Vzdělávání a školení

Zde je 16 sekcí v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 555
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíků, prodej – trakční baterie, nabíječky, pneumatiky TRELLEBORG. Školení obsluhy, poradenství, technické prohlídky manipulačních vysokozdvižných vozíků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kola pro vysokozdvižné vozíky, Odkup použité manipulační techniky, Paletové vozíky, Pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, Pneumatiky TRELLEBORG, Přídavná zařízení manipulační techniky, Pronájem vysokozdvižných vozíků, Repasy vysokozdvižných vozíků, Školení řidičů vysokozdvižných vozíků, Trakční baterie pro manipulační vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslat zprávu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Bakalářské a navazující magisterské studium z oblasti financí, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejné správy, managementu, informačních technologií, aplikovaného práva a hospodářství, kurzy. Certifikace v Praze a deseti regionech v České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kurzy českého jazyka pro cizince, Vysoká škola Praha
Poslat zprávu Bankovní institut vysoká škola, a.s.
SC&C Partner, spol. s r.o.

SC&C Partner, spol. s r.o.

SC&C Partner, spol. s r.o. je poradenská společnost zabývající se zaváděním Lean a Six Sigma. Zároveň je autorizovaným prodejcem softwaru Minitab v České republice a na Slovensku, pořádá kurzy a poskytuje technickou podporu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Black Belt trénink, Inovace produktů a procesů, Lean Six Sigma
Poslat zprávu SC&C Partner, spol. s r.o.
Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Institut informatiky – je vyšší odborná škola, která nabízí vedle denního 3 letého studia také 3,5 leté dálkové studium. Oproti vysoké škole se zaměřujeme na praktické dovednosti potřebné na současném pracovním trhu. Absolvent IIVOŠ získá titul DiS.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dálkové studium IT, Denní studium, Kurzy informační technologie
Poslat zprávu Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.
PC-DIR Real - Školicí středisko IT

PC-DIR Real - Školicí středisko IT

Počítačové kurzy pro uživatele, programátory, grafiky a správce sítí. Přes 400 druhů školení produktů Microsoft, Novell, IBM AIX, Lotus Notes, HP, Cisco, 3COM, Nortel, VMWare, CheckPoint, Oracle, Linux, Solaris, Internet, bezpečnost IT, DTP, grafika.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Počítačové kurzy
Poslat zprávu PC-DIR Real - Školicí středisko IT
DIREKTA GROUP s.r.o.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Poradenství ke strukturálním fondům EU. Příprava a zpracovávání dokumentace k žádostem, včetně Studií proveditelnosti. Zpracovávání žádostí. Administrace projektů. Působíme na celém území České republiky. Jsme držitely certifikátu ISO 9001:2000.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Strukturální fondy EU
Poslat zprávu DIREKTA GROUP s.r.o.
Autoškola Krátký

Autoškola Krátký

Naše autoškola v Praze provádí výcvik řidičů a školení řidičů. Získáte u nás řidičský průkaz skupin A, B, BE, C, CE, D. Poskytujeme i kondiční jízdy. Probíhá u nás příprava učitelů autoškol. Provádíme psychotesty pro řidiče nákladních aut a autobusů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Profesní průkaz řidiče
Poslat zprávu Autoškola Krátký
Advanced Search, s.r.o.

Advanced Search, s.r.o.

Personální agentura, hlavní činností je zprostředkování pracovníků, přímé vyhledávání pracovníků dle požadavků klienta a personální poradenství. Mezi další služby patří outplacement, psychodiagnostika, pořádání assessment center a pořádání odborných seminářů v oblasti personálního poradenství.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Advanced Search, s.r.o.
Computer Agency o.p.s.

Computer Agency o.p.s.

Vzdělávací, konzultační, marketingová a reklamní agentura, která působí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Kurzy jsou akreditovány MŠMT jako kurzy DVPP. Kvalifikační a rekvalifikační kurzy, semináře, workshopy, konference, konzultace a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kurzy AutoCAD, Počítačové kurzy
Poslat zprávu Computer Agency o.p.s.
Transparent Communications, s.r.o.

Transparent Communications, s.r.o.

Public Relations - zpracování komunikační strategie, mediální zastoupení, tiskové zprávy a media lobbying, monitoring médií, krizová komunikace, produktová podpora, tvorba firemních materiálů a časopisů, produkce eventů, další vzdělávání managementu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Transparent Communications, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.