Domácí zařízení a doplňky

Zde je 58 sekcí v kterých je 129 podsekcí

Baterie (17)
Hodinky (38)
Hodiny (203)
Klimatizace (136)
Nábytek (2669)
Pračka (15)
Radiátory (26)
Šití (19)
Trezory (14)
Vysavače (45)
Zrcadlo (16)
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 5170 celkem 265
Notebook-servis.cz

Notebook-servis.cz

E-shop s notebooky ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, Umax. Tašky na notebooky Samsonite. Použité a repasované notebooky, počítače, monitory a LCD. Baterie do notebooků a PDA.
naše produkty: Baterie do notebooků, Použité notebooky, Repasované notebooky, Tašky na notebooky
Poslat zprávu Notebook-servis.cz
ROTO střešní okna s.r.o.

ROTO střešní okna s.r.o.

Dodáváme střešní okna ROTO, stínící doplňky a příslušenství ROTO, solární systémy ROTO, fotovoltaika ROTO a půdní schody, střešní okna kyvná, střešní okna výsuvně kyvná a střešní okna výklopná. Prodej, poradenství, služby.
naše produkty: Půdní schody, Solární systémy, Střešní okna
Poslat zprávu ROTO střešní okna s.r.o.
MBG, spol. s r. o.

MBG, spol. s r. o.

Kompletní řešení vybavení interiérů prodejen s food a non-food zbožím, butiky, prodejny sportu, knih, DVD, tabáku. Vývoj, výroba vlastních regálových systémů v mnoha variantách. Komplexní služby, návrhy designu vybavení, dodávky na klíč, servis.
naše produkty: Vybavení obchodů
Poslat zprávu MBG, spol. s r. o.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Přístroje, séra, reagencie a další produkty pro zdravotnické laboratoře. Lékařský nábytek a dalšího vybavení zdravotnických pracovišť a ústavů sociální péče. Dodavatel zdravotnické techniky a vybavení.
naše produkty: Lékařský nábytek pro zdravotnická pracoviště
Poslat zprávu BIOPHYS, spol. s r.o.
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Naše firma se zabývá prodejem dřevomateriálu, především prodejem palubek různých profilů a rozměrů, podlahových palubek. Nabízíme též nábytek z masivu, dřevěný zahradní nábytek, dřevěné dekorace, betlémy, dřevěné hračky a jiné výrobky ze dřeva.
naše produkty: Dřevěné hračky, Dřevěný nábytek z masivu, Dřevěný zahradní nábytek, Vánoční dřevěné betlémy, Zahradní nábytek
Poslat zprávu Jiří Vencl
SECURITY TECHNOLOGIES a.s.

SECURITY TECHNOLOGIES a.s.

Nabízíme profesionální služby při aplikaci bezpečnostních opatření na ochranu osob, majetku a informací. Od svého založení ( roku 1991 ) poskytujeme všestranné služby v oblasti bezpečnostních a ochranných technologií.
naše produkty: Zabezpečovací systémy objektů, Revize EPS
Poslat zprávu SECURITY TECHNOLOGIES a.s.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíků, prodej – trakční baterie, nabíječky, pneumatiky TRELLEBORG. Školení obsluhy, poradenství, technické prohlídky manipulačních vysokozdvižných vozíků.
naše produkty: Kola pro vysokozdvižné vozíky, Odkup použité manipulační techniky, Paletové vozíky, Pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, Pneumatiky TRELLEBORG, Přídavná zařízení manipulační techniky, Pronájem vysokozdvižných vozíků, Repasy vysokozdvižných vozíků, Školení řidičů vysokozdvižných vozíků, Trakční baterie pro manipulační vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslat zprávu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
PRIMAKLIMA PARDUBICE s.r.o.

PRIMAKLIMA PARDUBICE s.r.o.

Montujeme větrání s rekuperací, klimatizace, teplovzdušné vytápění s rekuperací tepla, podlahové vytápění a tepelná čerpadla vzduch vzduch, vzduch voda, země voda značek ATREA, SYSTEMAIR, TOSHIBA, ALPHA INNOTEC, NIBE A BUDERUS. Projekty a dotace.
naše produkty: Rekuperace rodinných domů, Tepelná čerpadla vzduch vzduch
Poslat zprávu PRIMAKLIMA PARDUBICE s.r.o.
PROGRESS INTERIOR s.r.o.

PROGRESS INTERIOR s.r.o.

Jsme interiérová společnost a výrobce kancelářského nábytku. Nabízíme vysoký standard služeb od analýzy potřeb zákazníka, profesionální návrhy interiérů, dodávky typových a atypických interiérů, dlouholetý servis.
naše produkty: Bytový nábytek, Kancelářské židle, Kancelářský nábytek, Návrhy interiérů
Poslat zprávu PROGRESS INTERIOR s.r.o.
LESÁK - ZEMAN s.r.o.

LESÁK - ZEMAN s.r.o.

Vyrábíme průmyslové váhy pro masozpracující a potravinářský průmysl, zemědělství. Importujeme váhy Cas a Torrey. Prodáváme a servisujeme expediční a etiketovací váhy a registrační pokladny pro obchody, kuchyně, laboratoře a průmysl.
naše produkty: Fiskální tiskárny, Obchodní váhy, Registrační pokladny
Poslat zprávu LESÁK - ZEMAN s.r.o.
Jiří Bambásek - PROFESO

Jiří Bambásek - PROFESO

Naše firma dodává prostřednictvím svého velkoobchodu a maloobchodu kompletní sortiment výrobků pro Váš zdravý a klidný spánek jako například zdravotní matrace, lamelové rošty, postele, přikrývky, PUR pěnu - molitan a další.
naše produkty: Postele z masivu, Zdravotní matrace
Poslat zprávu Jiří Bambásek - PROFESO
THERMOPROZESS s. r. o.

THERMOPROZESS s. r. o.

Výrobce měřící a regulační techniky Mikrotherm, distributor Watlow, Carlo Gavazzi, Crydom. Limitní jednotky, teplotní regulátory, PID, topná tělesa, měřiče teploty, chladiče, termočlánková / odporová čidla, čidla teploty, relé SSR a další.
naše produkty: Regulace, Sensor, Topná tělesa
Poslat zprávu THERMOPROZESS s. r. o.
Rajt s.r.o.

Rajt s.r.o.

Našim nosným programem je specializovaná kovovýroba pro chov našich větších či menších miláčků - zejména koní a psů. Nabízíme soustružnické a frézařské práce, lisování, svařování, broušení, výroba schodišť a zábradlí, jednoúčelových strojů a zařízení a jiné.
naše produkty: Boxy pro koně, Krmelec pro koně, Parkové lavičky
Poslat zprávu Rajt s.r.o.
STORE Business s.r.o.

STORE Business s.r.o.

Návrh, výroba a montáž : regálové systémy a skladovací technika. Policové regály stacionární i mobilní pro archivy, sklady, dílny, knihovny a spisovny. Paletové regály, konzolové regály, vícepatrové a atypické regály, kovový nábytek a šatní skříňky.
naše produkty: Skladové regály pro archiv
Poslat zprávu STORE Business s.r.o.
TRASCO, spol. s r.o.

TRASCO, spol. s r.o.

Výzkum, vývoj a výroba měřící a regulační techniky s použitím mikroprocesorů. Systémy programové regulace tepla jednotlivých místností ( IRC ) - úspora tepla 15 - 50%. Návratnost 1,5 - 5let. Poměrové měření spotřeby tepla a vody s dálkovým odečtem. Regulace tepla.
naše produkty: Levné topení, Regulace teploty, Topení
Poslat zprávu TRASCO, spol. s r.o.
LI-VI Praha, spol. s r.o.

LI-VI Praha, spol. s r.o.

Projekty, dodávka, montáž, zaregulování a servis: vzduchotechnika, klimatizace, větrání, chlazení, odvlhčování, odsávání, filtrace, pneudoprava. Oblast ekologie: EIA, rozptylové a akustické studie, měření hluku, návrhy a realizace odhlučnění, oslunění.
naše produkty: Bytovent, Montáž a servis vzduchotechniky, Životní prostředí a měření hluku
Poslat zprávu LI-VI Praha, spol. s r.o.
HOKO-VH s.r.o.

HOKO-VH s.r.o.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme křesla a sedačky do kin, divadel, víceúčelových a sportovních hal, poslucháren a učeben. Pro víceúčelové prostory nabízíme řešení prostoru zasouvacími tribunami. Základní typy křesel máme k dispozici v naší vzorkovně.
naše produkty: Křesla do kin a divadel
Poslat zprávu HOKO-VH s.r.o.
miVAL

miVAL

Vyrábíme ozdobné litinové mříže ke stromům včetně znaků měst a obcí, fontány, chrániče kmene stromů, litinové stojany na kola, litinové lavičky, odpadkové koše, litinové sloupky s možností připojení řetězů, točité litinové schody, ploty, plůtky a zábradlí.
naše produkty: Litinové lavičky, Litinové mříže, Umělecké schody
Poslat zprávu miVAL
Jako, s.r.o.

Jako, s.r.o.

Jsme česká obchodní a distribuční firma činná v oblasti vodárenství, průmyslové a farmaceutické chemie a chemie životního prostředí. Zabýváme se prodejem těchto produktů: aktivní uhlí, antracit, zařízení na UV dezinfekci, chemikálie pro cukrovary.
naše produkty: Aktivní koks, Aktivní uhlí
Poslat zprávu Jako, s.r.o.
OXALIS, spol. s r.o.

OXALIS, spol. s r.o.

Sypané čaje, největší sortiment v České republice. Čaje černé, zelené, rooibos, honeybush, mate, ovocné čaje, BIO čaje, yogi čaje, plantážní káva, aromatizovaná káva. Velký výběr čajové, kávové příslušenství a dárkové balíčky.
naše produkty: Sypaný čaj, Zrnková káva
Poslat zprávu OXALIS, spol. s r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.