Nerosty, kovy a materiály

Zde je 22 sekcí v kterých je 29 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 další
Zobrazuji firmy 6180 celkem 157
KOFING, a.s.

KOFING, a.s.

Opravy, rekonstrukce a realizace investičních celků a staveb na klíč pro průmysl a občanskou vybavenost. Montáže a dodávky technologických zařízení, výroba a montáž ocelových konstrukcí a potrubních systémů. Výpalky z plechu tlouštky 2 - 50 mm.
naše produkty: Ocelové konstrukce
Poslat zprávu KOFING, a.s.
V-KUTY spol. s r.o.

V-KUTY spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje komplexní servis a dodává podlahové rošty a schodišťové stupně pro stavební a technologické ocelové konstrukce. Zpracujeme poptávku a zhotovíme nabídku na dodávku podlahových roštů.
naše produkty: Plechové profily, Podlahové rošty, Schodišťové stupně
Poslat zprávu V-KUTY spol. s r.o.
DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.

DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.

Vyrábíme upínací a podávací kleštiny, upínací techniku pro jednovřetenové a vícevřetenové automaty, držáky nástrojů a utahovací čepy, lisy, stroje pro antikorozní úpravu, náhradní díly Tornos pro obráběcí stroje. Nabízíme projekty a konstrukční práce.
naše produkty: Kleštiny
Poslat zprávu DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.
WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

Výroba, montáž a renovace širokého spektra svítidel. Klasické i moderní křišťálové, skleněné a kovové lustry. Na zakázku vyrábíme i nestandardní a velkorozměrová svítidla. Dekorativní, užitkové a umělecké sklo, skleněná bižuterie.
naše produkty: České křišťálové lustry, Lustry se skleněnými rameny, Moderní lustry, Lustry Murano, Skleněné lustry
Poslat zprávu WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
IZOS s.r.o.

IZOS s.r.o.

Firma je největším specializovaným výrobcem izolačních skel v ČR. Izolační skla vyrábí na nejmodernějších technologiích ve dvou výrobních závodech Plzni a Žatci. Pro produkci izolačních skel používá materiály se špičkovými parametry v oboru.
naše produkty: Izolační sklo
Poslat zprávu IZOS s.r.o.
METAKON s.r.o.

METAKON s.r.o.

Projekční a konstrukční činnost v oblasti slévárenských zařízení - dodávky licích zařízení Wöhr, chladniček vratné formovací směsi, ocelových konstrukcí, rekonstrukce a ekologizace slévárenských provozů.
naše produkty: Licí zařízení
Poslat zprávu METAKON s.r.o.
Glasstech, s.r.o.

Glasstech, s.r.o.

Vyrábíme skleněné poháry, trofeje, dárky, reklamní skleněné předměty a další výrobky ze skla. Požadovaný design provádíme 2D nebo 3D laserováním do skla. Vyrábíme nejen korporátní dárky, ale i dárky pro rodinné příležitost (3D fotografie do skla).
naše produkty: 3D foto v krychli, Feng Shui krystal, Skleněné dárky, Skleněné poháry
Poslat zprávu Glasstech, s.r.o.
CNC Rezac s.r.o.

CNC Rezac s.r.o.

CNC kovoobrábění nabízí zakázkové CNC soustružení a frézování menších přesných dílů, včetně 3D kontroly s měřícím protokolem. Firma je certifikovaná ISO 9001:2000.
naše produkty: CNC kovoobrábění
Poslat zprávu CNC Rezac s.r.o.
Spojené slévárny, spol. s r.o.

Spojené slévárny, spol. s r.o.

Výrobní program sléváren zahrnuje odlitky z šedé litiny, odlévané do pískových forem a kokil, tlakově i gravitačně lité hliníkové odlitky a gravitačně lité bronzové odlitky, výrobu forem, modelů a obrábění odlitků, tryskání, kalení a povrchovou úpravu.
naše produkty: Gravitační lití, Modelová zařízení
Poslat zprávu Spojené slévárny, spol. s r.o.
KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS

KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS

Výroba a prodej průmyslových kloubových řetězů - válečkové řetězy, pouzdrové řetězy, Gallovy řetězy, Flyerovy řetězy, vše ve standardním i nestandardním provedení, speciální řetězy, řetězy s různou povrchovou úpravou, nerezové řetězy, unašeče, řetězová kola.
naše produkty: Průmyslové kloubové válečkové řetězy
Poslat zprávu KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
BERNAT MOUNTING a.s.

BERNAT MOUNTING a.s.

Nabízíme dveřní kování a okenní kování, okenní EURO kliky a okenní a dveřní doplňky - madla, rozety a další. Dále nabízíme bezpečnostní kování a různé komponenty k oknům a dveřím. Provádíme povrchovou úpravu kování na zakázku.
naše produkty: Bezpečnostní kování, Dveřní kování, Okenní EURO kliky, Okenní kování, Stavební kování
Poslat zprávu BERNAT MOUNTING a.s.
EURODISPLAY s.r.o.

EURODISPLAY s.r.o.

Vyrábíme drátěné, plechové a trubkové prodejní stojany, regálové systémy, interiérové prvky, drátěný program, kovový nábytek, letní zahrádky pro hotely a restaurace, orientační systémy, poutače, vitríny a jednoduché manipulační a dopravní prostředky.
naše produkty: Kovové prodejní stojany
Poslat zprávu EURODISPLAY s.r.o.
INTERKOV spol. s r.o.

INTERKOV spol. s r.o.

Hlavním předmětem naší výroby jsou pákové mechanismy do pořadačů a příslušenství do pořadačů. Dále nabízíme kroužkové mechanismy do pořadačů, skřipce, vazače, hřbetní kroužky, nýty a mnoho dalších produktů.
naše produkty: Pákové mechanismy do pořadačů
Poslat zprávu INTERKOV spol. s r.o.
ZPS-SLÉVÁRNA a.s.

ZPS-SLÉVÁRNA a.s.

ZPS – SLÉVÁRNA, a.s. vyrábí odlitky ze šedé litiny a odlitky z tvárné litiny. Slévárna má již více než 90ti letou tradici. Hlavní činností je výroba odlitků, výroba modelů, obrábění odlitků, tepelné zpracování odlitků, služby laboratoří a doprava.
naše produkty: Modelová zařízení, Obrábění kovů, Odlitky z tvárné litiny, Odlitky ze šedé litiny
Poslat zprávu ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Alu - casting s.r.o.

Alu - casting s.r.o.

Společnost Alu-casting s.r.o. se specializuje na odlévání hliníkových slitin do kovových forem – výrobu kokilových hliníkových odlitků. Své služby nabízíme tuzemským i zahraničním zákazníkům, kteří poptávají spolehlivého a flexibilního dodavatele.
naše produkty: Zakázková výroba hliníkových odlitků
Poslat zprávu Alu - casting s.r.o.
BRAPO MODEL

BRAPO MODEL

Naše společnost vyrábí modely pro slévárenství. Mezi náš sortiment patří: dřevěné modely a jaderníky pro kusovou i sériovou výrobu, formy na laminátování, dřevěné modelové desky a jiné. Provádíme opracování odlitků. Odlitky – zajistíme dodání odlitků a opracování.
naše produkty: Slévárenské modely
Poslat zprávu BRAPO MODEL
WAVIN Ekoplastik s.r.o.

WAVIN Ekoplastik s.r.o.

Wavin Ekoplastik, člen nadnárodního seskupení Wavin Group, který se řadí mezi největší světové výrobce plastových potrubních systémů - tlakové rozvody teplé a studené vody a podlahové a ústřední vytápění, kanalizační šachty a potrubí, bezvýkopové sanace potrubí.
Poslat zprávu WAVIN Ekoplastik s.r.o.
TOS - MET spol. s r.o.

TOS - MET spol. s r.o.

Naše slévárna nabízí odlitky ze šedé litiny v kvalitách dle EN 1561 a odlitky z tvárné litiny v kvalitách dle EN 1563, obrábění a žíhání odlitků, výroba modelového zařízení. K našemu vybavení patří tryskací stroje, tavírna a jaderna.
naše produkty: Odlitky z tvárné litiny, Odlitky ze šedé litiny
Poslat zprávu TOS - MET spol. s r.o.
ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.

ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.

Vyrábíme bezpečnostní kování, interiérové dveřní kování, panikové kování, kování pro plastová okna a dveře, stavební kování, uzamykatelné kliky, dveřní madla, řemeslnické nůžky, nábytkové a doplňkové kování, pojezdová a nábytková kolečka.
naše produkty: Bezpečnostní kování, Interiérové dveřní kování
Poslat zprávu ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
AKROS v.o.s.

AKROS v.o.s.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej nerezového spojovacího a hutního materiálu. Výroba skladovacích systémů. Spojovací materiál z nerezu - nerezové šrouby, matice, podložky, závitové tyče, lana, řetězy, panty, také nerezové doplňky pro jachtaře.
naše produkty: Nerezový hutní materiál, Nerezový spojovací materiál, Zámečnická výroba
Poslat zprávu AKROS v.o.s.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.