Zdravotnické služby

Zde je 8 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 1887
LaserPlastic

LaserPlastic

Nabízíme plastické operace očí, ušních boltců, rozšíření úzkého rtu, zvětšení prsů, modelace prsů, facelift, liposukce tumescentní, tumescentní vibrační a laserová, laserová dermatologie, laserové depilace, rejuvenace a aplikace botulotoxinu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Laserová depilace, Laserová liposukce, Plastická operace
Poslat zprávu LaserPlastic
ZNOVOZ, sociální družstvo

ZNOVOZ, sociální družstvo

Strojové vyšívání, sériové i zakázkové šití, drobná výroba v dřevařské dílně – poličky, kazety, rámečky a další v zámečnické dílně - drobné zahradní nářadí, výroba různých upomínkových předmětů, prodej zdravotní obuvi, prodej kancelářského zboží.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zastřešení invalidního vozíku
Poslat zprávu ZNOVOZ, sociální družstvo
PROFICLINIQ

PROFICLINIQ

Specializované nestátní zdravotnické zařízení v centru Prahy zajišťující ambulantní odstraňování hemeroidů, hemoroidů, prasklin i ostatních onemocnění konečníku. Dlouholená zkušenost, kvalitní přístroje, široká klientela. Přátelská atmosféra.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Léčba hemeroidy
Poslat zprávu PROFICLINIQ

Anotex CZ, s.r.o.

Výrobce jednorázových zdravotnických prostředků z polyetylenu, určených pro využití na chirurgických pracovištích jako ochrana proti kontaminaci operačního pole nebo jako záchytné vaky a kapsy používané v průběhu operačních zákroků, jako např. záchyt
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Anotex CZ, s.r.o.

CGOP, s.r.o.

CGOP, s.r.o. nabízí služby gynekologické ambulance včetně expertní kolposkopie, HPV testaci a očkování, dále služby cytologické laboratoře doporučené MZČR pro screening.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CGOP, s.r.o.

Kateřina Spilková

Stomatologická laboratoř specializující se především na estetickou celokeramickou a metalokeramickou výrobu zubních náhrad technologií CAD/CAM a snímacích náhrad Deflex.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Kateřina Spilková

CANINUS DENTAL LAB

Privátní zubní laboratoř. Nabízíme profesionální servis a služby v oblasti dentální protetiky a péče. Jsme mezinárodní česko-kanadská společnost.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CANINUS DENTAL LAB

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Naším oborem je plastická chirurgie. Nabízíme nejrůznější typy léčebných a estetických zákroků z oboru laserová a plastická chirurgie.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc

Centrum očkování a cestovní medicíny. Pro naše klienty zajišťujeme: očkování všemi v ČR dostupnými očkovacími látkami, konzultace.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc

Zuzana Štromerová

Individuální konzultace a poradna pro těhotné ženy, doprovod k porodu doma i do nemocnice, předporodní kurzy, návštěvy po porodu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zuzana Štromerová
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.