Domácí zařízení a doplňky

Zde je 58 sekcí v kterých je 129 podsekcí

Baterie (17)
Hodinky (38)
Hodiny (203)
Klimatizace (136)
Nábytek (2669)
Pračka (15)
Radiátory (26)
Šití (19)
Trezory (14)
Vysavače (45)
Zrcadlo (16)
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji firmy 7190 celkem 265
EKOTEZ, spol. s r.o.

EKOTEZ, spol. s r.o.

Chlazení, klimatizace, odvlhčování, vytápění, recyklace chladiv, výroba, prodej, servis, půjčovna, kompresory, chladící jednotky, mobilní a splitové klimatizace, interiérové, průmyslové a bazénové odvlhčovače, kondenzační kotle, topidla a hořáky Kroll.
naše produkty: Klimatizace, Odvlhčovače, Tepelná čerpadla pro zahradní jezírka
Poslat zprávu EKOTEZ, spol. s r.o.
TULEC TREND

TULEC TREND

Výrobce a velkoobchod se zaměřením na dětské oblečení v České a Slovenské republice a ostatních zemí EU. Vlastní modely a design, nízké ceny. Nabízíme dětský a kojenecký textil, dětské oblečení, dětské čepice, doplňky. Vše módní se zaručenou kvalitou.
naše produkty: Dětské bundy, Dětské oblečení, Kojenecké dětské body
Poslat zprávu TULEC TREND
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Naše firma je výrobcem zahradního dřevěného nábytku již od roku 1997, proto máme bohaté zkušenosti s výrobou. V naší nabídce najdete nejen kusový sortiment zahradního nábytku, ale i celé sestavy, doplňky pro zahradní nábytek a balkónový nábytek.
naše produkty: Dřevěné zahradní sestavy, Dřevěný nábytek na zahradu, Kovový zahradní nábytek, Prodej zahradního nábytku, Zahradní nábytek z masivu
Poslat zprávu Zahradní nábytek Liška
OBSIDIAN a.s.

OBSIDIAN a.s.

Specializujeme se na výrobu nadrozměrných a jinak speciálních prosklených konstrukcí. Provádíme bezrámové zasklení nadrozměrnými skly, strukturální a fasádní zasklení. Realizujeme pochozí skleněné světlíky, terčové fasády, celoskleněné interiérové prvky.
naše produkty: Bezrámové zasklení nadrozměrnými skly, Prosklené konstrukce, Screenové rolety, Velkoformátové zasklení
Poslat zprávu OBSIDIAN a.s.
HACO, spol. s r.o.

HACO, spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje na výrobu plastových a kovových výrobků. Do naší výroby patří plastové a nerezové větrací mřížky, plastová a nerezová revizní dvířka, ventilační systémy, ventilátory, podlahové a kanalizační vpusti a další.
naše produkty: Domovní ventilátory, Lapač střešních vod, Podlahová vpusť, Revizní dvířka, Vanová dvířka, Ventilační systém, Větrací mřížka
Poslat zprávu HACO, spol. s r.o.
ODŠŤAVŇOVAČE s.r.o.

ODŠŤAVŇOVAČE s.r.o.

Profesionální a domácí odšťavňovače, citrusovače a mixéry pro přípravu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a koktejlů. Poradenství při výběru vhodného typu přístroje.
naše produkty: Mixér pro zdravou výživu, Odšťavňovač pro zdravou výživu, Zdravá výživa
Poslat zprávu ODŠŤAVŇOVAČE s.r.o.
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vestavěné skříně a šatny na míru, výroba, prodej, montáž. Široká nabídka materiálů, systémů otevírání a doplňků ve všech cenových kategoriích. Grafický návrh, kalkulace, zaměření, doprava zdarma. Vše i na splátky. Volejte zdarma 800 179 260.
naše produkty: Šatní skříně Woodface, Skříně na míru Woodface, Vestavěné skříně Woodface
Poslat zprávu WOODFACE spol. s r.o.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Nerez výroba ŠPENDLÍK je česká výrobní firma zaměřená na vývoj, výrobu a prodej gastro zařízení - nerezový nábytek: pracovní stoly, mycí stoly, mycí dřezy, regály, digestoře, police, závěsné skříňky, skříně, vozíky, výlevky, podstavce a příborníky.
naše produkty: Gastro nábytek, Nerez výroba, Nerezový nábytek
Poslat zprávu NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
VTS Zlín s.r.o.

VTS Zlín s.r.o.

Vyrábíme odporové polovodičové tenzometry a snímače sil, hmotnosti, krouticích momentů, tlaku, zrychlení, deformací a posunů. Dále zajistíme měřící a vyhodnocovací jednotky pro snímače. Naše výrobky dodáváme také do zahraničí.
naše produkty: Lanový snímač, Polovodičové tenzometry, Snímače, Snímače s kovovými fóliovými tenzometry
Poslat zprávu VTS Zlín s.r.o.
ALBA Hořovice

ALBA Hořovice

Jsme tradičním českým výrobcem gastronomického vybavení. Vyrábíme elektrické sporáky, plynové sporáky, elektrické pece, grilovací desky, fritézy, kotle, multifunkční pánve, konvektomaty, mycí stroje, nerezový nábytek a další vybavení pro gastronomii.
naše produkty: Elektrické sporáky, Gastronomické vybavení, Plynové sporáky
Poslat zprávu ALBA Hořovice
DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.

DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.

Chlazení, klimatizace, vzduchotechnika, průmyslové chlazení, klimatizace bytu a domu. Projekce, výroba, prodej a montáž klimatizace a vzduchotechniky. Zdarma návrh vhodné klimatizace a vzduchotechniky, pozáruční servis klimatizace a vzduchotechniky.
naše produkty: Klimatizace, Klimatizace bytu, Průmyslové chlazení, Vzduchotechnika
Poslat zprávu DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.
ELEGA, spol. s r.o.

ELEGA, spol. s r.o.

Výrobní program obsahuje více než 350 standardních modelů z kůže, převážně z hovězin. Sortiment je stále doplňován o zhruba 100 modelů módních kabelek ze syntetických materiálů, cestovní zavazadla, opasky, peněženky a sortiment pro volný čas.
naše produkty: Kožené kabelky, Opasky, Pánské aktovky, Peněženky
Poslat zprávu ELEGA, spol. s r.o.
FIGREMA, spol. s r. o.

FIGREMA, spol. s r. o.

Vyvíjíme stojany pro podporu prodeje, vybavení prodejen a obchodů. Vyrábíme stojany a stojanové systémy reklamní, prezentační, prodejní, plastové, drátěné, kovové, stojany a stojánky na tiskoviny, regály, prodejní zásobníky a plastové obaly.
naše produkty: Plastové vitríny, Prodejní modulární zásobníky, Prodejní stojany, Stojany na tiskoviny
Poslat zprávu FIGREMA, spol. s r. o.
Nekvinda - Zemědělská technika a. s.

Nekvinda - Zemědělská technika a. s.

Prodáváme traktory ZETOR, náhradní díly ZETOR a ZTS, pneumatiky, zemědělské pneumatiky, zemědělské stroje AGROSTROJ ( bubnové žací stroje, diskové žací stroje, rozmetadla chlévské mrvy, mulčovače ), pluhy, půduzpracující stroje, ložiska a autobaterie.
naše produkty: Náhradní díly Zetor
Poslat zprávu Nekvinda - Zemědělská technika a. s.
JAKAR Electronics, spol. s r.o.

JAKAR Electronics, spol. s r.o.

Nabízíme široký sortiment zařízení pro měření a regulaci firem OMEGA Engineering a NEWPORT Electronics, jako jsou termočlánky, Pt100, konektory, panely a příslušenství, regulátory a převodníky signálů, zařízení pro sběr a zpracování dat a další.
naše produkty: Datalogery a zařízení pro záznam měření, Digitální přenosný teploměr, Omotávací ohřívače sudů, Průmyslové snímače teploty
Poslat zprávu JAKAR Electronics, spol. s r.o.
UNIS - N spol. s r.o.

UNIS - N spol. s r.o.

Naše firma vyrábí dřevěný nábytek z masivu. V našem sortimentu můžete najít dřevěné skříně, skříňky, TV skříňky, komody z masivu, dřevěné prádelníky, knihovny, postele z masivu, příborníky, konferenční stolky, jídelní stoly a dřevěné židle.
naše produkty: Dřevěné postele, Dřevěný nábytek, Dřevěný nábytek z masivu, Nábytek z masivu, Postele z masivu, Výroba nábytku
Poslat zprávu UNIS - N spol. s r.o.
fgFORTE s.r.o.

fgFORTE s.r.o.

Jsme přední český výrobce průmyslových baterií a akumulátorů. Produkty členíme do kategorií: fgFORTE bezúdržbové akumulátory - záložní zdroje, trakční baterie - baterie do vysokozdvižných vozíků a pohyblivých aplikací, autobaterie, bateriové systémy a servis.
naše produkty: Autobaterie, Nabíječka baterie, Záložní zdroj napájení
Poslat zprávu fgFORTE s.r.o.
HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

Vyrábíme porcelánové jídelní soupravy, čajové, kávové, koláčové, kompotové a talířové sady, tvary stylové, klasické i moderní. Dále nabízíme kuchyňské porcelánové doplňky, užitkový a ručně zdobený porcelán. Specialitou jsou průsvitky – litofanie.
naše produkty: Porcelánové nádobí
Poslat zprávu HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.
Trachea, s.r.o.

Trachea, s.r.o.

Firma Trachea - výroba nábytkových dvířek - dvířka zhotovená z frézovaných MDF desek a potažená PVC fólií. Jejich použití pro kuchyně, koupelny, dětské pokoje. Novinkou je technologie OVERFACE, což je přímý digitální potisk dvířek.
naše produkty: Kuchyňská dvířka
Poslat zprávu Trachea, s.r.o.
A-Z BABY s.r.o.

A-Z BABY s.r.o.

Specializovaný kamenný a internetový obchod. Dětské kočárky, dřevěné postýlky, cestovní postýlky, autosedačky, přebalovací pulty, jídelní židličky, ohrádky, baby monitory, textil a další potřeby pro Vaše dětičky.
naše produkty: Cestovní postýlky, Dětské kočárky
Poslat zprávu A-Z BABY s.r.o.
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.