Umělecké a zábavní služby

Zde je 14 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 755
Taneční škola HES

Taneční škola HES

Taneční kurzy, o kterých jste slyšeli - moderní taneční pro mládež, VŠ a dospělé v Kongresovém centru Praha, v KD Vltavská a KD Ládví. Pořadatelé největší letní školy tance, dětské taneční tábory. Poradenství v tanečním oboru, umělecká agentura.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Taneční kurzy, Taneční škola
Poslat zprávu Taneční škola HES
PLAMÍNEK PRODUCTION

PLAMÍNEK PRODUCTION

Pořádáme taneční kurzy pro mládež a dospělé, plesy a společenské akce. Naše umělecká agentura zajišťuje na zakázku plesy a kulturní akce po stránce programové a režijní. Zprostředkovává taneční orchestry, spíkry, taneční vystoupení, zvukový a světelný park.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Taneční školy
Poslat zprávu PLAMÍNEK PRODUCTION
The Prague Concert Co., s.r.o.

The Prague Concert Co., s.r.o.

Agentura The Prague Concert Co., založená v roce 1994, zajišťuje služby pro amatérské sbory a orchestry, milovníky hudby a cestovní kanceláře, které se zabývají organizováním koncertních turné a zájezdů s hudební tematikou do Střední Evropy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koncerty v Praze
Poslat zprávu The Prague Concert Co., s.r.o.
The Dixieland Messengers Praha

The Dixieland Messengers Praha

Skupina The Dixieland messengers Praha, má stálé angažmá v předním pražském jazzovém klubu Reduta a jazzové kavárně Imperiál.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dixieland, Hudební vystoupení, Jazzová hudba
Poslat zprávu The Dixieland Messengers Praha
Clarina Music

Clarina Music

Hudební nástroje Buffet Crampon, Yamaha, Vandoren, Glotin, Alexander, Schmid, Bach, Tama, Ahead, Stagg, Paiste, Pirastro, Thomastik, K+M, Puchner, Remo, Amati, Červený, Warchal, Takamine, BAM, M - Audio, Steinberg. Partner předních orchestrů a uměleckých škol.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hudební nástroje
Poslat zprávu Clarina Music

Ing. Rudolf Vondřich - HARMONIE SE ČTYŘLÍSTKEM

Agentura služeb pro volný čas. Poradenství, služby a výrobky k vyšší kvalitě života - k obnově a zlepšení zdraví. Semináře "DOMÁCÍ SEBELÉČENÍ NEMOCÍ SE ZÁNĚTY. REGULATPROBIO -fermentovaná raw strava k ozdravění buněk organismu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Rudolf Vondřich - HARMONIE SE ČTYŘLÍSTKEM
Professional JMF Music

Professional JMF Music

Professional JMF Music, pro Vás vybírá jen profesionální hudebníky v každém uvedeném stylu. Cimbálová muzika, Jazzová muzika, Popová muzika, R&B hudba a Soulová muzika. Každý hudební styl Vám rádi předvedou pečlivě vybrání umělci.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Professional JMF Music

Zdeněk Hovádek

Podnikáme v oblasti hudebně umělecké a reklamě marketingové. Hudedební produkce, ozvučení, moderování, světelné práce, pronájem, vybavení, marketing, digitální tisk...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zdeněk Hovádek

Jan Kostolník

Vše pro kulturní, sportovní, prezentační, dětské či jiné akce na klíč - teambuilding, sportovní školy, školení, kurzy, firemní i zaměstnanecké akce.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jan Kostolník

ARTE PLUS s.r.o.

Speciální látky a textil pro divadlo, film a výstavnictví, dále nabízíme trikové pozadí pro natáčení filmů a poradenskou činnost v oboru scénografie.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ARTE PLUS s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.