Hotely

Zde je 29 sekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 2130 celkem 822
Hotel MAS

Hotel MAS

Malebný Hotel MAS nabízí kompletní ubytovací a gastronomické služby, pořádání firemních akcí, kongresů, školení. Klidná lokalita Jižní Čechy. V ceně vstup do hotelového bazénu a snídaně. Jižní Čechy - ideální místo pro firemní akce, semináře, kongresy a ubytování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce, Ubytování Jižní Čechy
Poslat zprávu Hotel MAS
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander nabízí ubytování ve 24 moderně vybavených pokojích vhodných nejen pro firemní, ale i rodinnou a turistickou klientelu. Ideální výchozí bod pro výlety do přírody a za památkami nebo aktivní dovolenou ( golf, cykloturistika a jiné ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Plzeňsko, Ubytování Plzeňsko
Poslat zprávu Hotel Alexander
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Největší český hotelový řetězec s 25 hotely po celé České republice a na Slovensku. Nabízíme horské, sportovní, seniorské, vánoční, silvestrovské pobyty, relaxaci v lázních a wellness, rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek. Široká nabídka konferenčních prostor.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Lázeňské pobyty, Lázeňské pobyty Marianské Lázně, Ubytování Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslat zprávu OREA HOTELS s.r.o.
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal se nachází v samém srdci Prahy na Starém Městě, obklopen řadou historických památek. Rodinná atmosféra hotelu se snoubí s možností procházek k nedalekému Staroměstskému náměstí ( orloj, Týnský chrám ) a k návštěvě blízké Národní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rodinný hotel v centru Prahy
Poslat zprávu Hotel Hastal Prague Old Town
Royal Route s.r.o.

Royal Route s.r.o.

Poskytujeme ubytování v Praze a ČR ( hotely i pro skupiny ). Služby v Praze - průvodci, doprava, vstupenky, plavba na lodi, svatby, rauty, semináře, kongresy, konference, školení, firemní akce v Praze i mimo Prahu. Služební cesty do Prahy a celé ČR.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v České republice, Hotely v Praze, Konference a školení, Osobní doprava po České republice, Přeprava osob v Praze, Ubytování v České republice, Ubytování v Praze
Poslat zprávu Royal Route s.r.o.
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachází v klidné části Prahy 9. Je přestavěn z historických hospodářských stavení na moderní, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderně vybavený hotel s kongresovými sály, salónkem a výtečnou restaurací.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Klidné ubytování v Praze, Kongresový hotel, Levné ubytování Praha 9, Moderní hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Chvalská Tvrz
ABC - ubytování - cestování

ABC - ubytování - cestování

Nabízíme osobně prověřené hotely, penziony, chaty a chalupy pro ubytování v soukromí a rodinnou dovolenou v oblasti Jižní Čechy, Šumava, Lipno, Orlík, Český Krumlov a jiné oblasti v České Republice. Hotely, penziony, chaty a chalupy – široký výběr.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Čechách, Lázeňské ubytování, Penziony v Čechách
Poslat zprávu ABC - ubytování - cestování
Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert*** nabízí moderní komfort, konferenční prostory a restauraci v unikátním prostředí zahrad historického areálu Břevnovského kláštera v Praze, nedaleko centra i letiště. Nese ekologické označení The Flower a Ekologicky šetrná služba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Břevnovský klášter
Poslat zprávu Hotel Adalbert
Penzion Vila Park

Penzion Vila Park

Luxusní ubytování nedaleko centra města Valašské Meziříčí, Vsetín, oblast Beskydy. Dvoulůžkové pokoje a apartmán s nadstandardním vybavením. Připojení k internetu, televizor, radiobudík a telefon, vlastní WC a koupelna. Hlídané parkoviště, zahrada.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní ubytování Valašské Meziříčí, Ubytování v Beskydech
Poslat zprávu Penzion Vila Park
Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr je součástí komplexu Pivovarský dvůr Plzeň, který se nachází v klidném prostředí památkové rezervace Selská náves v Plzni -Černicích. Komplex zahrnuje kromě hotelu pivnici s minipivovarem, restauraci, konferenční sál, bar s bowlingem a originální První pivní lázně s wellness centrem v Plzni.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pivovar Purkmistr, Pivovarský hotel
Poslat zprávu Hotel Purkmistr ****
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.