Cestování

Zde je 5 sekcí v kterých je 12 podsekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 366
BULGARIATOUR, spol. s r. o.

BULGARIATOUR, spol. s r. o.

Specialista pro Vaši dovolenou v Bulharsku a Řecku. Dovolená v Bulharsku-celé černomořském pobřeží. Dovolená v Řecku-Thassos, Kréta, Chalkidiki-Athos. Letecky z Prahy, Pardubic a Brna na 8/11/12 a 15 dní. Dítě za cenu 2.290 Kč. Prodej letenek a ubytování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dovolená Bulharsko, Dovolená Řecko, Zájezdy Bulharsko, Zájezdy Řecko
Poslat zprávu BULGARIATOUR, spol. s r. o.
Agency InterBohemia s.r.o.

Agency InterBohemia s.r.o.

Nabízíme chaty, chalupy a jiné rekreační objekty k pronájmu. Kvalitní a přitom levné ubytování na horách i u vody v tuzemsku. Čeká Vás krásná letní či zimní dovolená. Zprostředkujeme ubytování v soukromí, rekreační pobyty, hotely, pensiony, apartmány.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chaty a chalupy, Chaty k pronájmu, Chaty v Čechách, Dovolená léto 2016, Dovolená v Čechách, Ubytování v Čechách
Poslat zprávu Agency InterBohemia s.r.o.
ADRIA DATABANKA s.r.o.

ADRIA DATABANKA s.r.o.

Rezervační systém nabízející ubytování v soukromí v zemích Chorvatsko a Slovinsko. Nabízíme pobřeží a ostrovy ( Chorvatsko ), Julské Alpy ( Slovinsko ) - apartmány, penziony, robinzonády, majáky, hotely, vily, plavby ( Chorvatsko ), hory ( Slovinsko ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chorvatsko apartmány, Chorvatsko majáky, Dovolená v Chorvatsku, Robinzonády Chorvatsko, Ubytování v Chorvatsku
Poslat zprávu ADRIA DATABANKA s.r.o.
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů ( 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastní koupelnou s WC, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, přípojkou na internet, telefonem s přímou volbou a minibarem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Plzni, Wellness v Plzni
Poslat zprávu Hotel Gondola
A A A radiotaxi s.r.o.

A A A radiotaxi s.r.o.

Taxislužba v rámci Prahy, ČR a zahraničí. Přijede pro Vás nejbližší z 1200 vozů. Přistavení po Praze zdarma. Oznámení přibližné ceny jízdy předem. Zvýhodněné jízdy pro firmy, objednávání pomocí SMS, Nonstop provoz, online, zelená linka, mluvíme anglicky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Levné taxi Praha, Doprava v Praze, Doprava z letiště Praha, Vyhlídkové lety balónem
Poslat zprávu A A A radiotaxi s.r.o.
JEDU.cz

JEDU.cz

Cestovní kancelář a cestovatelský server JEDU.cz. Exotická dovolená pro jednotlivce, skupiny a firmy. Cesty na veletrhy do nákladů firmy. Dobrá znalost Austrálie, Zélandu, USA, Kanady, Thajska, Mauricia a Číny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dominikánská republika, Dovolená 2008, Dovolená last minute, Exotické zájezdy, Last minute zájezdy, Last moment zájezdy, Víza do USA, Vízum do USA, Zájezdy Čína, Zájezdy do Austrálie, Zájezdy do USA, Zájezdy Kuba, Zájezdy na Mauritius, Zájezdy na Nový Zéland, Zájezdy Thajsko
Poslat zprávu JEDU.cz
PRAGUE BOATS s.r.o.

PRAGUE BOATS s.r.o.

Naše společnost vlastní a provozuje výletní lodě i parníky v Praze. Celoroční provoz, pravidelné vyhlídkové plavby Prahou, obědy i večeře, pro skupiny i jednotlivce. Společenské akce na klíč, firemní večírky, oslavy, svatby, párty, konference.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Parníky Praha, Plavby po Vltavě, Večeře na lodi, Vyhlídkové plavby Vltava
Poslat zprávu PRAGUE BOATS s.r.o.
Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Zajišťujeme autobusovou dopravu dětských ( školních ) kolektivů, dopravu zájezdů pro cestovní kanceláře, skupiny, podniky zahraničními autobusy Scania a Volvo. Jezdíme kamkoliv a kdykoliv, v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme komfort na vysoké úrovni.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autobusová doprava, Levná autobusová doprava, Nabídka autobusů
Poslat zprávu Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha
CK Hungariatour s.r.o.

CK Hungariatour s.r.o.

Naše cestovní kancelář Hungariatour s.r.o. Vám nabízí báječnou dovolenou v Maďarsku. Zprostředkujeme ubytování v Budapešti i jinde v Maďarsku, pořádáme poznávací zájezdy, wellnes pobyty pro upevnění zdraví, zájezdy do Maďarska autem, autobusem, termální lázně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balaton ubytování, Dovolená Maďarsko, Lázně Sárvár, Pobyty Budapešť, Termální lázně Maďarsko
Poslat zprávu CK Hungariatour s.r.o.
RELAX  ADRIATIC, s.r.o.

RELAX ADRIATIC, s.r.o.

Cestovní kancelář, specialista na Jadran. Pobytové zájezdy do Chorvatska, Slovinska, Černé Hory, Albánie, Itálie, Makedonie, Bulharska a Řecka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dovolená Černá Hora, Dovolená Chorvatsko, Dovolená Řecko, Last minute dovolená
Poslat zprávu RELAX  ADRIATIC, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.