Hotely

Zde je 29 sekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 6170 celkem 822
JSC Travel, s.r.o.

JSC Travel, s.r.o.

Zajistíme ubytování v Praze a celé České republice ve vlastních kapacitách i u smluvních partnerů. Zprostředkujeme kongresy, semináře, školení, výlety, průvodce. Nabízíme skvělé skupinové slevy, slevy pro partnery a nadstandardní kompletní servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování hotely Praha
Poslat zprávu JSC Travel, s.r.o.
Hotel Zelený strom

Hotel Zelený strom

Rodinný hotel u Prahy, hotel Zelený strom Hořovice Vám nabízí ubytování v 30 pokojích a jednom apartmá s celkovou kapacitou 59 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a telefonem. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a cyklisty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rodinný hotel u Prahy
Poslat zprávu Hotel Zelený strom
Park Hotel Všemina

Park Hotel Všemina

Tří hvězdičkový Park Hotel Všemina nabízí: ubytování pro 200 osob, restaurace, bar, krytý bazén, relaxační centrum se saunou, soláriem a masážemi, outdoorové programy, půjčovnu sportovního vybavení, stolní tenis, šipky, billiard a velký dětský koutek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Beskydy
Poslat zprávu Park Hotel Všemina
Hotel Abácie & Wellness

Hotel Abácie & Wellness

Hotelový komplex Abácie vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy z 30. let 20. století. Nabízíme ubytování ve 24 komfortních pokojích světového standardu ( TV, satelit, telefon, internet, lednička, minibar, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Wellness pobyty Beskydy
Poslat zprávu Hotel Abácie & Wellness
Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort nabízí luxus, pohodlí, relax a zážitky uprostřed nádherné divoké přírody beskydských hor. Bečva Villa Resort je nové rekreační zařízení, které bylo postaveno v roce 2006-2008. Resort se nachází mezi Prostřední a Horní Bečvou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dovolená Beskydy, Ubytování Beskydy, Ubytování v Beskydech
Poslat zprávu Bečva Villa Resort
Motocentrum Milín a.s.

Motocentrum Milín a.s.

Náš Hotel u Milína Vám nenabízí jen ubytování, ale skvělou i restauraci, prostory pro pořádání kongresů či školení a velký podkrovní sál s kapacitou 110 míst. Náš hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro větší firmy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Příbram
Poslat zprávu Motocentrum Milín a.s.
Hotel IMOS Praha

Hotel IMOS Praha

Nově zrekonstruovaný Hotel IMOS se nachází v severní části Prahy, nedaleko dálnice D8 - Praha - Teplice - Drážďany, 1 km od Výstaviště Letňany, 4 km od SAZKA Arény a v sousedství obchodních center GLOBUS a TESCO.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Praha, Levné ubytování Praha, Ubytování Praha
Poslat zprávu Hotel IMOS Praha
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Hotel nabízí ubytování v lázeňském městě Teplice. Stravování ve vlastní restauraci. Nabízíme nonstop hlídané parkoviště, noční bar, dva salónky, biliár, saunu a tělocvičnu i venkovní sportoviště. V blízkosti městská hromaná doprava.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Teplicích
Poslat zprávu Hotel Panorama
Olympik Holding, a.s.

Olympik Holding, a.s.

Skupina hotelů Olympik ( Hotel Olympik Artemis****+, Olympik****, Olympik Tristar***+ ) nabízí ubytování v centru Prahy. Zajišťuje programy pro kongresy, konference, semináře, incentivní a kongresová turistika, sekretářské služby, tlumočení a překlady.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Olympik Holding, a.s.
Pacem SE

Pacem SE

Tříhvězdičkový hotel Luha je situován v nejpopulárnějších moravských lázních Luhačovice v lesoparku nedaleko centra. Doporučujeme si vybrat z výhodných pobytových balíčcích pro seniory, zamilované, víkendové či delší pobyty.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Pacem SE
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.