Koupelna a WC

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 56
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Výroba nerezových zařízení, odvodňovací systémy, vpusti, žlaby, rošty, nerezové dveře provozní, chladírenské, výroba a montáž solárních kolektorů. Zakázková výroba dle požadavku ( nádrže, vany a podobně ).
Ukaž na mapě   internet: www.laf.cz  
naše produkty: Chladírenské dveře, Koupelnové žlaby, Nerez na míru, Nerezová podlahová vpusť, Nerezové nádrže, Nerezové výrobky, Nerezové zábradlí, Průmyslové nerezové odvodnění, Zakázková výroba nerez
Poslat zprávu LÁF NEREZ s.r.o.
ARTTEC s.r.o

ARTTEC s.r.o

Dodáváme vodovodní baterie, sprchové kouty, masážní a parní boxy. Dále nabízíme sauny, luxusní masážní vany, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, PP sáčky s lepicí klopou, dnem, odvětráváním a perforace BOPP.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydromasážní vany, Masážní boxy, Sprchové boxy, Vaničky do sprchového koutu
Poslat zprávu ARTTEC s.r.o
PAPILLONS a.s.

PAPILLONS a.s.

PAPILLONS je součástí skupiny VEBA, největšího výrobce damašků - bavlněných žakárských tkanin v České republice. Nabízíme damaškové ložní povlečení, ubrusy, froté ručníky a osušky pro domácnost, hotelový textil "PROFESSIONAL" a reklamní textil.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Froté ručníky, Hotelový textil, Koupelnové předložky, Ložní povlečení, Plážové osušky, Ubrusy
Poslat zprávu PAPILLONS a.s.
Sanitec, s.r.o.

Sanitec, s.r.o.

Exkluzivní série keramiky a nábytku Keramag, sanitární keramika a koupelnový nábytek Delta a Kolo včetně řešení pro malé koupelny a tělesně postižené, ekonomická koupelna Panda, sprchové kouty a vany Koralle, Kolo. Masážní vany a boxy Albatros.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnový nábytek, Koupelny, Koupelny fotogalerie, Luxusní koupelny, Sprchové kouty, Vany
Poslat zprávu Sanitec, s.r.o.
SAPHO s.r.o.

SAPHO s.r.o.

Nabízíme koupelnový nábytek, vany, hydromasážní vany, infrasauny, sprchové kouty, umyvadla, koupelnové doplňky a osvětlení, spa, parní boxy, sprchové panely, baterie, sprchové vaničky, zástěny, sprchy, otopná tělesa, relaxační zařízení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Akrylátové vany, Koupelnový nábytek, Sanitární keramika
Poslat zprávu SAPHO s.r.o.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Vyrábíme široký sortiment standardního i moderního provedení koupelnového nábytku, atypické koupelnové sestavy, kuchyňské linky, nábytek nejrůznějšího typu. Nábytek do koupelny ve vysokém lesku a matném laku, řada barev laminátů a masivních prvků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nábytek do koupelny
Poslat zprávu EDEN CZ s.r.o.
POLYSAN s.r.o.

POLYSAN s.r.o.

Jsme česká firma. Vyrábíme a prodáváme akrylátovou sanitární techniku ( akrylátové koupací vany, sprchové vaničky a kouty, masážní panely, umyvadla, hydromasážní a perličkové systémy a jejich příslušenství, sprchové panely ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Akrylátové vany, Sprchové vaničky
Poslat zprávu POLYSAN s.r.o.
Ru-Ka spol. s r. o.

Ru-Ka spol. s r. o.

Vyrábíme a prodáváme koupelnový nábytek. Nabízíme škříně do koupelny, skříně pod umyvadla, doplňkové skříňky do koupelny, zrcadla s osvětlením do koupelen, zrcadlové skříně do koupelen, skříně s košem na prádlo a další sortiment pro koupelny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnové skříňky, Koupelnový nábytek
Poslat zprávu Ru-Ka spol. s r. o.
TEiKO spol. s r.o.

TEiKO spol. s r.o.

Vyrábíme oválné vany, rohové vany, obdélníkové vany, anatomické masážní vany, masážní systémy, masážní boxy, sprchové vaničky, sprchové boxy, průmyslové boxy, vanové a sprchové zástěny, sprchové dveře, sprchové panely, umývadla a masážní bazény SPA.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Masážní bazén SPA
Poslat zprávu TEiKO spol. s r.o.
EURO CERAMICA 2000 a.s.

EURO CERAMICA 2000 a.s.

Od roku 1995 se zabýváme velkoobchodní činností v oblasti - sanitární keramika a technika, obklady a dlažby. Dodáváme vany, umyvadla, akrylátové výrobky, sprchové kouty a boxy, hydromasážní vany, koupelnové doplňky a jiné. Vyrábíme nábytek do koupelny značky EURO.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nábytek do koupelny
Poslat zprávu EURO CERAMICA 2000 a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.