Polygrafické služby

Zde je 5 sekcí v kterých je 6 podsekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 81
VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB Partner je specialista na zakázkovou výrobu v oblasti vstřikování plastů, lisování plechů, práškového lakování, potisku výrobků a jejich finální kompletace. Nabízíme spolehlivost dodávek, kvalitu a zdravý poměr cena – výkon.
Ukaž na mapě   internet: www.vjbpartner.cz  
naše produkty: Distanční podpěrné stojky, Kovové výlisky, Lakování práškovými barvami, Lisování plechů, Nástrojárna, Plastové výlisky, Práškové lakování, Revizní dvířka, Stojky pro duté a zdvojené podlahy, Tampónový tisk, Tváření plastů, Tvarovací válce do profilovacích linek, Vstřikování plastů
Poslat zprávu VJB PARTNER, spol. s r.o.
FINIDR, s. r. o.

FINIDR, s. r. o.

Největší výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě s 500 zaměstnanci. Tradice a zkušenosti od roku 1994. Nabízíme kvalitní tisk, knihařské zpracování a profesionální klientský servis v 5-ti jazycích. Naším heslem je „Vždy kvalitně a včas“.
Ukaž na mapě   internet: www.finidr.cz  
naše produkty: Barevný tisk, Černobílý tisk, Speciální efekty tiskovin, Vazba knih, Výrobce knih
Poslat zprávu FINIDR, s. r. o.
PODHORAN LUKOV a.s.

PODHORAN LUKOV a.s.

Abroll mulden kontejner, mezinárodní kamiónová doprava, opravy a emise nákladních vozidel a traktorů, oprava autoagregátů výměnným způsobem, sítotisk, reklamní tisk, plošné spoje, výroba nábytku, postele, pronájem kongresový sál, vinárna.
Ukaž na mapě   internet: www.podhoran.cz  
naše produkty: Abroll kontejner, Štítky
Poslat zprávu PODHORAN LUKOV a.s.
Svoboda Press s.r.o.

Svoboda Press s.r.o.

Specializujeme se na vysokokapacitní rotační ofsetový tisk. Disponujeme pěti velkokapacitními rotačními stroji ( Lithoman IV ). Nabízíme komplexní servis v rotačním a archovém ofsetovém tisku, od předtiskové přípravy přes tisk až po dokončující zpracování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Barevný tisk, Velkokapacitní rotační offsetový tisk, Tisk brožur, Tisk časopisů, Tisk katalogů, Tisk letáků
Poslat zprávu Svoboda Press s.r.o.
ART - JAZZ, spol. s r.o.

ART - JAZZ, spol. s r.o.

Velkoplošný tisk - digitální solventní, výroba samolepek, polepy aut, reklamní cedule, reklamní poutače, billboardy, označení firem, výlohy. Reklamní plachty, síťoviny, autoplachty včetně ušítí, reklama na auta, tiskoviny, veletržní stánky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Polepy aut, Reklamní cedule, Velkoplošný tisk, Výroba samolepek
Poslat zprávu ART - JAZZ, spol. s r.o.
Polypress s.r.o.

Polypress s.r.o.

Tiskárna, malonákladový tisk, velkoplošný tisk, velkoformátový tisk, digitální tisk. Letáky, katalogy, prospekty, brožury, pohlednice, časopisy, vizitky, knihy a další v jakémkoli nákladu. Komplexní reklamní kampaně. DTP studio. Tiskárna úspěšných.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ofsetový velkoplošný malonákladový tisk
Poslat zprávu Polypress s.r.o.
CASUS DIRECT MAIL a.s.

CASUS DIRECT MAIL a.s.

Úplný servis v oblasti adresného mailu a tisku. Rozesílání novin a časopisů, dopisů, reklamních letáků, dokumentů včetně jejich personifikace, balení dokumentů a časopisů do folií, výběr profesních databází, výroba a tisk obálek včetně a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Direct marketing Česká republika
Poslat zprávu CASUS DIRECT MAIL a.s.
STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik

STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik

Připravujeme a tiskneme ceniny, které vyžadují ochranu před zneužitím ( bankovky, cenné papíry, statní dokumenty, cestovní pasy, občanské průkazy, řidičské průkazy, stravenky, jízdenky a jiné. Zabýváme se výrobou a personalizací plastových karet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tisk kupónů, Polykarbonátové karty, Tisk akcií, Tiskárna Praha, Výroba plastových karet
Poslat zprávu STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik
FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábíme černobílé fotomateriály ( filmy a papíry ), medicinální rentgenové filmy, dentální filmy, technické rentgenové filmy, radiografické systémy, zpracovatelské lázně pro ruční i strojní použití, materiály pro kriminalistiku a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Průmyslové RTG filmy, Zubní RTG filmy
Poslat zprávu FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
ARES CZ s.r.o.

ARES CZ s.r.o.

Nabízíme pronájem billboardů, citylightů, mostů, štítů, zajistíme celorepublikové kampaně. Velkoplošný tisk plachet, billboardů, samolepek, posterů, letáků s ochrannou laminací. Nabízíme reklamní polepy aut, výloh, reklamní tabule, svařování plachet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem billboardů, Pronájem reklamních ploch
Poslat zprávu ARES CZ s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.