Automat na vodu

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 18
DELIKOMAT s.r.o.

DELIKOMAT s.r.o.

Nabízíme bezplatné umísťování, pronájem, prodej a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, ledovou kávu. Sodobary, výdejníky vody, waterlogic. Prodej směsí a kelímků do nápojových automatů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nápojové automaty
Poslat zprávu DELIKOMAT s.r.o.
MIXA VENDING s.r.o.

MIXA VENDING s.r.o.

Automaty - prodej, pronájem, provoz a servis. Prodáváme nápojové automaty, prodejní a cigaretové automaty, kávovary, sodobary, aquabary a automaty na prodej fresh juice z čerstvě vymačkaných pomerančů. Přírodní balená voda. Směsi pro nápojové automaty, káva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automaty na cigarety, Automaty na mléko, Káva pro nápojové automaty, Kávovary Jura, Nápojové automaty, Sodobary
Poslat zprávu MIXA VENDING s.r.o.

Cafe water service s.r.o.

Disribuce barelových vod, provozování nápojových automatů. Výhradní zastoupení zanček barelových vod: DOBRÝ PRAMEN, BABY WATER, COOL WATER.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Cafe water service s.r.o.

Drinex Olomouc, s.r.o.

Expresní nápojový servis. Kvalitní barelová voda, nápojové automaty a pressa. Barelová voda od Drinexu nejen do Vaší kanceláře.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Drinex Olomouc, s.r.o.

WATERCOOLER SYSTEM s.r.o.

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)
Firma se zabývá zásobováním pramenitou vodou v 19 barelech, prodejem a pronájmem vodních ochlazovačů. Služba do 24 hodin.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu WATERCOOLER SYSTEM s.r.o.

IMSTAVEX s.r.o.

Automat na vodu
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu IMSTAVEX s.r.o.

Drinex cz s.r.o.

Automat na vodu
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Drinex cz s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.