Výstavy a veletrhy

Zde je 8 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 163
ARTEO CZ s.r.o.

ARTEO CZ s.r.o.

Specializujeme se na návrh a realizaci atypických výstavních expozic a zakázkovou výrobou interiérů, také zajišťujeme veletrhy a výstavy a navrhujeme klasické výstavní stánky. ARTEO CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější realizátory výstavních expozic.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Realizace expozic, Realizace interiérů, Stálá expozice
Poslat zprávu ARTEO CZ s.r.o.
Penzion Anitka Brno

Penzion Anitka Brno

Ubytování v Brně v penzionu Anitka. Klidné prostředí, kousek od středu města Brna, spojení městskou dopravou. Vhodné ubytování v Brně pro jednotlivce i skupiny s plným zázemím. Možnost stravování v místě ubytování. Ubytování je celoroční i s parkovištěm.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoroční ubytování v Brně, ubytování bvv Brno, Ubytování Jižní Morava, Ubytování moto GP Brno
Poslat zprávu Penzion Anitka Brno
Terinvest, spol. s r. o.

Terinvest, spol. s r. o.

Hlavní činností společnosti Terinvest je pořádání veletrhů a veletržní servis. Mezi další aktivity patří reklamní činnost, pronájem mobilních hal a párty stanů, zprostředkovatelská činnost pro vystavovatele v oblasti marketingu, vydavatelství a produkční činnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Realizace veletržních expozic, Veletrh AMPER Česká republika, Veletrh Dřevostavby Česká republika, Venkovní expozice
Poslat zprávu Terinvest, spol. s r. o.
ABF, a.s.

ABF, a.s.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. ABF, a.s. vybudovala během uplynulých 12 let největší výstavní areál PVA Letňany v Praze o rozloze 105 000 m2.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Veletrh FOR FURNITURE Česká republika, Veletrh FOR GARDEN Česká republika, Výstaviště Letňany Česká republika
Poslat zprávu ABF, a.s.
Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum, centrum současného umění, je státní instituce řízená Ministerstvem kultury České republiky. Společně s Českou filharmonií sídlí historické budově pražského Rudolfina v centru Prahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Galerie Praha, Výstavy moderní umění, Výstavy Praha, Výtvarné umění Praha
Poslat zprávu Galerie Rudolfinum
A-TREND s.r.o.

A-TREND s.r.o.

Nabízíme tvorbu, přípravu a realizaci pro atypické patrové a vícepatrové výstavní, veletržní expozice i atypické prezentace na klíč. Vypracujeme návrh, studii, projekt a model v měřítku 1:20. Navrhneme a zpracujeme grafiku, montáž, elektro, vybavení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Architekt design, Výstavní expozice
Poslat zprávu A-TREND s.r.o.
Nakladatelství Hejkal

Nakladatelství Hejkal

Hejkal s.r.o. - nakladatelství vydává knihy, zejména českou a překladovou ( hlavně finskou ) beletrii. Kmenoví autoři : Mika Waltari, Arto Paasilinna, Jiří Stránský, Hana Pražáková, Markéta Hejkalová. Spolupořadatel Podzimního knižního veletrhu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Podzimní knižní veletrh
Poslat zprávu Nakladatelství Hejkal

EXPOSALE - CZ, s.r.o.

VÝSTAVNÍ expozice – návrhy, výroba a kvalitní realizace po celé Evropě. ORGANIZAČNÍ a produkční zajištění výstav, kongresů a firemních akcí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu EXPOSALE - CZ, s.r.o.

BOS.org s.r.o.

Profesionálního organizátora kongresů, konferencí, sympozií, seminářů, prezentací a společenských setkání v České republice.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BOS.org s.r.o.

MLT s.r.o.

Výstavy a veletrhy
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MLT s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.