Kuchyňské nádobí

Zde je 6 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 26
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Nabídka vybavení obchodů, gastro zařízení, nářezových strojů, vah a pokladen. Prodej chladící a mrazící techniky, myček a nerezového nábytku. Významný dodavatel nářezových a masozpracujících strojů a chladicí technologie. Zajištění kompletního servisu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Baličky potravin, Chladící technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchyňské nádobí, Kuchyňské vybavení, Kutry na maso, MANCONI, Mrazící technika, Nářezové stroje, Nářezový stroj, Pekařské pece, SAM KUCHLER, Vitríny
Poslat zprávu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
APB EUROPE Trade s.r.o.

APB EUROPE Trade s.r.o.

Nabízíme titanové nádobí BAF s garancí nejvyšší kvality. Výjimečné užitné vlastnosti a způsob jednání oceňují naši odběratelé i zákazníci. Naší další specialitou jsou Štramberské uši - jedná se o speciální pekařský výrobek z medového těsta a koření.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Titanové nádobí
Poslat zprávu APB EUROPE Trade s.r.o.
Hrnce.cz

Hrnce.cz

Náš internetový obchod nabízí kuchyňské a domácí potřeby. Čajové konvice, osobní a kuchyňské váhy, tlakové hrnce, pánve, cedníky, příbory, nádobí Tescoma a Kolimax. Výrobky značek: Tefal, Toner, Porkert, Fagor, Ballarini a Norma. A další pomůcky do kuchyně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domácí potřeby, Nerezové nádobí
Poslat zprávu Hrnce.cz
BELIS, s.r.o.

BELIS, s.r.o.

Společnost BELIS vyrábí kvalitní smaltované nádobí a též nádobí s nepřilnavým povrchem jako je TEFLON či tvrzený smalt. Tradice výroby smaltovaného nádobí u nás sahá až do roku 1893. Veškerý sortiment nádobí je navíc vhodný i k použití pro indukční ohřev.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Smaltované nádobí
Poslat zprávu BELIS, s.r.o.
pans s.r.o.

pans s.r.o.

Velkoobchod specializovaný na nádobí značek Ballarini, Barazzoni a Magefesa z Itálie a Španělska. Distribuce probíhá pomocí internetového obchodu www.panvicky.cz a zásobováním maloobchodní sítě prodejen železářství a domácích potřeb po celé ČR.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kuchyňské nádobí
Poslat zprávu pans s.r.o.
Soly Europe s.r.o.

Soly Europe s.r.o.

Video, Věnování na hračce, PATRIK (malá plošina + 1sedadlové autičko), MATĚJ (náklaďák s kontejnerem + zemědělský nakladač), HONZA (auto s kontejnerem + traktor s radlicí), MATYÁŠ (buldozer + náklaďák sklopka), 4+2= netradiční vánoční dárek pro manželku a manžela do kuchyně., 4+1= originální vánoční dárky pro vaření a smažení vajíček a grilování, 4+1= vtipný a praktický dárek pod vánoční stromek, narozeniny i svátek., MIX balíček - od každého a pro každého něco - VÝHODNĚ (špíz za 199 Kč ZDARMA navíc), 4+2= dárkový balíček pro přátele a rodinu do kuchyně., SET 4ks umožní ugrilovat 8 parádních porcí dobrot pro vaše přátele, VÝHODNĚJŠÍ SET, CD set 2x Cregg + 3x klasická hudba v minutce, VÝHODNĚJŠÍ ROCK SET, dárky pro rockery gurmány, ORANŽOVÝ dárkový set - hudební vajčná minutka + otvírák vajíček, ČERVENÝ dárkový SET. Hudební minutka otvírák vajíček Cregg, 4+1= 2x špíz single, 2x špíz double a bonus 1x grilovací špíz single., 2+1=1x BeepEgg KLASIKA, Anděl & Ďábel + 1x špíz. Praktické dárky., 2+1=1x BeepEgg ROCK, 1x Anděl & Ďábel, ZADARMO špíz. Top vip dárky., 2+1=FireWire, BeepEgg a Cregg. Dárky pro ženy i muže do kuchyně., 2+1= 1x BeepEgg + Andě & Ďábel + navíc 1x špíz, zajímavé dárky, 6+1= BeepEgg zazpívá, když jsou vejce uvařena naměkko, středně natvrdo., 5+1= iShake dárečky pro manželky, kamarádky, přítelkyně a miláčky., 5+1= 100% nerez flexibilní grilovací špízy FireWire za zvýhodněnou cenu., 4+1 nerez ohebné grilovací špízy FireWire na zahradní giril i pečení., 6+1= Al Dente je stvořen pro skvělé uvaření těstoviny např. s omáčkou., Krásná dřevěná houpací kolébka pro panenky (i Barbie). Bezpečné hračky pro holčičky., Hračka letadlo bombardér B17 ze dřeva. Ruční výroba dřevěných hraček pro kluky a táty., Autobus Škoda 706 RTO Lux. Zbrusu nový model hračky r. 2013, Ruský tank T72 ze dřeva pro kluky. Tip na hezké vánoční dárky., Americký dřevěný dětský tank pro kluky. Dárek na celý život., Lokomotiva s uhlákem. Pohyblivá hračka/model, Trolejbus ŠKODA - pohyblivá hračka
Velkoobchod s dárky Fun&Functional pro zábavu i užitek k vaření a grilování. Vhodné i jako firemní dárky s logem. Výjimečnost chytré technologie a vtipu v časovačích vaření BeepEgg, AlDente a dále vychytávek jako Cregg, FireWire a iShaker.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Soly Europe s.r.o.

KDS Sedlčany,nožířské výrobní družstvo

Kuchyňské nože, Kuchyňské nože TREND ROYAL, Kuchyňské nože TREND, Řeznické nože, Kuchařské nože KING´s ROW, Kuchyňské soupravy, Soupravy obor KUCHAŘ-ČÍŠNÍK, Kuchařské a řeznické soupravy, Kuchyňské náčiní, Řeznické náčiní, Zahradnické náčiní, Hygienické náčiní, Hygienické náčiní - nerez, Nůžky, Nůžky - nerez, Řezné díly - řezné desky, Řezné díly - řezné nože, Tábornické a kapesní nože, Nože řemeslnické a speciální, Grilovací pomůcky, Polotovary, 2736 Souprava Trend Royal, 2820 Souprava VARIANT - maso (modrá), 2822 Souprava VARIANT - pečivo (vínová), 2747 Naďa, 4315 Nůžky holičské 14 černé, 4314 Nůžky holičské 14 stříbrné, 1065 Nůž na pečivo
Výroba kuchyňských a řeznických nožů, kuchyňského a řeznického náčiní, nůžek pro domácnost a řezných dílů pro masové strojky a kuchyňské roboty.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu KDS Sedlčany,nožířské výrobní družstvo

Dušan Šimon

Kuchyňské potřeby Tescoma, nerezové a smaltované nádobí, gastro nádobí, tlakové hrnce, pánve, příbory a mnoho dalších pomůcek do kuchyně.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Dušan Šimon

MONTYCON gastro, s.r.o.

Prodej úsporné technologie a vybavení pro gastronomické provozy. Návrhy, financování, servis, poradenství, semináře.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MONTYCON gastro, s.r.o.

SAVORY Trade s.r.o.

Distribuce a prodej kuchyňského nádobí značky KORKMAZ. Více na www.korkmaz.cz
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu SAVORY Trade s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.