Kancelářské potřeby

Zde jsou 2 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 678
SELOS Magnetics, s.r.o.

SELOS Magnetics, s.r.o.

Vyrábíme magnety pro průmysl, magnetické materiály, elektromagnety, flexibilní magnety, magnetické separátory, magnetické dopravníky. Naše společnost distribuuje a servisuje závitořezy ROSCAMAT a Microtap, upínače S.C.M. a nářadí RUKO.
Ukaž na mapě   internet: www.selos.cz  
naše produkty: Břemenové magnety, Elektromagnety, Feritové magnety, Magnetická fólie, Magnetické jmenovky, Magnetické pásky, Magnetické separátory, Magnetické štítky a výseky, Magnetické upínače na broušení, Magnetické upínače na frézování, Neodymové magnety, Permanentní magnety, Závitořez
Poslat zprávu SELOS Magnetics, s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. působí v papírenském průmyslu v oblasti zpracování papíru. Specializuje se ve výrobě ekologických výplňových, fixačních a obalových materiálů z voštin a Fixboard ® - palet, přepravních boxů, řadí se mezi přední středoevropské výrobce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bílá korková magnetická tabule, Lisované papírové rohy, Papírové palety, Papírové voštiny, Přepravní papírové boxy, Voštinové desky
Poslat zprávu MELECKY a.s.
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Dovozce a distributor široké nabídky psacích potřeb a dárkových předmětů. Reklamní tužky, kuličková pera, inkoustová, keramická pera, dárkové sady a další. Dodáváme reklamním agenturám a velkoobchodům s množstevními slevami. Reklamní předměty - potisk.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové propisky, Potisk propisek, Reklamní předměty, Reklamní propisky, Reklamní tužky, Tužky s potiskem
Poslat zprávu ADORE s.r.o.
E M B A , spol. s r. o.

E M B A , spol. s r. o.

Jsme největším českým výrobcem pákových pořadačů, archivních systémů pro krátkodobou i dlouhodobou archivaci a kancelářských potřeb z hladké recyklované lepenky. Vyrábíme především pákové pořadače, pořadače archivní a závěsné a archivní krabice a boxy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Archivní krabice, Pákové pořadače
Poslat zprávu E M B A , spol. s r. o.
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Patříme ke klíčovým dodavatelům technických výlisků z plastu pro stroje a zařízení. Vyrábíme otočný stojánek pod telefon, kloubový stojánek pod telefon, stojánek malý a malý s miskou, plastové kancelářské odkladače, policové sestavy, flipcharty a těžítka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské odkladače, Kancelářský stojan na telefon, Lisovna plastů s vlastní nástrojárnou, Otočný stojan pod telefon, Policové sestavy, Věže na tiskopisy
Poslat zprávu BRAHA plasty, s.r.o.
HART tašky, s.r.o.

HART tašky, s.r.o.

Výroba luxusních papírových tašek s bavlněnými uchy, strojní papírové tašky s plochými a kroucenými uchy, tašky a obaly na víno, zakázkové firemní šanony, prodej bianco papírových tašek a obalů ze skladu, dotisk již hotových bianco tašek sítotiskem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kroužkové pořadače, Papírové tašky
Poslat zprávu HART tašky, s.r.o.
ABC MAGNET s.r.o.

ABC MAGNET s.r.o.

Společnost ABC MAGNET nabízí široký sortiment trvalých magnetů a magnetických výrobků: magnety FeNdB, SmCo, Alnico feritové magnety, magnetické separátory, držáky aj. Rovněž nabízí zakázkovou výrobu a poradenskou činnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské magnety, Magnetické držáky, Magnetické tiskařské válce, Magnety pro elektromotory
Poslat zprávu ABC MAGNET s.r.o.
KORONA Lochovice, spol. s r.o.

KORONA Lochovice, spol. s r.o.

Korona Lochovice patří ve svém oboru k předním výrobcům kancelářských potřeb na trhu České republiky. Výrobní program tvoří výrobky určené k archivaci dokumentů, především pákové a archivační pořadače rozmanitých druhů, vyrobené z vlastní lepenky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pákové pořadače
Poslat zprávu KORONA Lochovice, spol. s r.o.

ACTIVA spol. s r. o.

Potřeby pro kancelář, Reklamní předměty, Razítka, Bibelot - psací potřeby, Activáček.cz, Stockist, Věrnostní program, Elektronická fakturace, Náhradní plnění, Výhody pro školy, doprava zdarma, elektronická fakturace
Kancelářské potřeby. Kompletní sortiment kancelářského vybavení, občerstvení a drogerie. Dodávky následující pracovní den po celé České republice, donáška do jednotlivých kanceláří.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ACTIVA spol. s r. o.

Officentrum - Jiří Poduška

Nacházíme kompletní zboží pro školy a vybavení kanceláří. Nabízíme také výrobu klíčů, laminování, tepelnou a kroužkovou vazbu, kopírování a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Officentrum - Jiří Poduška
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.