Provozní vybavení a zásobování

Zde je 7 sekcí

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 15
KEYPACK s.r.o.

KEYPACK s.r.o.

Jsme firma nabízející tvorbu designu v oblasti průmyslového balení a následnou výrobu. Nosným programem je výroba materiálu Kartonplast® a jeho zpracování. Významnou divizí je výroba kovových konstrukcí - patentovaných regálových zásobníků a vozíků.
Ukaž na mapě   internet: www.keypack.cz  
naše produkty: Regálový zásobník s protizávažím, Regálový zásobník - věž, Vozíky s policovým systémem
Poslat zprávu KEYPACK s.r.o.
VVM - IPSO s.r.o.

VVM - IPSO s.r.o.

Výroba, prodej, montáž, servis, financování, zastoupení pro ČR a SR: profesionální stroje a zařízení pro průmyslové prádelny a chemické čistírny. Díky své kvalitě mají tyto stroje stále větší oblibu u zákazníků, o čemž svědčí vzrůstající prodej.
Ukaž na mapě   internet: www.pradelenska-zarizeni.cz  
naše produkty: Hygienické pračky, Prádelenské zařízení, Průmyslové pračky, Průmyslové sušiče, Průmyslové žehliče, Vybavení prádelen
Poslat zprávu VVM - IPSO s.r.o.
DOMUS Laundry CZ s.r.o.

DOMUS Laundry CZ s.r.o.

Prodej, dodávka na klíč, servis, poradenství, poradenství, zastoupení pro ČR a SK značky DOMUS: stroje pro prádelny, chemické čistírny, prádelenské zařízení, průmyslové pračky, žehliče, sušiče, mandly. Prodej náhradních dílů, záruční a pozáruční servis.
Ukaž na mapě   internet: www.pradelenska-zarizeni.cz  
naše produkty: Prádelenské zařízení, Profesionální pračky, Profi pračky, Průmyslové mandly, Průmyslové pračky, Průmyslové sušiče, Průmyslové žehliče, Sušičky prádla, Vybavení prádelen, Zařízení prádelny, Žehlící lisy
Poslat zprávu DOMUS Laundry CZ s.r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Nabídka vybavení obchodů, gastro zařízení, nářezových strojů, vah a pokladen. Prodej chladící a mrazící techniky, myček a nerezového nábytku. Významný dodavatel nářezových a masozpracujících strojů a chladicí technologie. Zajištění kompletního servisu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Baličky potravin, Chladící technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchyňské nádobí, Kuchyňské vybavení, Kutry na maso, MANCONI, Mrazící technika, Nářezové stroje, Nářezový stroj, Pekařské pece, SAM KUCHLER, Vitríny
Poslat zprávu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
GRIOS s.r.o.

GRIOS s.r.o.

GRIOS s.r.o. je výrobce drátěného programu a kovových výrobků se zaměřením na zakázkovou výrobu vybavení prodejen a obchodů, dále logistického vybavení a výztuh slunečních clon do automobilů. Zabývá se zpracováním uzavřených profilů - laserovým řezáním trubek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Drátěné produkty, Drátěný program, Laserové zpracování uzavřených profilů, Výrobky z drátu
Poslat zprávu GRIOS s.r.o.
DUNET s.r.o.

DUNET s.r.o.

Společnost DUNET se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci přístrojů určených pro ruční mytí restauračního skla - ruční myčky skla DUNETIC ® Compact a DUNETIC ® Comfort. Zabývá se také výrobou forem a lisováním plastů, kompletací a balením výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ruční myčky skla
Poslat zprávu DUNET s.r.o.
OLYMP - KOV, spol. s r.o.

OLYMP - KOV, spol. s r.o.

Firma OLYMP - KOV spol. s. r. o. byla založena roku 1992, sídlo firmy Rostěnice okres Vyškov. Předmětem naší činnosti je nerez plech a jeho zpracování do síly 5 mm ( stříhání, laser, ohýbání, broušení, svařování ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nerez plech
Poslat zprávu OLYMP - KOV, spol. s r.o.
NOVUM, spol. s r.o.

NOVUM, spol. s r.o.

Prodáváme a servisujeme obchodní váhy DIGI, registrační pokladny CHD, pokladní boxy SCS, čtečky čárových kódů Metrologic, počítačky bankovek ACCUBANKER, automaty na vracení lahví BEVESYS, pokladní systémy pro obchody a restaurace, ruční baličky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pokladní boxy, Registrační pokladny, Snímače čárových kódů, Spotřební materiál do obchodu, Váhy do obchodu
Poslat zprávu NOVUM, spol. s r.o.
Z O K - system s.r.o.

Z O K - system s.r.o.

Obchodní zařízení - naše firma dodá pro Váš obchod obchodní zařízení dle Vašeho přání od počátečních návrhů přes dispoziční řešení až do výroby a montáže obchodního zařízení, včetně doplňků pro podporu prodeje ( cenovky, cenovkové lišty, a další).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Obchodní zařízení
Poslat zprávu Z O K - system s.r.o.

Roman Václavík

Pronájem a provoz výherních i nevýherních automatů, VLT, stolních fotbalů, šipek, boxerů, hokejů, jukeboxů, pinballů pro bary a restaurační zařízení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Roman Václavík
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.