Služby ve stavebnictví

Zde je 7 sekcí

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 20
MT Hardy s.r.o.

MT Hardy s.r.o.

Naše společnost se zabývá především výškovými pracemi. Kam se nedostane lešení, či jiná technika, tam se dostaneme my. Máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce, klempířství a další.
Ukaž na mapě   internet: www.hardymt.cz  
naše produkty: Čištění fasád, Čištění okapů, Dilatační spáry, Mytí oken ve výškách, Nátěry fasád, Nátěry okapu, Nátěry plechových střech, Ochrana proti holubům, Opravy fasád, Opravy komínů, Postřiky proti pavoukům, Zábrany proti holubům
Poslat zprávu MT Hardy s.r.o.
CRAC spol. s r.o.

CRAC spol. s r.o.

Projektování, inženýrsko-dodavatelské služby v oblasti výstavby čistých prostor a HVAC. Dodáváme čisté prostory a HVAC systémy všech kategorií na klíč v průmyslu automobilovém, elektronickém, leteckém, ve zdravotnictví, farmacii či mikrobiologii.
Ukaž na mapě   internet: www.crac.cz  
naše produkty: Čisté prostory, Čisté výrobní provozy
Poslat zprávu CRAC spol. s r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábíme a realizujeme interiérové přemístitelné příčky, skleněné příčky, posuvné mobilní akustické stěny, vestavby a velíny do průmyslových a skladových hal. Disponujeme řadou zkušených odborníků, kteří jsou schopni řešit i nestandardní požadavky našich zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní příčky, Montované systémy, Posuvné příčky, Přestavitelné příčky, Prosklené stěny, Skládací stěny, Skleněné příčky, Skleněné stěny
Poslat zprávu MILT s.r.o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Skleněný svět dodává a montuje celoskleněné dveře, bezrámové příčky, dělící stěny a skleněné zábradlí. Realizujeme zakázky na skleněné výlohy, pochozí skla, skleněné schody, Lacobel a izolační dvojskla. Zrcadlové stěny a obklady barevným smaltovaným sklem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoskleněné dveře, Pochozí skla, Skleněné markýzy, Skleněné podhledy, Skleněné příčky, Skleněné sprchové kouty, Skleněné zábradlí
Poslat zprávu Patrik Bujdák - Skleněný svět
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. působí v mnoha zemích světa. Orientujeme se na činnosti spojené s projekcí, dodávkou, validační činností a servisem staveb pro náročné technologie ( čisté prostory ) v oblastech využití jako je farmacie, chemie, elektrotechnika, zdravotnictví a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čisté prostory na klíč, Čisté prostory pro farmacii, Moderní operační sály, Stavby zdravotnických prostor, Vybavení laboratoří
Poslat zprávu BLOCK a.s.
GEOSTAV spol. s r. o.

GEOSTAV spol. s r. o.

Hlavní činnost společnosti představuje speciální zakládání staveb. Realizujeme štětovnice, piloty vrtané i CFA. Dokážeme zajistit mikropiloty, kotvy, protihlukové a těsnící stěny. Profesionální tým pracovníků dokáže řešit speciální zakládání komplexně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Štětovnice, Štětovnice, Horninové kotvy, Zakládání staveb, Záporové pažení
Poslat zprávu GEOSTAV spol. s r. o.
Sigma České Budějovice spol. s r.o.

Sigma České Budějovice spol. s r.o.

Společnost Sigma České Budějovice spol. s r.o. se soustředí na tři hlavní činnosti svého podnikání, kterými jsou výroba zábradlí, zakázková výroba a výhradní zastoupení na tuzemském trhu pro prodej komunální čistící techniky rakouské firmy Trilety G.m.b.H. Hallein.

naše produkty: Nerezové zábradlí výroba
Poslat zprávu Sigma České Budějovice spol. s r.o.
TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

Naše společnost funguje od roku 1993. Od svého vzniku po současnost působíme ve stavební oblasti a to jako dodavatel stavebních prací a služeb spojených s technickou správou a údržbou objektů významných obchodních řetězců a realitních kanceláří.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jádrové vrtání, Práce strojem Caterpillar 246C, Řezání železobetonu, Rozpočtování staveb, Stěnová pila, Teracová dlažba
Poslat zprávu TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
1. VASTO spol. s r.o.

1. VASTO spol. s r.o.

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru stavebnictví. Zaměstnáváme více než 80 kvalifikovaných pracovníků a řadíme se mezi největší firmy v regionu. Hlavní činnost: bytové, průmyslové, obchodní a administrativní objekty a výrobní haly.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Rodinné domy, Stavební firma, Stavební firma Zlín, Střechy Zlín
Poslat zprávu 1. VASTO spol. s r.o.
CHEMOPRAG, s.r.o.

CHEMOPRAG, s.r.o.

Projektová a inženýrská činnost pro průmyslovou výstavbu. Výběr staveniště. Územní a stavební řízení. Dokumentace pro výstavbu a provoz. Zajištění dodávek. Dozor výstavby na staveništi. Kolaudace a povolení k uvedení do provozu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Územní a stavební řízení
Poslat zprávu CHEMOPRAG, s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.