Vysavače

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 21
ECOCLEAN, spol. s r.o.

ECOCLEAN, spol. s r.o.

Firma Ecoclean se zabývá dovozem, distribucí a servisem čistící a úklidové techniky. Prodáváme průmyslové vysavače, extraktory, mycí stroje, zametací stroje, pomocnou úklidovou techniku, sanitární zboží včetně spotřebního materiálu, profichemii.
Ukaž na mapě   internet: www.ecoclean-praha.cz  
naše produkty: Čistící a úklidová technika, Extraktory, Mycí podlahové stroje, Podlahové pady, Průmyslové vysavače, Vysavač do výšek, Zametací stroje
Poslat zprávu ECOCLEAN, spol. s r.o.
NEWAG, spol. s r.o.

NEWAG, spol. s r.o.

Centrální vysavače Husky a Duovac s unikátní zárukou 25 let. Nejzdravější řešení pro Váš čistý domov - nevíří prach a zbaví Váš dům prachu a alergenů. Špičková kvalita, široká prodejní síť a více jak 25 let praxe v oboru. Nabízíme také shozy prádla Artox.
Ukaž na mapě   internet: www.centralni-vysavace-husky.cz  
naše produkty: Centrální vysavače, Shozy prádla Artox, Vysavač GarageVac
Poslat zprávu NEWAG, spol. s r.o.
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Nabízíme široký sortiment zdrojů pro všechny metody svařování ( svářečky bodové, obloukové a plazmové ), přídavné materiály, příslušenství, ochranné pomůcky, filtrační zařízení a brusivo od domácích i zahraničních výrobců, vybavení pro autoservisy a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aku vrtačka, Bruska úhlová, Motorové pily, Nabíječka autobaterií, Ochranné pomůcky, Pneumatické nářadí, Robotický vysavač, Štípač, Svářecí technika, Svářečky, Svařování, Zahradní technika
Poslat zprávu WELDING PROGRESS
BEAM ČR s.r.o.

BEAM ČR s.r.o.

Distribuce, centrální vysavače pro byty, rodinné domy, komerční a průmyslové objekty. Nabídka jedinečné filtrace GoreTex u agregátů Beam. Jsme výhradním dovozcem centrálních vysavačů BEAM ELECTROLUX.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Centrální vysavače
Poslat zprávu BEAM ČR s.r.o.
Jan Jagoš - HYGMONT

Jan Jagoš - HYGMONT

Autorizovaný prodejce čistících strojů Kärcher - vysokotlaké mycí stroje s ohřevem i bez ohřevu, vysavače, zametací stroje, podlahové mycí stroje, čističe na koberce, paročističe. Servis záruční a pozáruční - Kärcher.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící stroje, Čistící stroje Kärcher, Vysavače Kärcher
Poslat zprávu Jan Jagoš - HYGMONT
Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Nabízíme centrální vysavače značky BEAM ELECROLUX pro dům i průmysl. Obchodní zastoupení pro Moravu. Velkoobchod, maloobchod, kompletní dodávky, výběr z celého sortimentu, odborné montáže, návrhy realizací, záruční a pozáruční servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Centrální vysavače, Masážní vířivé bazény
Poslat zprávu Roman Rozsypal - EKOELEKTRO
M.A.C. progress, s.r.o.

M.A.C. progress, s.r.o.

Vyrábíme celokovové průmyslové vysavače značky RAPID v několika typových řadách. Tyto vysavače se vyznačují velkou mechanickou odolností v těžkých podmínkách ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Jsme česká firma a nabízíme vám kvalitní český výrobek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Průmyslové vysavače celokovové
Poslat zprávu M.A.C. progress, s.r.o.
ELECTROLUX s.r.o.

ELECTROLUX s.r.o.

Společnost ELECTROLUX s.r.o. je světovým lídrem v oblasti domácích spotřebičů. Každý rok se může firma pyšnit prodejem více jak 40 milionů produktů, spotřebitelům ve 150 zemích světa.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ELECTROLUX s.r.o.

ELCO s.r.o.

Prodej vysavačů pro domácnosti, firmy i alergiky. Možnost on-line objednání, expedice do 24 hodin. Autorizovaný záruční i pozáruční servis. Působíme přes 17 let na českém trhu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ELCO s.r.o.

Karel Fait

Půjčovna vysavačů - vysokotlaké čistící stroje Kärcher pro čištění a kartáčování koberců, čištění čalounění a interiérů vozidel. Půjčovna strojů Plzeň.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Karel Fait
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.