Stěhovací služby

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 131
Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.

Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.

Firma Stahl - stěhovací služba spol. s r.o. nabízí skladování stěhovaných věcí a bytového zařízení ve vlastních skladovacích prostorech. Vozový park nám umožňuje operativně vyhovět malým i velkým zakázkám. Disponujeme v současné době 23 vozidly.
Ukaž na mapě   internet: www.stahl.cz  
naše produkty: Stěhování Česká republika
Poslat zprávu Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO stěhování těžkých břemen - cokoli - kamkoli. Stěhování dílenských a strojních zařízení, strojů, bez omezení hmotnosti, byty, firmy, sklady, úřady, knihovny, skladování nábytku-sklady, likvidace nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jeřábnické práce, Kamionová doprava, Malování pokojů, Nákladní silniční doprava, Přeprava nadměrných nákladů, Pronájem jeřábů, Stěhování, Stěhování firem, Stěhování strojů, Stěhování těžkých břemen
Poslat zprávu Richard Vosika - AAA - RIVO
SAGITTA  s.r.o.

SAGITTA s.r.o.

Spedice, letecká doprava zásilek, námořní doprava zásilek, FCL, LCL, kamionová doprava, kusová přeprava, mezinárodní stěhování, celní služby, INTRASTAT, TARIC, relocation, pracovní povolení, k pobytu, zastoupení HMCL a W.E.C. Lines, poradenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mezinárodní stěhování, Námořní přeprava
Poslat zprávu SAGITTA  s.r.o.
JINOVA ČESKÉ TREZORY s.r.o

JINOVA ČESKÉ TREZORY s.r.o

Vyrábíme a prodáváme trezory. Doprava a stěhování těžkých břemen. Nabízíme likvidaci, repasování a prodej použitých trezorů. Opravy a servis. Renovace historických trezorů. Odborná skartace dokumentů ( včetně utajovaných ). 1. České muzeum trezorů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Trezory
Poslat zprávu JINOVA ČESKÉ TREZORY s.r.o
SKZ REAL s.r.o.

SKZ REAL s.r.o.

Naše realitní kanceláře SKZ REAL a SKZ NORD poskytují profesionální, seriózní a komplexní služby již od roku 1991. Se smyslem pro reality prodáváme, pronajímáme, vykupujeme, provádíme veřejné dražby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem v Děčíně, Realitní služby, Výkup nemovitosti
Poslat zprávu SKZ REAL s.r.o.
ABL movers s.r.o.

ABL movers s.r.o.

Provádíme vnitrostátní a mezinárodní stěhování kanceláří, firem, podniků i domácností. Nabízíme balení, montáž a demontáž nábytku, skladování i leteckou a námořní přepravu. Speciální balící materiál na balení nábytku, obrazů, soch, uměleckých děl a starožitností.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Stěhování Praha
Poslat zprávu ABL movers s.r.o.
JUMBO STĚHOVÁNÍ

JUMBO STĚHOVÁNÍ

Naše firma JUMBO – sdružení se zabývá stěhovacími službami všeho druhu, včetně dopravy, vozy typu Mercedes a Iveco. Jsme schopni zajistit i přepravu nadrozměrných nákladů. V České republice i Evropě, celní služby, konzultace a prohlídky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Stěhování Česká republika
Poslat zprávu JUMBO STĚHOVÁNÍ

Eugen Rotter

Levné stěhování Praha a stěhovací služby nonstop pro každého. Přestěhujeme levně Vaší domácnost, firmu či sklad ještě dnes.
Stěhování, stěhovací služby, odvoz odpadu na sběrný dvůr, demontáž a likvidace nábytku za slušné ceny. Přeprava nákladu, zboží, materiálu, stavebnin, nábytku a elek. spotřebičů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Eugen Rotter

Alfa Stěhování s.r.o.

Alfa Stěhování s.r.o. poskytuje svým zákazníkům stěhovací služby na profesionální úrovni - stěhování bytu, kanceláří, hudebních nástrojů, strojů, i do zahraničí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Alfa Stěhování s.r.o.

Milan Veselý

Kompletní servis vyklízení nejen v Praze a celém Středočeském kraji. Vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, firem, skladů. Stěhování. Odvoz všelijakého odpadu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Milan Veselý
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.