Radiátory

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 26
KORADO, a. s.

KORADO, a. s.

KORADO je největším českým a jedním z předních světových výrobců otopných těles s tradicí více než 45 let. Nabízíme desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX a designová tělesa KORATHERM. Novinkou je kompletní sortiment konvektorových těles a úsporný radiátor RADIK RC.
Ukaž na mapě   internet: www.korado.cz  
naše produkty: Designové konvektory, Designové radiátory, Deskové radiátory, Energeticky úsporné radiátory, Konvektory, Konvektory s ventilátorem a optimalizovanou konvekcí, Koupelnové radiátory, Lokální nástěnné větrací jednotky, Lokální nástěnné větrací jednotky s rekuperací, Nízkoenergetický systém S-CONTROL
Poslat zprávu KORADO, a. s.
S-RADIATORY s.r.o.

S-RADIATORY s.r.o.

Společnost S-RADIATORY nabízí ekologické topení, prostřednictvím akumulačních radiátorů. Je vhodné pro vytápění rodinných i panelových domů, rekreačních objektů, stejně jako nebytových prostor. Při pořízení akumulačních radiátorů je úspora až 30%, oproti klasickým radiátorům.
internet: www.s-radiatory.cz  
naše produkty: Elektrické akumulační radiátory, Elektrické akumulační topení, Elektrické topení, Energeticky úsporné radiatory
Poslat zprávu S-RADIATORY s.r.o.
LICON HEAT s.r.o.

LICON HEAT s.r.o.

Společnost LICON HEAT s.r.o. úspěšně navázala na téměř 40ti-letou tradici výroby konvektorů značky Likov a již čtvrtým rokem dodává na evropský trh radiátory nejvyšší kvality, které jsou nyní vyráběny pod novým názvem Licon.
Ukaž na mapě   internet: www.korado.cz  
naše produkty: Radiátory na stěnu, Speciální radiátory, Radiátory s ventilátorem, Radiátory na nízkoteplotní vytápění, Radiátory do podlahy, Radiátory na podlahu
Poslat zprávu LICON HEAT s.r.o.
ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o. vyrábí trubkové a designové radiátory ISAN MELODY, sálavé konvektory ISAN EXACT a konvektory s lamelovým výměníkem ISAN EXACT ECOLITE, podlahové konvektory ISAN TERMO, článkové radiátory ISAN ATOL a radiátory z žebrových trubek ISAN SPIRAL.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnové designové radiátory, Lamelové radiátory, Podlahové konvektory, Sálavé konvektory
Poslat zprávu ISAN Radiátory s.r.o.
Pedotherm - Bohemia, spol. s r.o.

Pedotherm - Bohemia, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou, dodávkou, motáží a sevisem podlahového vytápění Pedotherm s využitím reflexní folie. Jednotlivé pobočky společnosti realizují více než 800 zakázek na celém území České republiky. Ke každému zařízení dodáváme zkušební protokoly.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Podlahové konvektory
Poslat zprávu Pedotherm - Bohemia, spol. s r.o.

P.M.H.- Invest & Trade spol. s r. o.

Žebříkové topení do koupelny je stěžejní výrobou P.M.H., Námi vyráběné koupelnové radiátory s vysokou kvalitou patří mezi žádaná topení do koupelny.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu P.M.H.- Invest & Trade spol. s r. o.
ELVL s.r.o.

ELVL s.r.o.

Jsme výrobce designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, které jsou ur....

Poslat zprávu ELVL s.r.o.

BOKI a.s.

Radiátory
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BOKI a.s.

G-A-B, s.r.o.

Topné panely s akumulací Thermotec. Nakupujte úsporné topné panely s akumulací přímo u výrobce.
Radiátory
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu G-A-B, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.