Bytový textil

Zde je 5 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 105
KOLOVRAT, ČM spol. s r.o.

KOLOVRAT, ČM spol. s r.o.

Vyrábíme potahové, dekorační látky, nehořlavé ( TREVIRA CS ), nešpinivé ( teflon ), módní, stylové, repliky historických tkanin, dodáváme záclony, zatemněné podšívky ( blackout ), ušité závěsy, přehozy, ubrusy atp., hotelové vybavení textilem ( zakázková výroba )
Ukaž na mapě   internet: www.kolovrat.cz  
naše produkty: Dekorační látky, Potahové látky, Žakáry
Poslat zprávu KOLOVRAT, ČM spol. s r.o.
PAPILLONS a.s.

PAPILLONS a.s.

PAPILLONS je součástí skupiny VEBA, největšího výrobce damašků - bavlněných žakárských tkanin v České republice. Nabízíme damaškové ložní povlečení, ubrusy, froté ručníky a osušky pro domácnost, hotelový textil "PROFESSIONAL" a reklamní textil.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Froté ručníky, Hotelový textil, Koupelnové předložky, Ložní povlečení, Plážové osušky, Ubrusy
Poslat zprávu PAPILLONS a.s.
DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s. vyrábí plošně pestře tkané žakarské a listové látky. Ve výrobním sortimentu je aktuálně nabízeno téměř 400 druhů nábytkové tkaniny v průměru s 5ti kolortiními modifikacemi od 1 druhu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nábytkové tkaniny
Poslat zprávu DEKORA-Jeníček, a.s.
ROTTER, s.r.o.

ROTTER, s.r.o.

Rotter s.r.o. vyrábí kvalitní prošívané přikrývky a polštáře, přehozy na jednolůžko i dvojlůžko, povlečení, prostěradla, prošívané deky, polštářky, závěsy, sedáky na židle, ubrusy a jiné. Možná je i zakázková výroba dle požadavků a přání zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Prošívané přikrývky
Poslat zprávu ROTTER, s.r.o.
Inter Design Praha, s.r.o.

Inter Design Praha, s.r.o.

Nabízíme více jak 1000 koberců online v internetovém obchodě. Zakoupené koberce dodáváme po celé České republice zdarma. Vybavujeme hotely, penziony i firemní prostory. Dále nabízíme: protimolové úpravy, čištění, opravy a výkup starých koberců.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Perské koberce
Poslat zprávu Inter Design Praha, s.r.o.
GRUND a.s.

GRUND a.s.

Na základě nejnovějších trendů v oblasti koupelnových doplňků přichází firma Grund a. s. na trh s novými modely koupelnových předložek. Jedním z hlavních směrů, určujících současnou módu bydlení, je návrat k přírodě.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnové předložky
Poslat zprávu GRUND a.s.

Jůůů, s.r.o.

Již od roku 2002 se zabýváme dovozem bytového textilu několika evropských výrobců a návazně pak nabízíme kompletní služby v dodávkách dekoračních textilií na míru Vašich interiérů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jůůů, s.r.o.

Miroslava Králíková

Relaxační váleček - květinový, Polštář bylinný - proužky, Velký polštář ve tvaru srdce s vyšitým jménem, Citrín - Léčivý polštář s drahými kameny, Levandulová relaxační maska na oči - výběr dle barev, Šíjový relaxační pás - červené kvítečky (15x60cm), Meditační polštář Zafu - Spirála - dvoubarevný, Nahřívací polštářek s oslíkem
Výroba a prodej relaxační polštáře, bylinkové polštářky, kapsáře, meditačních polštářky ZAFU, pytlíčky. Zakázková i sériová výroba. Eshop Lavennis.cz.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Miroslava Králíková

Aneta Maršálková

Naleznete zde široký sortiment bytového textilu a oděvů pro děti i dospělé za nízké ceny. Jedná se o kvalitní zboží české ale i zahraniční výroby.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Aneta Maršálková

Útulné Hnizdečko

Deka mikrovlákno zelená Příjemná, měkká a teplá deka. Barva: zelená
Máme pro Vás připravenou nabídku bytového textilu, nábytku a designových předmětů, pro Vaši kuchyň, koupelnu, ložnici či obývací nebo dětský pokoj.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Útulné Hnizdečko
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.