Domácí zařízení a doplňky

Zde je 58 sekcí v kterých je 129 podsekcí

Baterie (17)
Hodinky (38)
Hodiny (203)
Klimatizace (136)
Nábytek (2669)
Pračka (15)
Radiátory (26)
Šití (19)
Trezory (14)
Vysavače (45)
Zrcadlo (16)
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 6180 celkem 265
ARX Trade, společnost s ručením omezeným

ARX Trade, společnost s ručením omezeným

Výroba a prodej na zakázku altány, pergoly, zahradní nábytek, zahradní domy, srubové domky, zahradní a nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Realizujeme certifikovaná i privátní dětská hřiště.
naše produkty: Pergoly zahradní
Poslat zprávu ARX Trade, společnost s ručením omezeným
DELIKOMAT s.r.o.

DELIKOMAT s.r.o.

Nabízíme bezplatné umísťování, pronájem, prodej a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, ledovou kávu. Sodobary, výdejníky vody, waterlogic. Prodej směsí a kelímků do nápojových automatů.
naše produkty: Nápojové automaty
Poslat zprávu DELIKOMAT s.r.o.
LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

Výroba a prodej obrazových lišt a rámů. Výroba na moderních strojních technologiích i klasickým ručním postupem založeným na historické tradici. Veškeré rámařské služby v oboru rámování. 4000 druhů lišt přímo od výrobce s dlouholetou zkušeností a tradicí.
naše produkty: Obrazové rámy, Rámování, Rámování obrazů
Poslat zprávu LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.
MIXA VENDING s.r.o.

MIXA VENDING s.r.o.

Automaty - prodej, pronájem, provoz a servis. Prodáváme nápojové automaty, prodejní a cigaretové automaty, kávovary, sodobary, aquabary a automaty na prodej fresh juice z čerstvě vymačkaných pomerančů. Přírodní balená voda. Směsi pro nápojové automaty, káva.
naše produkty: Automaty na cigarety, Automaty na mléko, Káva pro nápojové automaty, Kávovary Jura, Nápojové automaty, Sodobary
Poslat zprávu MIXA VENDING s.r.o.
MONTAKO CZ s.r.o.

MONTAKO CZ s.r.o.

Nábytková kola, přístrojová kolečka, kola ve vidlici, kolo a kladka, vozíky a rudlíky, plastové záslepky, plynové pružiny, skladové vozíky, renovace starších kol a válců s pružným povrchem. Mimo pojezdových kol vyrábíme manipulační vozíky a rudly.
naše produkty: Kola pro vozíky, Nábytková kolečka, Nafukovací kola, Pojezdová kolečka
Poslat zprávu MONTAKO CZ s.r.o.
M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

Výroba a prodej: pružící komponenty, pružiny pro výrobu čalouněného nábytku - pružinové kostry ( Bonnell a Minibonnell ), vlnité pružiny ( vlnovce, zick-zack ) a taštičkové pružiny.
naše produkty: Nábytkové pružiny, Taštičkové pružiny, Vlnité pružiny
Poslat zprávu M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
TRAMONTA KLIMA s. r. o.

TRAMONTA KLIMA s. r. o.

Zabýváme se dodávkou klimatizace a vzduchotechniky pro veškeré prostory. Klimatizace a vzduchotechnika pro Vás!
naše produkty: Klimatizace nástěnná, Tepelná čerpadla voda vzduch
Poslat zprávu TRAMONTA KLIMA s. r. o.
ALUROL spol. s r.o.

ALUROL spol. s r.o.

Vyrábíme venkovní rolety, garážová vrata, vjezdové brány, montované garáže, skladovací kontejnery a zahradní domky. Zárukou kvality a spolehlivosti jsou nejen používané materiály evropských renomovaných firem, ale také certifikáty jakosti ISO 9001 a ISO 14001.
naše produkty: Garážová vrata, Montované garáže, Předokenní rolety, Venkovní rolety, Venkovní žaluzie, Výklopná garážová vrata
Poslat zprávu ALUROL spol. s r.o.
DIRP, s.r.o.

DIRP, s.r.o.

Dodávka, výroba a montáž regálových systémů a skladovací techniky. Regály policové pro sklady, dílny, archivy, spisovny, knihovny a podobně. Posuvné archivní systémy, paletové regály, konzolové regály, vícepatrové sklady, kovový a kancelářský nábytek.
naše produkty: Regálové systémy
Poslat zprávu DIRP, s.r.o.
BSK Metal, spol. s r.o.

BSK Metal, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou systémů pro vybavení prodejen, především regálových systémů a jejich doplňků. Dále se specializujeme na pokladní systémy, prezentační stojany, drátěný program, podhledy s poutači, heavy duty police a prodejní regály.
naše produkty: Vybavení prodejen
Poslat zprávu BSK Metal, spol. s r.o.
DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s. vyrábí plošně pestře tkané žakarské a listové látky. Ve výrobním sortimentu je aktuálně nabízeno téměř 400 druhů nábytkové tkaniny v průměru s 5ti kolortiními modifikacemi od 1 druhu.
naše produkty: Nábytkové tkaniny
Poslat zprávu DEKORA-Jeníček, a.s.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Vyrábíme široký sortiment standardního i moderního provedení koupelnového nábytku, atypické koupelnové sestavy, kuchyňské linky, nábytek nejrůznějšího typu. Nábytek do koupelny ve vysokém lesku a matném laku, řada barev laminátů a masivních prvků.
naše produkty: Nábytek do koupelny
Poslat zprávu EDEN CZ s.r.o.
TOKOZ a.s.

TOKOZ a.s.

Výroba značkových produktů - visací zámky a speciální uzamykatelné mechanismy, stavební a nábytkové kování. Zakázková výroba komponentů a sestav. Používané technologie - lisování plechů, tlakové lití Zn a Al odlitků, povrchové úpravy, výroba nástrojů.
naše produkty: Bezpečnostní zámky
Poslat zprávu TOKOZ a.s.
MORA - TOP s.r.o.

MORA - TOP s.r.o.

Jsme tradičním výrobcem topné techniky. Vyrábíme nástěnné plynové kotle, elektrické kotle a průtokové ohřívače vody. Naše kotle jsou určeny pro vytápění rodinných domků, bytů i nebytových prostorů. Naše elektrické kotle i nástěnné plynové kotle jsou vysoce úsporné.
naše produkty: Elektrický kotel, Nástěnné plynové kotle
Poslat zprávu MORA - TOP s.r.o.
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Naše firma vyrábí topenářskou techniku s více jak 50–ti letou tradicí. Vyrábíme kotle na tuhá paliva do 50 kW, zplyňovací kotle, lázeňská kamna, krbová kamna, kotle na pelety, lokální vytápění, kooperace – ocelové kryty výrobků, povrchově upravené.
naše produkty: Kotle na biomasu, Kotle na dřevo, Kotle na pelety
Poslat zprávu OPOP spol. s r. o.
POLYSAN s.r.o.

POLYSAN s.r.o.

Jsme česká firma. Vyrábíme a prodáváme akrylátovou sanitární techniku ( akrylátové koupací vany, sprchové vaničky a kouty, masážní panely, umyvadla, hydromasážní a perličkové systémy a jejich příslušenství, sprchové panely ).
naše produkty: Akrylátové vany, Sprchové vaničky
Poslat zprávu POLYSAN s.r.o.
Mipam bio s.r.o.

Mipam bio s.r.o.

Specializujme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej výrobků zdravého životního stylu: odšťavňovače, citrusovače, mixéry. Neustále hledáme nové odšťavňovače a srovnáváme kvalitu, výtěžnost a další parametry, které jsou důležité pro správný výběr odšťavňovače.
naše produkty: Nerezový odšťavňovač, Odšťavňovač Omega Juicer
Poslat zprávu Mipam bio s.r.o.
B E D I M E X s.r.o.

B E D I M E X s.r.o.

Nabízíme kompletní služby pro výrobce sportovní a kožené galanterie. Nabízíme jezdce, kování, lemovky, nitě, popruhy, zipy, suché zipy, technické tkaniny a šňůry. Zajistíme také předvýrobu - dělení popruhů, lemovek, suchých zipů a jiné.
naše produkty: Reklamní potisk, Sublimační potisk, Sublimační tisk, Technické tkaniny, Trezory na zbraně
Poslat zprávu B E D I M E X s.r.o.
ELEKTROČAS s.r.o.

ELEKTROČAS s.r.o.

Naše firma vyvíjí, vyrábí, montuje a servisuje systémy jednotného času, hodiny Quartz i řízené radiosignálem DCF nebo GPS - absolutní přesnost a automatický přechod na zimní/letní čas, dále informační tabule s LCD řízené PC pro nádraží, letiště apod.
naše produkty: Elektrické hodiny
Poslat zprávu ELEKTROČAS s.r.o.
NABAU, s.r.o.

NABAU, s.r.o.

Zakázková výroba nábytku a interiéru, schodiště, vnitřní a vchodové dveře, nábytek z masivu, vestavné skříně, dřevěné a laminované podlahy, výroba kuchyní na zakázku. Stavební práce, pronájem strojů, stavba rodinných domů na klíč, fasády, okna, zemní práce.
naše produkty: Nábytek z masivu, Vchodové dveře z masivu
Poslat zprávu NABAU, s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.