Domácí zařízení a doplňky

Zde je 58 sekcí v kterých je 129 podsekcí

Baterie (17)
Hodinky (38)
Hodiny (203)
Klimatizace (136)
Nábytek (2669)
Pračka (15)
Radiátory (26)
Šití (19)
Trezory (14)
Vysavače (45)
Zrcadlo (16)
 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další
Zobrazuji firmy 81100 celkem 265
Ru-Ka spol. s r. o.

Ru-Ka spol. s r. o.

Vyrábíme a prodáváme koupelnový nábytek. Nabízíme škříně do koupelny, skříně pod umyvadla, doplňkové skříňky do koupelny, zrcadla s osvětlením do koupelen, zrcadlové skříně do koupelen, skříně s košem na prádlo a další sortiment pro koupelny.
naše produkty: Koupelnové skříňky, Koupelnový nábytek
Poslat zprávu Ru-Ka spol. s r. o.
Karásek s.r.o.

Karásek s.r.o.

Výroba, prodej, montáž vestavěných skříní na míru Indeco. Posuvné dveře, dělící stěny, řešení úložných prostor, šatny. Návrhy a realizace interiérů. Zasklívání teras, lodžií a balkónů. Altány včetně zastínění. Stínící technika - markýzy, rolety, žaluzie.
naše produkty: Posuvné dveře Karásek, Vestavěné skříně Karásek, Zasklívání lodžií Karásek
Poslat zprávu Karásek s.r.o.
Antik-shop.cz

Antik-shop.cz

Bazar Jelínek, Antik-shop.cz se zabývá nákupem a prodejem starožitností, uměleckých předmětů a dále prodejem zahradní architektury. Na českém i zahraničním trhu působí již od roku 1994. Specializuje se na prodej svítidel, nábytku a doplňků.
naše produkty: Starožitnosti Česká republika, Starožitnosti Praha, Starožitný nábytek Praha
Poslat zprávu Antik-shop.cz
DUKLA Trutnov, s.r.o.

DUKLA Trutnov, s.r.o.

Výroba, prodej, montáže v oboru tlaková zařízení, topení a úprava vody. Vyrábíme expanzní nádoby, kotle, akumulační nádrže, vzduchojemy, vzdušníky, zásobníky, ventily, aparáty pro chemickou úpravu vody. Náš výrobek je Expanzomat, Aquamat, Ecotherm.
naše produkty: Akumulační nádrže, Expanzní nádoby, Úpravny průmyslových vod
Poslat zprávu DUKLA Trutnov, s.r.o.
PONTEKO s.r.o.

PONTEKO s.r.o.

Společnost Ponteko s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem hygienického zboží. Nabízíme dávkovače mýdel, zásobníky papírových ručníků a toaletního papíru, osvěžovače vzduchu, osoušeče rukou, kompletní papírový sortiment, úklidové vozíky a chemii.
naše produkty: Dávkovače tekutého mýdla, Elektronický osvěžovač vzduchu, Zásobníky papírových ručníků, Zásobníky toaletního papíru
Poslat zprávu PONTEKO s.r.o.
LOJZO

LOJZO

Vyrábíme zavazadla a krycí plachty pro motorky, čtyřkolky a skútry. Sedlové brašny a tankvaky na všechny typy motocyklů pod značkou LOJZO. Jsme výhradní dovozci zavazadel značky Chaft a brašen na chopery Deemeed.
naše produkty: Tankvak
Poslat zprávu LOJZO
BEAM ČR s.r.o.

BEAM ČR s.r.o.

Distribuce, centrální vysavače pro byty, rodinné domy, komerční a průmyslové objekty. Nabídka jedinečné filtrace GoreTex u agregátů Beam. Jsme výhradním dovozcem centrálních vysavačů BEAM ELECTROLUX.
naše produkty: Centrální vysavače
Poslat zprávu BEAM ČR s.r.o.
Jan Jagoš - HYGMONT

Jan Jagoš - HYGMONT

Autorizovaný prodejce čistících strojů Kärcher - vysokotlaké mycí stroje s ohřevem i bez ohřevu, vysavače, zametací stroje, podlahové mycí stroje, čističe na koberce, paročističe. Servis záruční a pozáruční - Kärcher.
naše produkty: Čistící stroje, Čistící stroje Kärcher, Vysavače Kärcher
Poslat zprávu Jan Jagoš - HYGMONT
Kontrolní a měrová služba v.o.s.

Kontrolní a měrová služba v.o.s.

Skupina odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru metrologie, měření a defektoskopie v leteckém a automobilovém průmyslu si Vám dovoluje nabídnout služby v oblasti kalibrace měřidel, rozměrové a tvarové kontroly, zjišťování mechanických vlastností materiálů.
naše produkty: Kalibrace měřidel, Prodej měřidel
Poslat zprávu Kontrolní a měrová služba v.o.s.
MAKRA

MAKRA

Martin KRAUS - MAKRA, firma s více jak 10-ti letou tradicí, zabývající se výrobou dětského nábytku. Specializujeme se na kompletní vybavení mateřských škol a dětských center v České republice a ostatních zemí EU.
naše produkty: Dětské kuchyňské linky, Kuchyňky pro děti
Poslat zprávu MAKRA
Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Nabízíme centrální vysavače značky BEAM ELECROLUX pro dům i průmysl. Obchodní zastoupení pro Moravu. Velkoobchod, maloobchod, kompletní dodávky, výběr z celého sortimentu, odborné montáže, návrhy realizací, záruční a pozáruční servis.
naše produkty: Centrální vysavače, Masážní vířivé bazény
Poslat zprávu Roman Rozsypal - EKOELEKTRO
JITONA a.s.

JITONA a.s.

Zaujímáme významné postavení na evropském trhu nábytku. Jsme český výrobce a exportér nábytku. Výrábíme ložnice, obývací pokoje a jídelny z masivu nebo dýhované. Export tvoří 96 % obratu.
naše produkty: Výroba ložnic, Výroba obývacího nábytku
Poslat zprávu JITONA a.s.
BEA natur, s.r.o.

BEA natur, s.r.o.

Výroba přírodní veterinární kosmetiky určené pro psy a kočky. Jemná a nedráždivá veterinární kosmetika z přírodních surovin. Šampony, kondicionéry, balzámy, rozčesávače, antiparazitální přípravky. Kosmetika pro koně. Distribuce pro veterinární ordinace.
naše produkty: Kosmetika pro psy a kočky, Šampon pro psy
Poslat zprávu BEA natur, s.r.o.
DETO Brno, spol. s r.o.

DETO Brno, spol. s r.o.

Úprava vody pitné i technologické, změkčovače, úpravny vody, filtrace, odželeznění, dechlorace, dekarbonizace, demineralizace, dávkovací technika, magnetická úprava vody, reversní osmóza, HVDT, rozdělovače, bojlery, chemikálie, kompletní servis.
naše produkty: Úprava vody
Poslat zprávu DETO Brno, spol. s r.o.
Radioservis, a.s.

Radioservis, a.s.

Vydavatelství Českého rozhlasu. CD ( mluvené slovo, vážná hudba, jazz, pop ), knihy ( z pera zahraničních zpravodajů ČRo, knižní verze úspěšných rozhlasových projektů a další ) a Týdeník Rozhlas ( kulturní týdeník s televizním a rozhlasovým programem ).
naše produkty: CD z Českého rozhlasu
Poslat zprávu Radioservis, a.s.
Tomáš Kovačka - Rustikální nábytek

Tomáš Kovačka - Rustikální nábytek

Prodáváme rustikální a stylový nábytek, rustikální sedačky, kožené sedací soupravy, stoly, židle, komody, skleníky, vitríny, obývací stěny, hodiny a lustry. Jsme specialisté - nabízíme nový i použitý rustikální nábytek z Holandska na ploše 1000 m2.
naše produkty: Kožené sedací soupravy, Rustikální nábytek
Poslat zprávu Tomáš Kovačka - Rustikální nábytek
Jaromír Skopalík - český výrobce potřeb pro domácnost

Jaromír Skopalík - český výrobce potřeb pro domácnost

Český výrobce kovových vánočních háčků a pastí na myši. Výroba vánočních háčků má mnohaletou tradici. Pasti na myši vyrábíme od roku 2009. Vánoční háčky i pasti na myši jsou ve velmi vysoké kvalitě a jsou vyváženy do mnoha zemí Evropy.
naše produkty: Past na myši, Vánoční háčky
Poslat zprávu Jaromír Skopalík - český výrobce potřeb pro domácnost
PROFIL NÁBYTEK, a.s.

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

Firma byla založena čtyřmi společníky v roce 1992 a navázala na tradici truhlářské výroby v našem městě. Zaměřujeme se na kompletní vybavení interiérů pro zdravotnictví, domovy sociálních péčí,laboratoře, kanceláře, hotely, prodejny, školy a bytovou výstavbu.
naše produkty: Kancelářský nábytek, Nábytek pro pečovatelské domy
Poslat zprávu PROFIL NÁBYTEK, a.s.
HBM

HBM

Dodáváme tenzometry, snímače, čidla a senzory pro měření kroutícího momentu, síly, tlaku, dráhy a hmotnosti. Přístroje pro vážení, dávkování, regulaci, měřící ústředny a software. Zastoupení firmy Hottinger Baldwin Messtechnik pro Českou republiku a Slovensko.
naše produkty: Snímač krouticího momentu a otáček T10F
Poslat zprávu HBM
Urbania, s.r.o.

Urbania, s.r.o.

Prodej, návrh, výroba a instalace městského mobiláře - lavičky, odpadkové koše, stojany na kola, informační panely. Lavičky dřevěné, kovové, lavičky kombinace dřevo kov, litinové lavičky. Odpadkové koše - materiál polyethylen, plast, plech.
naše produkty: Parkové lavičky
Poslat zprávu Urbania, s.r.o.
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.