Hutní materiály

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 252
UNEX a.s.

UNEX a.s.

Specializujeme se na zařízení pro povrchovou těžbu hornin, svařované ocelové konstrukce a díly jako jsou základové rámy, podvozky, výložníky či díly jeřábů. Nedílnou součástí naší nabídky je slévárenská a kovárenská produkce.
Ukaž na mapě   internet: www.unex.cz  
naše produkty: Svařence, Svařované ocelové konstrukce, Výpalky, Výroba odlitků, Zápustkové výkovky
Poslat zprávu UNEX a.s.
ARMAT, spol. s.r.o.

ARMAT, spol. s.r.o.

Naše společnost vyrábí potrubní díly z nerez oceli a zajišťuje dodávky hutního materiálu a nerezových armatur. Nabízíme například nerezové trubky, profily, kolena, redukce, šroubení, Clamp spojení, závitové fitinky, příruby, ventily, průhledítka.
Ukaž na mapě   internet: www.armat.cz  
naše produkty: Aseptické spojení, Nerez ocel, Nerezové armatury, Nerezové potrubní díly, Nerezové ventily, Závitové fitinky
Poslat zprávu ARMAT, spol. s.r.o.
HYDRAULICS s.r.o.

HYDRAULICS s.r.o.

Nosným výrobním programem firmy jsou hydraulické válce ( hydraulika ) a jejich servis. Dále nabízíme chromované pístní tyče a přesné trubky, "O" kroužky, kompaktní pístní manžety, manžety stírací, manžety těsnící, vodící pásky a mnoho dalších.
Ukaž na mapě   internet: www.hydraulics.cz  
naše produkty: Hutní materiál, Hydraulické válce
Poslat zprávu HYDRAULICS s.r.o.
TVARPROFIL s.r.o.

TVARPROFIL s.r.o.

Provádíme ohýbání velkých profilů. Velké profily se používají pro výstavby ocelových konstrukcí mostů, stožárů, průmyslových budov a podobně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hutní materiál, Kari sítě, Ohýbání profilů, Ohýbání trubek, Prodej hutního materiálu
Poslat zprávu TVARPROFIL s.r.o.
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naše hlavní činnost je směřována na prodej hutního materiálu. V současné době se specializujeme na pažnice Union a sortiment trubek, hlavně na trubky ocelové bezešvé hladké, závitové 11353, 11523, spirálově svařované, kotlové 12021 a 12022 a další trubky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hutní materiál, Kovové trubky, Ocelové profily, Ocelové trubky bezešvé, Ocelové trubky konstrukční, Ocelové trubky svařované, Trubky, Trubky z oceli
Poslat zprávu BMB OCEL s.r.o.
FAVEX, s.r.o.

FAVEX, s.r.o.

FAVEX , s.r.o., se specializuje na trubkový sortiment - ocelové svařované trubky, trubky ze studených a mořených pásů, svařované přesné tažené trubky, bezešvé válcované a tažené trubky, HPL trubky. Nabízíme i tyče tažené za studena a nerezový hutní materiál.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nerezový hutní materiál, Přesné dělení trubek, Profily ocelové tenkostěnné uzavřené, Trubky ocelové bezešvé, Trubky ocelové konstrukční, Tyče ocelové tažené i válcované, Uzavřené profily svařované
Poslat zprávu FAVEX, s.r.o.
ČERMÁK trading, s.r.o.

ČERMÁK trading, s.r.o.

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej spojovacích materiálů a kotvící techniky. Vyrábíme speciální spojovací materiál po kusech, malých sériích nebo velkosériově. Jsme schopni vyrobit a zajistit jakýkoliv spojovací materiál.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kotevní prvky, Prodej spojovacího materiálu, Spojovací materiál, Výroba speciálních spojovacích prvků
Poslat zprávu ČERMÁK trading, s.r.o.
BODEN - MATTE, spol. s r.o.

BODEN - MATTE, spol. s r.o.

Velkoobchod se širokým sortimentem hutních materiálů - legovaná ocel, trubky, tyče ( kruhové, ploché ), plechy. Nabízíme oceli z vlastního skladu, ze skladů našich partnerů v České republice i v zahraničí, popřípadě přímo z oceláren doma i v cizině.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hutní materiál, Legovaná ocel, Ocelové trubky
Poslat zprávu BODEN - MATTE, spol. s r.o.
STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

Prodej - abrazivní materiály, otěruvzdorné a vysokopevnostní materiály Imex, Dillimax, Creusabro 4800, Creusabro 8000, X120Mn12-1.3401, Dillidur, ROC 400, ROC 500. Prodej nerezový hutní materiál - trubky, plechy, profily, potrubní dílce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dělení materiálu, Duplexní ocel, Nerez ocel, Vysokopevnostní materiály
Poslat zprávu STAPPERT Česká republika spol. s r.o.
PREMIE STEEL a.s.

PREMIE STEEL a.s.

Naše firma již od počátku své existence obchoduje s širokým sortimentem hutního materiálu. Postupným rozvojem podnikatelských aktivit získala nase společnost pevné místo na trhu a pro lepší uspokojení potřeb zákazníků začala rozšiřovat nabídku svých služeb.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hutní materiál
Poslat zprávu PREMIE STEEL a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.