí, s důrazem na kvalitu a perfektní přesnost obrobků. Naše služby nabízíme jak českým, tak i zahraničním zájemcům.
naše produkty: Přesné CNC obrábění kovů
Poslat zprávu RAPTORKOV s.r.o.
V.S.B.P., s.r.o.

V.S.B.P., s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na projekty spojené s kovovýrobou. Hlavní činností je výroba a montáže ocelových konstrukcí, i montáže technologických zařízení. Nabídka komplexních služeb pro tuzemskou i zahraniční klientelu.
naše produkty: Výroba a montáž ocelových konstrukcí
Poslat zprávu V.S.B.P., s.r.o.
KADLEC, s.r.o.

KADLEC, s.r.o.

Kadlec s.r.o. se více než 20 let zabývá kovovýrobou se zaměřením na výrobu svařovaných a montovaných sestav pro tuzemské i zahraniční zákazníky. Provádíme také laserové pálení, práškové lakování a další služby, kterými tak zajišťujeme komplexní výrobu.
naše produkty: Svařování sestav z konstrukčních ocelí
Poslat zprávu KADLEC, s.r.o.
MM LASER - KOVO s.r.o.

MM LASER - KOVO s.r.o.

MM Laser - Kovo s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti laserového řezání, ohýbání plechů a svařování (MIG/MAG/TIG). Rozsáhlé technologické možnosti vedou k zajištění komplexní kovovýroby včetně kvalitních zámečnických prací a povrchových úprav.
naše produkty: Laserové řezání plechů
Poslat zprávu MM LASER - KOVO s.r.o.
GORDA stainless s.r.o.

GORDA stainless s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby spojené se zakázkovou kovovýrobou se zaměřením na výrobky z nerezové oceli a ušlechtilých kovů. Dále ohraňování, skružování, tvarové pálení a svařování kovů. Hliníkové a Fe konstrukce do 1t. Návrh a výroba přípravků, strojů a strojních zařízení.
naše produkty: Zakázková výroba z nerezové oceli
Poslat zprávu GORDA stainless s.r.o.
KOVOSPI, s.r.o.

KOVOSPI, s.r.o.

Naše firma KOVOSPI, s.r.o. se zabývá kovovýrobou se zaměřením na cnc třískové obrábění. Nabízíme obrábění železných kovů, nerez oceli, ocelolitin, hliníkových slitin, včetně obrábění plastů. Na CNC strojích vyrábíme rotační i nerotační dílce.
naše produkty: CNC třískové obrábění kovů
Poslat zprávu KOVOSPI, s.r.o.
A Plus hostel

A Plus hostel

Nabízíme levné ubytování v centru Prahy. Hostel leží v historickém centru pouhých 10 minut od Václavského nebo Staroměstského náměstí. Hostel patří svou kapacitou k největším a nejlevnějším v centru Prahy. Nabízíme několik typů ubytování již od 220 Kč.
naše produkty: Hostel v centru Prahy, Levné ubytování v centru Prahy
Poslat zprávu A Plus hostel
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.