Hotely Teplice

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 11
Hotel Almond s.r.o.

Hotel Almond s.r.o.

Nabízíme komfortní ubytování na okraji města Teplice v malém rodinném hotelu ALMOND. Hotel je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb.
Ukaž na mapě   internet: www.hotelalmond.cz  
naše produkty: Hotel v Teplicích, Ubytování v Teplicích
Poslat zprávu Hotel Almond s.r.o.
TEHUM, a.s.

TEHUM, a.s.

Ubytování v lázeňském a historickém centru Teplic. 15 *** luxusních prostorných pokojů ( telefon, TV-SAT, internet, chladnička, vana, bidet, fén, trezor ). Restaurace 11-23hod, salonek, terasa, garáže, parkoviště, výtah, dětské hřiště. Příjemná rodinná atmosféra.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Paradies Teplice, Pension Teplice, Teplice hotel Paradies, Ubytování Teplice
Poslat zprávu TEHUM, a.s.
Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne v Teplicích nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Pro náročné klienty je k dispozici prezidentské apartmá. Restaurace, salonek, denní bar, společenský sál, vinárna, kavárna, pizzeria, Hotel v Teplicích.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Teplice
Poslat zprávu Hotel Prince de Ligne
Hotel Paradies

Hotel Paradies

Hotel Paradies se nachází v lázeňském centru města Teplice, které leží ve vyhledávaném prostředí Krušných hor, nedaleko od hranice se Spolkovou republikou Německo. Teplice jsou proslulé lázněmi s blahodárnými účinky a řadí se mezi nejlepší ve střední Evropě.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hotel Paradies
Hotel Richmond Teplice

Hotel Richmond Teplice

Ubytování v centru Teplic. Hotel nabízí 17 nově zrekonstruovaných pokojů ( telefon, TV-SAT, WiFi ). 1 až 3 lůžkové pokoje, apartmány, apartmány de luxe. LCD televizory, hydromasážní vana, trezor, sauna, uzavřené parkoviště, non stop bar. Služby prádelny.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hotel Richmond Teplice
Hotel Vienna

Hotel Vienna

Moderní **** hotel typu garni přímo v centru lázeňského města Teplic Vám nabízí 9 pokojů vybavených PC s připojením na internet, TV, lednicí, telefonem a minibarem. V prostoru hotelu je cafe - bar i kadeřnictví. Wi - fi je dostupné v celém hotelu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Teplicích
Poslat zprávu Hotel Vienna
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Hotel nabízí ubytování v lázeňském městě Teplice. Stravování ve vlastní restauraci. Nabízíme nonstop hlídané parkoviště, noční bar, dva salónky, biliár, saunu a tělocvičnu i venkovní sportoviště. V blízkosti městská hromaná doprava.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Teplicích
Poslat zprávu Hotel Panorama
HOTEL GREEN HOUSE

HOTEL GREEN HOUSE

Ubytování v centru města Teplice od 690 Kč za dvoulůžkový pokoj, vlastní parkoviště, restaurace. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, masážní vanou, minibarem. Internetové připojení, kabelová televize. Možnost až dvou přistýlek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v centru Teplic
Poslat zprávu HOTEL GREEN HOUSE
Hotel Helena

Hotel Helena

Hotel v lázeňském městě Teplice nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích hotelového typu a 2 - 6 lůžkových pokojích turistického typu. Parkování vozidel v garážích nebo na pozemku hotelu. Nabízíme zprostředkování lázeňské léčby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Krušných horách
Poslat zprávu Hotel Helena

Ing. Martin Kučera

Nabídka ubytování ve dvoupokojových apartmánech s kuchyní v lázeňské čtvrti města Teplice, nedaleko botanické zahrady.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Martin Kučera
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.