Hotely

Zde je 29 sekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 3140 celkem 822
Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague leží v areálu Aquapalace Praha, v největším aquaparku ve střední Evropě, který od centra Prahy dělí pouze 15 minut jízdy autem. Aquapalace Hotel Prague nabízí spojení prvotřídního pobytu, zábavy a konferenčních možností.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čtyřhvězdičkový hotel v Praze, Hotel v Praze, Lázně v Praze
Poslat zprávu Aquapalace Hotel Prague ****Superior
Hotel Čertousy

Hotel Čertousy

Náš hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách hotelu je restaurace, vinný sklípek, sál pro kongresy a konference, svatby, salonky pro školení firem. Parking je v areálu hotelu - 100 míst. Centrum Prahy 30 minut.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce, Svatba v Praze
Poslat zprávu Hotel Čertousy
WELLNESS HOTEL STEP

WELLNESS HOTEL STEP

Hotel STEP se nachází v oblasti Praha 9 nedaleko centra, v blízkosti O2 areny. Hotelový komplex disponuje 160 pokoji a poskytuje služby pro konference, kongresy, firemní akce. V hotelu je bazén, wellness centrum, golf indoor, bowling, tenis a squash.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Wellness hotel Praha
Poslat zprávu WELLNESS HOTEL STEP
Hotel ŠUMAVA INN

Hotel ŠUMAVA INN

Nabízíme Vám ubytování v hotelu Šumava Inn, který se nachází v centru obce Kvilda, která leží v samotném srdci šumavských lesů a hor a je nejvýše položenou obcí v České republice. Ubytovat se můžete ve dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Šumava, Penzion Šumava, Ubytování Kvilda, Ubytování Šumava
Poslat zprávu Hotel ŠUMAVA INN
Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne v Teplicích nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Pro náročné klienty je k dispozici prezidentské apartmá. Restaurace, salonek, denní bar, společenský sál, vinárna, kavárna, pizzeria, Hotel v Teplicích.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Teplice
Poslat zprávu Hotel Prince de Ligne
Hotel Roubenka

Hotel Roubenka

Hotel se skládá ze tří samostatných roubených dřevěných chalup. V hlavní budově se nachází stylová restaurace, ve které si můžete pochutnat na specialitách. K dispozici je salonek pro 16 osob k pořádání oslav, svateb, rautů, školení a firemních akcí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Beskydy, Ubytování u letiště Ostrava Mošnov
Poslat zprávu Hotel Roubenka
Hotel Barborka

Hotel Barborka

Rodinný hotel na Šumavě, u pravého břehu jezera Lipno s písečnou pláží, v obci Přední Výtoň. Celoroční provoz ubytování a restaurace, rybaření, turistika, cykloturistika, golf, tenis, lyžování na Hochfichtu a Kramolíně. Zasedací místnost s kapacitou 50 míst.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lipno ubytování, Lyžařské středisko Hochficht
Poslat zprávu Hotel Barborka
PSK - Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.

PSK - Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.

Naše společnost se řadí mezi významné stavební firmy v České republice. Je váženým partnerem a respektovaným konkurentem v oblasti průmyslové, občanské a bytové výstavby. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od malých zakázek až po velké projekty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Občanské stavby, Prodej hotelu v Luhačovicích, Prodej stavebního pozemku Pardubice, Pronájem haly v Jičíně, Průmyslová výstavba
Poslat zprávu PSK - Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.
Hotel Schmidbräu

Hotel Schmidbräu

Hotel se nachází 25 km od hraničního přechodu Folmava, v Bavorsku. Nabízíme ubytování ve 28 pokojích s 56 lůžky v tříhvězdičkovém hotelovém standardu. Vlastní podzemní parkoviště, pro hotelové hosty zdarma. Firemní akce, kongresy, oslavy a společenská setkání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Bavorský les, Rodinná zábava, Sportovní vyžití, Ubytování Bavorsko
Poslat zprávu Hotel Schmidbräu
PRESIDENT HOTEL PRAHA

PRESIDENT HOTEL PRAHA

Hotel President se nachází v srdci Prahy, v blízkosti Starého Města. Nabízíme:130 pokojů, exekutivní patro, Executive Lounge,6 konferenčních místností až pro 190 pax, restauraci Vltava, Piano Bar, internet a Wi-Fi zdarma, health spa, concierge a kasino.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PRESIDENT HOTEL PRAHA
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.