Kuchyňské zařízení

Zde je 13 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 207
KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce

KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce

Recyklace metalurgických odpadů v oboru barevné metalurgie. Výroba surovinových přísad pro ocelárenství a barevnou metalurgii. Velkosériová výroba dílů se strojním obráběním. Výroba domácích spotřebičů na pevná paliva KVS MORAVIA - sporáky, kamna a kotle.
Ukaž na mapě   internet: www.kvs-ekodivize.cz  
naše produkty: Kamna na dřevo, Kamna na tuhá paliva, Kotel na tuhá paliva, Sporák na dřevo, Sporák na pevná paliva, Sporák na tuhá paliva, Sporák s výměníkem
Poslat zprávu KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce
PELC kuchyně

PELC kuchyně

Tým lidí kolem majitele pana Pelce, realizuje kuchyně od návrhu, vlastní výrobu až po montáž. Jsme schopni kvalitně a s invencí navrhnout a zrealizovat Vaši kuchyňskou linku. V návrzích vždy uplatňujeme poslední poznatky o moderním uspořádání v kuchyni.
Ukaž na mapě   internet: www.pelckuchyne.cz  
naše produkty: Kuchyňské pracovní desky, Moderní kuchyně, Skleněné pracovní desky
Poslat zprávu PELC kuchyně
JakNakupovat.cz

JakNakupovat.cz

Úspěšný internetový obchodní dům JakNakupovat.cz je zajímavý svým obsáhlým rozsahem sortimentu a spoustou akčních cen. Internetový obchodní dům se sortimentem elektro, elektronika, domácí potřeby, zahrada, stavba, hobby, nářadí, auto moto.
Ukaž na mapě   internet: www.jaknakupovat.cz  
naše produkty: E-shop, Internetový obchod, Internetový obchodní dům
Poslat zprávu JakNakupovat.cz
ALBA Hořovice

ALBA Hořovice

Jsme tradičním českým výrobcem gastronomického vybavení. Vyrábíme elektrické sporáky, plynové sporáky, elektrické pece, grilovací desky, fritézy, kotle, multifunkční pánve, konvektomaty, mycí stroje, nerezový nábytek a další vybavení pro gastronomii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Elektrické sporáky, Gastronomické vybavení, Plynové sporáky
Poslat zprávu ALBA Hořovice
ČEKO IMPORT a.s.

ČEKO IMPORT a.s.

Kuchyňské digestoře komínové, rohové, ostrůvkové, podskříňkové a vestavné. Koupelnové ventilátory axiální i radiální, ventilační jednotky, potrubní ventilátory. Osoušeče rukou. Přímotopy, termoventilátory. Ventilátory stolní, stojanové a stropní.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kuchyňské digestoře
Poslat zprávu ČEKO IMPORT a.s.
Whirlpool CR, spol. s.r.o.

Whirlpool CR, spol. s.r.o.

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Whirlpool vám přináší chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky, varné desky, mikrovlnné a multifunkční trouby, vinotéky a další. S Whirlpool poznáte rozdíl.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladničky Whirlpool, Green generation, Multifunkční trouby Whirlpool
Poslat zprávu Whirlpool CR, spol. s.r.o.
BASSKO,spol.s r.o.

BASSKO,spol.s r.o.

Vyrábíme kuchyňské zařízení z nerezu: pracovní stoly, dřezy, dvoudřezy, regály, podstavce, police, digestoře a jiné. Dodáváme i gastrotechnologii, konvektomaty, salamandry, myčky, sporáky, grily, fritézy a další, dle přání zákazníka.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BASSKO,spol.s r.o.

Nábytek Natali s.r.o.

Nábytek Natali nabízí nábytek online za výborné ceny zejména kuchyňské linky, sedací soupravy, dětské pokoje a naše specialita - sektorový nábytek. Samozřejmostí je zákaznický servis online nebo poradenství po telefonu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Nábytek Natali s.r.o.

FRAJMAN plast s.r.o.

Kuchyňská prkénka různých velikostí a tvarů, děliče vajec, dveřní a okenní zarážky. Jedinečný samozavlažovací truhlík se spodním vypouštěním a regulací vody zvláště při deštích.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FRAJMAN plast s.r.o.

TREND PLUS s.r.o.

Drtiče kuchyňského odpadu – velkoobchod, maloobchod, Velkoobchodní prodej, montáž a servis drtičů kuchyňského odpadu značky ISE. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu TREND PLUS s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.