Odlitek a výkovek

Zde jsou 4 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 150
VÚHŽ a.s.

VÚHŽ a.s.

Společnost VÚHŽ je zaměřena především na výrobu za tepla válcovaných speciálních profilů, odstředivé lití ocelí a speciálních litin, povlakování PVD, PACVD a CVD technologiemi, výrobu nástrojů a přesné CNC obrábění, výrobu zařízení pro kontilití.
Ukaž na mapě   internet: www.vuhz.cz  
naše produkty: Anodizace AMS 2488, Elektromagnetické hladinoměry, Jednoúčelové stroje, Materiálové testy, Nástrojárna, Odstředivě lité odlitky, Povlakování nástrojů technologií PVD, PACVD a CVD, Speciální válcované profily
Poslat zprávu VÚHŽ a.s.
UNEX a.s.

UNEX a.s.

Specializujeme se na zařízení pro povrchovou těžbu hornin, svařované ocelové konstrukce a díly jako jsou základové rámy, podvozky, výložníky či díly jeřábů. Nedílnou součástí naší nabídky je slévárenská a kovárenská produkce.
Ukaž na mapě   internet: www.unex.cz  
naše produkty: Svařence, Svařované ocelové konstrukce, Výpalky, Výroba odlitků, Zápustkové výkovky
Poslat zprávu UNEX a.s.
INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

Firma INPO, spol. s r.o. má k dispozici pět výrobních linek, LZK2500 tun a tři linky s lisy LZK1600 tun, jednu linku pro normalizační a izotermické žíhání, tři sferoidizační komorové pece a jednu vakuovou pec pro kalení zápustek.
Ukaž na mapě   internet: www.inpo-cz.cz  
naše produkty: Výkovky, Zápustkové výkovky
Poslat zprávu INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková
AXTONE s.r.o.

AXTONE s.r.o.

Komerční kovárna s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výkovků, rozválcovaných kroužků a tepelného zpracování ocelí. Naše výrobky rotačního tvaru jsou využívány především ve strojírenství pro výrobu pouzder, přírub, ozubených kol, ložisek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Prstencové pružiny, Servis prstencových pružin, Tepelné zpracování ocelí, Válcované kroužky, Výkovky
Poslat zprávu AXTONE s.r.o.
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s. je mateřskou společností skupiny čtyř podniků převážně strojírenského a slévárenského charakteru. Jednotlivé společnosti se významně podílí na přílivu zahraničních investic do regionu, velká část produkce směřuje na export.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bubnové sekačky, CNC obrábění, CNG - plnící zařízení, Jednoúčelové stroje, Litina, Mulčovací sekačky, Odlitky, Odlitky z šedé litiny, Sekačky Mountfield, Sekačky na trávu, Slévárny, Slitiny hliníku, Slitiny zinku, Tavení, Tlakové licí formy, Tvárná litina, Zahradní sekačky
Poslat zprávu MOTOR JIKOV Group a.s.
FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

Jsme slévárna šedé a tvárné litiny, provádíme cídění a základování odlitků, do až cca 80kg. Dle požadavku zajistíme obrábění a provedení vrchního nátěru. Jsme certifikováni dle ISO 9001 a ISO/TS 16949, ISO 14001 a OHSAS 18001 připravujeme na r. 2013.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odlitky z šedé litiny, Šedá litina, Slévárna šedé litiny
Poslat zprávu FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

Slévárna S+C ALFANAMETAL je 100% dceřinou společností německého holdingu SCHMIDT + CLEMENS GMBH + Co. KG. Zaměřujeme se na kusovou a malosériovou výrobu odlitků ze speciálních materiálů, jakými jsou austenitické, duplexní a super-duplexní oceli či niklové báze.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Vysoce kvalitní odlitky z ušlechtilých ocelí
Poslat zprávu S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern
Kdynium a.s.

Kdynium a.s.

Slévárna na přesné odlitky s působností již od roku 1954. Vyrábíme odlitky zejména pro automobilový průmysl, ale i pro průmysl zbrojní, potravinářský, textilní i zdravotnictví. Přesné odlitky pro motocykly, armatury, manipulační techniku, frézy, objímky a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ocelové odlitky, Odlitky pro automobilový průmysl, Přesné odlitky, Výroba odlitků
Poslat zprávu Kdynium a.s.
TOKOZ a.s.

TOKOZ a.s.

Výroba značkových produktů - visací zámky a speciální uzamykatelné mechanismy, stavební a nábytkové kování. Zakázková výroba komponentů a sestav. Používané technologie - lisování plechů, tlakové lití Zn a Al odlitků, povrchové úpravy, výroba nástrojů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezpečnostní zámky
Poslat zprávu TOKOZ a.s.
FIRMCONSULT, spol. s r.o.

FIRMCONSULT, spol. s r.o.

Výrobní kooperace ve strojírenství například odlitky, výkovky, svařence, výlisky, plechové díly, obrobky, plastové díly, ozubená kola, sila, palety, tlakové nádoby, potrubí, ocelové konstrukce, montáž, manipulační systémy pro automobilový průmysl.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Strojírenské výrobní kooperace, Svařence
Poslat zprávu FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.