Hotely Hradec Králové

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 14 celkem 4
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Luxusní rodinný Hotel Panorama se nachází v Rychnově nad Kněžnou v Orlických horách na velmi klidném místě na okraji města. V hotelu je restaurace, krytý bazén, vířivka, sauna, 3 salónky, letní zahradní restaurace, dětské hřiště, parkoviště.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel na horách v České republice, Hotel Orlické hory, Prostory pro firemní akce, Romantické pobyty pro dva, Ubytování v České republice, Ubytování v Orlických horách, Víkendové wellness pobyty
Poslat zprávu Hotel Panorama
Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria nabízí ubytování v Hradci Králové. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Hradec Králové, Kongresový sál Hradec Králové, Penzion Hradec Králové, Ubytování Česká republika, Ubytování Hradec Králové
Poslat zprávu Hotel Alessandria Hradec Králové
HOTEL Vacek

HOTEL Vacek

Ubytování v hotelu**** v historickém centru Hradce Králové. Hotel je situován ve velice atraktivní části města ať už se jedná o historické, kulturní a nebo sportovní vyžití. Ubytování nabízíme ve dvaceti pokojích či apartmánech se špičkovým vybavením.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Hradec Králové
Poslat zprávu HOTEL Vacek

František Bort RABAS-ANTIKVA

Líheň pro drůbež, husy, kachny | Dotace z EU | CNC obrábění | Pamlsky pro psy | Nový ESET Smart Security |
Hotely Hradec Králové
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu František Bort RABAS-ANTIKVA
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.