Pětihvězdičkové hotely

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 18
Holiday Inn Brno

Holiday Inn Brno

4 hvězdičkový hotel v Brně, leží v sousedství výstaviště ( Veletrhy Brno, BVV ) jen několik minut od centra města. 200 moderních pokojů, multifunkční konferenční prostory, nové relax centrum s fitness a saunou zdarma, masáže, solarium.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Brně, Konferenční prostory Brno, Kongresové služby
Poslat zprávu Holiday Inn Brno
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusní hotel Hoffmeister je tím místem v Praze, které zvídaví objevují, spokojení vyhledávají a kam se nároční vracejí. Poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřel půvab historické a romantické části města.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historické Praze, Hotel v Praze, Luxusní hotel v centru Prahy, Pětihvězdičkový hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Hoffmeister
PRESIDENT HOTEL PRAHA

PRESIDENT HOTEL PRAHA

Hotel President se nachází v srdci Prahy, v blízkosti Starého Města. Nabízíme:130 pokojů, exekutivní patro, Executive Lounge,6 konferenčních místností až pro 190 pax, restauraci Vltava, Piano Bar, internet a Wi-Fi zdarma, health spa, concierge a kasino.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PRESIDENT HOTEL PRAHA
Prague Hotel Reservation

Prague Hotel Reservation

Naše společnost se zaměřuje na on-line rezervace ubytování v Praze za výhodných podmínek a bez rezervačních poplatků. Nabízíme hotely a penziony v Praze všech kategorií pro jednotlivce i pro skupiny. Zajistíme transfery z letiště Praha do hotelu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely a penziony Praha
Poslat zprávu Prague Hotel Reservation
Hotel Abácie & Wellness

Hotel Abácie & Wellness

Hotelový komplex Abácie vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy z 30. let 20. století. Nabízíme ubytování ve 24 komfortních pokojích světového standardu ( TV, satelit, telefon, internet, lednička, minibar, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Wellness pobyty Beskydy
Poslat zprávu Hotel Abácie & Wellness
Weligama Bay Resort

Weligama Bay Resort

Hotel Srí Lanka – Weligama Bay Resort se 24 pokoji patří k nejluxusnějším hotelům na jihu Srí Lanky. Hotel s perfektním servisem a individuálním přístupem za rozumnou cenu. Má restauraci u pláže, bar, bazén v zahradě, lázně, konferenční místnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Srí Lanka
Poslat zprávu Weligama Bay Resort
Hotel ESPLANADE

Hotel ESPLANADE

Hotel Mariánské Lázně, ubytování luxusní hotel Mariánské Lázně - světoznámé lázeňské centrum. Lázeňský hotel nabízí lázeňské procedury, lázeňské pobyty, sport, kultura uprostřed nádherné přírody. Hotel Esplanade a hotel Agricola Mariánské Lázně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Mariánské Lázně
Poslat zprávu Hotel ESPLANADE

Hotel Palace Praha s.r.o.

Hotel nabízí 124 plně klimatizovaných pokojů a apartmánů, zařízení pro pořádání konferencí a banketů, hotelovou restauraci a bar.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hotel Palace Praha s.r.o.

Hotel Jalta Praha a.s.

Pětihvězdičkové hotely
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hotel Jalta Praha a.s.

FS Hotel Prague s.r.o.

Visit Four Seasons Hotel Prague, a luxury hotel in Old Town Prague. Let us help plan your vacation, getaway, or business travel to Prague.
Pětihvězdičkové hotely
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FS Hotel Prague s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.