Půjčovny

Zde je 14 sekcí v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 1170
Sims Recycling Solutions, s.r.o.

Sims Recycling Solutions, s.r.o.

Služby spojené s obměnou počítačů společnostem a organizacím, které potřebují obnovit hardware i software ve střední a východní Evropě. Kromě toho repasujeme, opravujeme, prodáváme a pronajímáme výpočetní techniku těm, kdo nepožadují nejnovější technologie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Prodej notebooků, Pronájem notebooků
Poslat zprávu Sims Recycling Solutions, s.r.o.
Impex Car corp.,s.r.o.

Impex Car corp.,s.r.o.

Autopůjčovna Praha. Prodej a pronájem luxusních vozidel předních světových značek: Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Hummer, Infiniti, Lamborghini. Dovoz na objednávku, servis, ruční mytí vozidel, pojištění a leasing vozů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autopůjčovna Praha, Luxusní vozy Praha, Půjčovna luxusních aut v Praze
Poslat zprávu Impex Car corp.,s.r.o.
VODÁK sport, s.r.o.

VODÁK sport, s.r.o.

Půjčovna, prodejna, opravna a bazar: vodácké potřeby, kanoe, kajaky, rafty, pálavy, pádla, vesty, pumpy, neopreny, běžecké lyže, běžecké potřeby. Prodejce lodí Gumotex. Dovoz lodí Pyranha, vybavení Bravo, Profiplast, Galasport, Hiko.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Půjčovna běžek, Půjčovna lodí, Vodácké oblečení, Vodácké potřeby
Poslat zprávu VODÁK sport, s.r.o.
PEVI, s.r.o.

PEVI, s.r.o.

Velkoobchod - kompletní sortiment osobních ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Moderní servis a pronájem pracovních oděvů pro profesionály, logistika. Pronajímáme průmyslové čistící utěrky, podložky a kontejnery. Nabízíme náhradní plnění ( ZPS ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pracovní oděvy, Pronájem pracovních oděvů
Poslat zprávu PEVI, s.r.o.
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Firma FEIFER patří k předním evropským výrobcům páskovací a fóliové balicí techniky. Poskytujeme komplexní služby v oblasti balení zboží. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, o čemž se mohlo přesvědčit přes 10 000 našich zákazníků v třiceti zemích světa.
Ukaž na mapě   internet: www.feifer.cz  
naše produkty: Balící stroje, Páskovací stroje, Pronájem balící techniky
Poslat zprávu FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Jsme firma která se zabývá pronájmem výškových pracovních plošin a kompletními službami v oboru elektro. Pracujeme v oblasti stavebnictví, reklamy, elektromontáží. Cena za dopravu je smluvní a neodvíjí se od sídla naší společnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem výškových pracovních plošin
Poslat zprávu ELZAS technik s.r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíků, prodej – trakční baterie, nabíječky, pneumatiky TRELLEBORG. Školení obsluhy, poradenství, technické prohlídky manipulačních vysokozdvižných vozíků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kola pro vysokozdvižné vozíky, Odkup použité manipulační techniky, Paletové vozíky, Pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, Pneumatiky TRELLEBORG, Přídavná zařízení manipulační techniky, Pronájem vysokozdvižných vozíků, Repasy vysokozdvižných vozíků, Školení řidičů vysokozdvižných vozíků, Trakční baterie pro manipulační vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslat zprávu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
Pronuptia de Paris

Pronuptia de Paris

Společnost PRONUPTIA byla založena v Paříži v roce 1958 a má síť více než 200 autorizovaných svatebních salonů po celém světě. České zastoupení vzniklo v roce 1991 a s 10 salony je největší svatební firmou na trhu. Shlédněte webovou prezentaci PRONUPTIA!
Ukaž na mapě  
naše produkty: Svatební šaty
Poslat zprávu Pronuptia de Paris
Energo-servis, spol. s r.o.

Energo-servis, spol. s r.o.

Pronájem a servis zvedacích zařízení ( věžové jeřáby, LIEBHERR 63K s výložníkem 43m, stavební výtahy, fasádní lávky, vrátky, pracovní plošiny ). Školení obsluh s následným vydáním oprávnění ( jeřábnických a vazačských průkazů a průkazů obsluh zařízení ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem zvedacích zařízení
Poslat zprávu Energo-servis, spol. s r.o.
INPOZA plus s.r.o.

INPOZA plus s.r.o.

Půjčovna elektrického nářadí - vrtačky, kladiva, průmyslové vysavače, pěchy, křovinořezy, elektrocentrály, čističe koberců, brusky na parkety, zahradní nářadí, Hilti a Bosch. Naše půjčovna nářadí Plzeň prodává drobné stavební nářadí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Půjčovna elektrického nářadí Plzeň
Poslat zprávu INPOZA plus s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.