Potrubí a armatura

Zde jsou 3 sekce v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 18
EUTIT s. r. o.

EUTIT s. r. o.

Čedičová dlažba, odolná průmyslová podlaha, trvanlivá, zátěžová, mrazuvzdorná, chemicky odolná, otěruvzdorná, trouby, žlaby, cihly, potrubí, tvarovky, obklady, kanalizace, vodohospodářství, dopravníky, zásobníky, cyklóny, ražení. Čedič a eucor.
Ukaž na mapě   internet: www.eutit.cz  
naše produkty: Čedič, Čedičová kanalizace, Otěruvzdorná potrubí, Průmyslové dlažby
Poslat zprávu EUTIT s. r. o.
NEDFORM s.r.o.

NEDFORM s.r.o.

Zakázková výroba: sklářské formy. Pro sklářský průmysl vyrábíme především kovové formy pro strojní a ruční výrobu, a to jak z materiálů standardních jako litina a tvárná litina, tak i z ušlechtilých nerezových ocelí. Formy: jednodílné, dělené, otvírací.
Ukaž na mapě   internet: www.nedform.cz  
naše produkty: Detekce plynu a par, Laboratorní přístroje a příslušenství, Sklářské formy, Sklářské hořáky
Poslat zprávu NEDFORM s.r.o.
ALFUN a.s.

ALFUN a.s.

Servis - centrum specializující se na dělení a prodej pásů a plechů. Jedná se o plechy a pásy z hliníku, mědi, pozinkované oceli, oceli a nerezové oceli. Prodej a dělení nerezových tyčí, tyčí z hliníku a jeho slitin, desek a profilů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliník, Hliníkové plechy, Hliníkové profily, Hliníkové tyče, Měděné plechy, Nerezové svitky a plechy, Nerezové tyče, Ocelové plechy
Poslat zprávu ALFUN a.s.
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naše hlavní činnost je směřována na prodej hutního materiálu. V současné době se specializujeme na pažnice Union a sortiment trubek, hlavně na trubky ocelové bezešvé hladké, závitové 11353, 11523, spirálově svařované, kotlové 12021 a 12022 a další trubky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hutní materiál, Kovové trubky, Ocelové profily, Ocelové trubky bezešvé, Ocelové trubky konstrukční, Ocelové trubky svařované, Trubky, Trubky z oceli
Poslat zprávu BMB OCEL s.r.o.
KVINTAS s.r.o.

KVINTAS s.r.o.

Na trhu působíme jako dodavatel ocelových přírub všech jakostí a rozměrů. Tyto příruby vyrábíme ve vlastních prostorách, na speciálních obráběcích poloautomatech a vícevřetenových vrtačkách. Díky tomu dokážeme splnit náročné požadavky zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Příruba, Příruby, Prodej přírub, Výroba přírub
Poslat zprávu KVINTAS s.r.o.
MEGA, spol. s r. o.

MEGA, spol. s r. o.

Kovárna. Vyrábíme potrubní díly z oceli v množstvích od 1 kusu. Využití pro chemický, potravinářský, plynárenský, energetický, vodárenský průmysl. Dále vyrábíme příruby krkové, přechody, tvarovky, armatury, trubky, potrubí, výkovky. Dodávka produktů do 48 hod.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Příruby krkové, T - kusy, Tvarové výkovky
Poslat zprávu MEGA, spol. s r. o.
MPR valves, s.r.o.

MPR valves, s.r.o.

Výroba a prodej průmyslových armatur. Uzavírací klapky, nožová šoupátka, kulové kohouty, servopohony, pneupohony, elektropohony, havarijní ventily, elektromagnetické ventily, pojistné ventily, filtry, ventily, odvaděče kondenzátu a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Excentrické klapky, Klapky se servopohony, Kulové kohouty s pneupohony
Poslat zprávu MPR valves, s.r.o.
KE-ARM, s.r.o.

KE-ARM, s.r.o.

Výroba kulových kohoutů DN 10 až DN 150 do PN 160, výroba zpětných ventilů do svislého potrubí DN 50 – DN 300, PN do 400, výroba speciálních armatur dle zvláštních požadavků zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kulový kohout přírubový, Zpětný ventil do svislého potrubí
Poslat zprávu KE-ARM, s.r.o.
WAVIN Ekoplastik s.r.o.

WAVIN Ekoplastik s.r.o.

Wavin Ekoplastik, člen nadnárodního seskupení Wavin Group, který se řadí mezi největší světové výrobce plastových potrubních systémů - tlakové rozvody teplé a studené vody a podlahové a ústřední vytápění, kanalizační šachty a potrubí, bezvýkopové sanace potrubí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu WAVIN Ekoplastik s.r.o.
G.W. mont, s.r.o.

G.W. mont, s.r.o.

Na území České a Slovenské republiky působíme již 18 let. Zabýváme se kompletní montáží a projekcí technologických trubních rozvodů pro elektrotechnický, chemický a farmaceutický průmysl. K této činnosti vlastníme všechny potřebné certifikáty a osvědčení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Technologické trubní montáže
Poslat zprávu G.W. mont, s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.