Služby péče o tělo

Zde je 8 sekcí v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 1077
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel v České republice u Novomlýnských nádrží. Rekreační a školící středisko, firemní akce. Kapacita 76 lůžek, restaurace, kongresová hala, fitness, sauna, uzavřené parkoviště, letní terasa, úschovna kol. Ochutnávka vín a další služby dle požadavků klientů.
Ukaž na mapě   internet: www.hotel-iris.cz  
naše produkty: Hotel v České republice, Ubytování v České republice, Wellness víkend
Poslat zprávu Hotel IRIS
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů ( 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastní koupelnou s WC, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, přípojkou na internet, telefonem s přímou volbou a minibarem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Plzni, Wellness v Plzni
Poslat zprávu Hotel Gondola
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

V naší nabídce lze nalézt typické thajské masáže, ale i aromatickou masáž celého těla, reflexní masáž chodidel nebo masáž zaměřenou na odstranění celulitidy. Veškeré masáže provádějí certifikované terapeutky z Thajska. Nabízíme dárkové certifikáty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Masáže, Thajské masáže
Poslat zprávu SABAI, s.r.o.
STUDIO SONJA s.r.o.

STUDIO SONJA s.r.o.

Rádi bychom Vám představili naše studio a ukázali Vám, jak se vaše sny stanou skutečností. Naše studio působí na českém trhu již 10. rokem a stále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat naše služby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kadeřnictví Praha, Prodlužování vlasů, Výkup vlasů
Poslat zprávu STUDIO SONJA s.r.o.
JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU

JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU

Jávské královské masáže, ošetření vulkanickými kameny, mincovní masáže, ošetření prsou, kosmetické ošetření, manikúra a pedikúra. Prodej kosmetiky Mustika Ratu. Pronájem plochy na semináře. Prodej certifikátů. Výhradní franšízový držitel licence v ČR.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Relaxační masáže
Poslat zprávu JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU
Wellness hotel Pohoda

Wellness hotel Pohoda

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Pohoda je situován v neznámějších moravských lázních Luhačovice. Jejich doménou jsou týdenní a víkendové wellness pobyty, romantické pobyty nebo pobyty pro seniory.
Ukaž na mapě   internet: www.pohoda-luhacovice.cz  
naše produkty: Hotely Luhačovice, Last moment Luhačovice, Lázně Luhačovice, Ubytování Luhačovice, Víkendové pobyty Luhačovice, Wellness pobyty Luhačovice
Poslat zprávu Wellness hotel Pohoda
ALBIXON a.s.

ALBIXON a.s.

Firma s vlastním, českým kapitálem. Majitelé podnikají pod ochrannou známkou Albion od roku 1990. Naše společnost se postupně propracovala mezi špičku na českém trhu a již i v mezinárodním měřítku jsme největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bazény, Infrasauny, Solární sprchy, Venkovní bazény, Vířivé vany Jacuzzi, Zastřešení bazénů
Poslat zprávu ALBIXON a.s.
SAUNY SALUS

SAUNY SALUS

Jsme jedna z předních firem na českém a slovenském trhu. Zabýváme se realizací saun a výrobou kamen, která se vyznačuje originalitou, vysokou jakostí a životností garantovanou zárukou až na 5 let. Jsme připraveni splnit každé přání zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sauny Salus
Poslat zprávu SAUNY SALUS
Rožnovské pivní lázně s.r.o.

Rožnovské pivní lázně s.r.o.

V pivních lázních se snažíme skloubit prvky alternativního léčitelství vycházejícího z technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Věříme, že pouze skrze dosažení harmonie těla a duše lze žít šťastný život.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lázeňské pobyty Rožnov pod Radhoštěm, Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm
Poslat zprávu Rožnovské pivní lázně s.r.o.
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusní hotel Hoffmeister je tím místem v Praze, které zvídaví objevují, spokojení vyhledávají a kam se nároční vracejí. Poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřel půvab historické a romantické části města.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historické Praze, Hotel v Praze, Luxusní hotel v centru Prahy, Pětihvězdičkový hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Hoffmeister
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.