Domácí zařízení a doplňky

Zde je 58 sekcí v kterých je 129 podsekcí

Baterie (17)
Hodinky (38)
Hodiny (203)
Klimatizace (136)
Nábytek (2669)
Pračka (15)
Radiátory (26)
Šití (19)
Trezory (14)
Vysavače (45)
Zrcadlo (16)
 
Stránka:   zpět   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další
Zobrazuji firmy 91110 celkem 265
M.A.C. progress, s.r.o.

M.A.C. progress, s.r.o.

Vyrábíme celokovové průmyslové vysavače značky RAPID v několika typových řadách. Tyto vysavače se vyznačují velkou mechanickou odolností v těžkých podmínkách ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Jsme česká firma a nabízíme vám kvalitní český výrobek.
naše produkty: Průmyslové vysavače celokovové
Poslat zprávu M.A.C. progress, s.r.o.
MIRRORGLASS s.r.o.

MIRRORGLASS s.r.o.

Zabýváme se zpracováním plochého skla a výrobou zrcadel. Hlavním výrobním programem jsou fazetová zrcadla a skla od malých až po střední série. Dodáváme i luxusní zrcadla dle konkrétního přání zákazníka a skleněný nábytek.
naše produkty: Fazetová zrcadla
Poslat zprávu MIRRORGLASS s.r.o.
VENTILÁTORY, s.r.o.

VENTILÁTORY, s.r.o.

Vyrábíme ventilátory nízkotlaké, středotlaké, cirkulační a transportní. Specializujeme se na výrobu ventilátorů pro teploty do 120°C, 250°C a 500°C. Jedná se o ventilátory určené například pro použití do pecí a sušáren.
naše produkty: Nízkotlaké ventilátory, Ventilátory do pecí
Poslat zprávu VENTILÁTORY, s.r.o.
ROTTER, s.r.o.

ROTTER, s.r.o.

Rotter s.r.o. vyrábí kvalitní prošívané přikrývky a polštáře, přehozy na jednolůžko i dvojlůžko, povlečení, prostěradla, prošívané deky, polštářky, závěsy, sedáky na židle, ubrusy a jiné. Možná je i zakázková výroba dle požadavků a přání zákazníka.
naše produkty: Prošívané přikrývky
Poslat zprávu ROTTER, s.r.o.
American Security spol. s r.o.

American Security spol. s r.o.

Výroba, distribuce a export elektronických zařízení na ochranu zboží proti krádeži v obchodech. Výroba, distribuce a export příslušenství systémů na ochranu zboží v obchodech, zejména detektory kovů, počitadla zákazníků a deaktivátory etiket.
naše produkty: EAS systém
Poslat zprávu American Security spol. s r.o.
JP NAB s.r.o.

JP NAB s.r.o.

Moderní designový nábytek kombinace kov-sklo. Nábytek vhodný pro vybavení kanceláře i bytu. Nabízíme stoly, stolky, konferenční stolky a TV stolky. Velko i maloobchodní prodej včetně e-shopu. V naší nabídce najdete i moderní židle špičkového designu.
naše produkty: Konferenční stolky
Poslat zprávu JP NAB s.r.o.
ARQUATI CZECH s.r.o.

ARQUATI CZECH s.r.o.

Výroba, prodej a montáž stínící techniky. Dekorace, markýzy, rolety, žaluzie, garnýže, plise, bytový textil, okenní dekorace, šicí dílna.
naše produkty: Horizontální i vertikální žaluzie
Poslat zprávu ARQUATI CZECH s.r.o.
ARBYD CZ s.r.o.

ARBYD CZ s.r.o.

Jsme česká společnost, která vyrábí a prodává nábytek, nábytkové díly, ložnice a vybavuje interiéry. Nabízíme Vám kvalitní kancelářský a bytový nábytek. Na základě Vašich požadavků Vám vyrobíme nábytek na míru - atypický nábytek.
naše produkty: Obývací stěny
Poslat zprávu ARBYD CZ s.r.o.
RETROSTYL

RETROSTYL

Stylový, masivní, celodřevěný, luxusní nábytek ve stylu RETRO. Vybavení koupelen - litinové vany, tradiční baterie a další. WELLNESS a FITNESS zařízení - hydromasážní bazény ( vířivky ), infrasauny, masážní křesla a podobně. Vybavujeme hotely a penziony.
naše produkty: Retro styl
Poslat zprávu RETROSTYL
KONY ZLÍN, s.r.o.

KONY ZLÍN, s.r.o.

Zabýváme se výrobou, opravami a prodejem strojních součástí se zaměřením na kardanové hřídele a klouby, hydraulické válce, rozpěrné tyče a triangly. Kardanové hřídele vyrábíme pro průmysl, nákladní a užitkové automobily, zemědělské a stavební stroje.
naše produkty: Kardany
Poslat zprávu KONY ZLÍN, s.r.o.
EMPEMONT s.r.o.

EMPEMONT s.r.o.

Prodej, dodávka na klíč, záruční i pozáruční servis: bezdrátový rozhlas, veřejné osvětlení, radarové měřiče rychlosti, kamerové systémy, ozvučení vnitřních prostor, řečnický systém. Řadíme se mezi nejvýznamnější firmy zabývající se problematikou ozvučení.
naše produkty: Bezdrátový rozhlas, Kamerové systémy, Ozvučovací technika, Radarové měřiče rychlosti, Veřejné osvětlení
Poslat zprávu EMPEMONT s.r.o.
ALTEKO, spol. s r.o.

ALTEKO, spol. s r.o.

Jsme český výrobce vzduchotechniky, vzduchotechnických zařízení vlastní konstrukce. Vyrábíme radiální ventilátory, větrací a klimatizační jednotky vhodné pro větrání, topení, chlazení a zvlhčování vzduchu včetně jeho filtrace.
naše produkty: Klimatizační jednotky TANGO, Stavebnicový větrací a klimatizační systém, Radiální ventilátory
Poslat zprávu ALTEKO, spol. s r.o.
Petr Ondráček - Elektro Plus

Petr Ondráček - Elektro Plus

Dovoz německého nádobí BAF. Velkoobchod a maloobchod specializovaný na nádobí značky BAF. Prodej probíhá pomocí internetového obchodu, vlastní prodejny a maloobchodní sítě prodejen obchodních partnerů po celé České republice.
naše produkty: Kuchyňské nádobí, Titanové kuchyňské nádobí
Poslat zprávu Petr Ondráček - Elektro Plus
Agentura Kolíček

Agentura Kolíček

Poskytujeme hlídání dětí v domácnosti, jedná se o několika hodinové, jednodenní i více denní pravidelné i nepravidelné hlídání vašeho dítěte či dětí, kdy se o ně postará naše chůva. Zajišťujeme pečovatelky a hospodyně v domácnosti.
naše produkty: Hlídání dětí, Hospodyně v domácnosti, Pečovatelky
Poslat zprávu Agentura Kolíček
VA & MA, s.r.o.

VA & MA, s.r.o.

Od svého založení se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem, importem a servisem níže uvedených komodit. Trezory, sejfy, zakázková výroba trezorů, prostředky mechanického zabezpečení, příruční pokladny a kasy, bankovní technika a další.
naše produkty: Poštovní schránky, Trezory
Poslat zprávu VA & MA, s.r.o.
New Time Production s.r.o.

New Time Production s.r.o.

Pronájem i prodej mobilního tanečního parketu, nášlapných zábran, mobilních pódiových systémů, zastřešení a konstrukce Ground Support, stupňovitá pódia, hlediště a tribuny.
naše produkty: Konstrukce Ground support, Pódia, Pronájem pódií
Poslat zprávu New Time Production s.r.o.
HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA je jedním z předních evropských výrobců stínící techniky a sytémů ochrany proti slunci s tradicí od roku 1959. Náš úspěch se zakládá na vlastním vývoji, nejvyšší kvalitě výrobků a odborné montáži.
naše produkty: Interiérové žaluzie, Kazetové markýzy, Kazetové rolety, Předokenní roláda, Sítě proti hmyzu, Venkovní rolety, Venkovní žaluzie, Zastínění zimních zahrad
Poslat zprávu HELLA stínící technika s.r.o.
METRA BLANSKO a.s.

METRA BLANSKO a.s.

Vyrábíme elektrické měřicí přístroje, řídicí systémy, lokomotivní tachografy, RFID systémy. Metrologie, strojírenská výroba, tváření plechů, tlakové lití hliníku, návrh a výroba vstřikovacích forem, speciálního nářadí, lisování plastů.
naše produkty: Měřící technika, RFID
Poslat zprávu METRA BLANSKO a.s.
GUMOTEX, akciová společnost

GUMOTEX, akciová společnost

Firma Gumotex a.s. je největším českým výrobcem matrací a anatomických polštářů, včetně doplňků a příslušenství - lamelové rošty, polštáře a přikrývky ( duté polyesterové vlákno ), ložní povlečení ( bavlna, satén, lyocell ), přehozy a ložnicový nábytek.
naše produkty: Matrace, Zdravotní matrace
Poslat zprávu GUMOTEX, akciová společnost
APB EUROPE Trade s.r.o.

APB EUROPE Trade s.r.o.

Nabízíme titanové nádobí BAF s garancí nejvyšší kvality. Výjimečné užitné vlastnosti a způsob jednání oceňují naši odběratelé i zákazníci. Naší další specialitou jsou Štramberské uši - jedná se o speciální pekařský výrobek z medového těsta a koření.
naše produkty: Titanové nádobí
Poslat zprávu APB EUROPE Trade s.r.o.
Stránka:   zpět   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.