Svatba a obřad

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 36
Svatba v zahraničí

Svatba v zahraničí

Cestovní agentura Eotická svatba pro Vás zajistí kompletní organizaci svateby v zahraničí, včetně dokumentů, delegáta, letenek a ubytování. Následně vyřídíme i potřebně formality v České republice, či Vám před odletem opatříme potřebné dokumenty.
Ukaž na mapě   internet: www.exoticka-svatba.cz  
naše produkty: Svatba Anguilla, Svatba Antigua, Svatba Bali, Svatba Barbados, Svatba Britské panenské ostrovy, Svatba Dominikánska republika, Svatba Fidži, Svatba Grenada, Svatba Karibik, Svatba Maledivy, Svatba Mauricius, Svatba Řecko, Svatba Seychely, Svatba Svatá Lucie, Svatba Tobago, Svatební cesta
Poslat zprávu Svatba v zahraničí
Perfektní  svatba - svatební agentura

Perfektní svatba - svatební agentura

Svatební agentura Perfektní svatba pro Vás zajistí kompletní i částečnou organizaci Vaší svatby. Připravíme podrobný scénář svatebního dne, který zajistí hladký průběh svatby. Spolupracujeme pouze s profesionálními a prověřenými dodavateli v Čechách i v zahraničí.
Ukaž na mapě   internet: www.perfektni-svatba.cz  
naše produkty: Svatba na klíč, Svatba na zámku, Svatba v České republice, Svatba v kostele, Svatba v Praze, Svatba v Řecku, Svatba v zahraničí, Svatební agentura
Poslat zprávu Perfektní  svatba - svatební agentura
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v současné době vlastní empírový zámek, zříceninu boskovického hradu a Hotel pod zámkem, 4 500 ha lesa a polností. Hlavní podnikatelskou aktivitou společnosti je orientace na poskytování služeb v cestovním ruchu a lesnická a dřevařská výroba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Prostory pro firemní akce, Restaurace Boskovice, Svatby na zámku, Ubytování Boskovice, Víkendové pobyty jižní Morava, Zámek Boskovice
Poslat zprávu MP Holding, a.s.
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachází v klidné části Prahy 9. Je přestavěn z historických hospodářských stavení na moderní, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderně vybavený hotel s kongresovými sály, salónkem a výtečnou restaurací.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Klidné ubytování v Praze, Kongresový hotel, Levné ubytování Praha 9, Moderní hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Chvalská Tvrz
Hotel Čertousy

Hotel Čertousy

Náš hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách hotelu je restaurace, vinný sklípek, sál pro kongresy a konference, svatby, salonky pro školení firem. Parking je v areálu hotelu - 100 míst. Centrum Prahy 30 minut.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce, Svatba v Praze
Poslat zprávu Hotel Čertousy
BOHEMIA PARTY SERVIS,s.r.o.

BOHEMIA PARTY SERVIS,s.r.o.

Kompletní cateringový servis v Praze a celé ČR již od roku 1993. Rauty, koktejly, bankety, barbecue až do počtu 2000 hostů. Středomořská kuchyně, japonské sushi, francouzská gastronomie i tradiční pokrmy. Stany, květiny, dekorace. Zajištění na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Catering, Recepce a rauty
Poslat zprávu BOHEMIA PARTY SERVIS,s.r.o.
Magická svatba - svatební agentura

Magická svatba - svatební agentura

Svatební agentura Magická svatba spolu s vámi celou svatbu naplánuje, zorganizuje a postará se o to, aby vše proběhlo v klidu a dle vašich představ. V rámci svatby na klíč Vám navrhneme několik lokalit pro Váš svatební obřad a hostinu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Magická svatba - svatební agentura

Jana Macková

Svatební on-line shop Paris Look nabízí svatební doplňky, dekorace, svatební šaty, společenské šaty, doplňky pro nevěsty, jejich doprovod a pro jiné příležitosti.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jana Macková

MyBell agency

Centrum služeb pro svatby, oslavy a firemní akce. Realizace svatebních obřadů a společenských akcí pod širým nebem. Výroba, prodej svatebních oznámení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MyBell agency

Svatební šaty

Milé nevěsty, vyhlašujeme začátek soutěže, ve které můžete vyhrát pohádkové svatební šaty Maggie Sottero. Další informace naleznete ZDE.
Prodej a půjčovna svatebních šatů Maggie a společenských šatů Flirt. Na internetových stránkách je k dispozici rozsáhlá fotogalerie.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Svatební šaty
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.