Nerosty, kovy a materiály

Zde je 22 sekcí v kterých je 29 podsekcí

 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8
Zobrazuji firmy 7188 celkem 158
AKROS v.o.s.

AKROS v.o.s.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej nerezového spojovacího a hutního materiálu. Výroba skladovacích systémů. Spojovací materiál z nerezu - nerezové šrouby, matice, podložky, závitové tyče, lana, řetězy, panty, také nerezové doplňky pro jachtaře.
naše produkty: Nerezový hutní materiál, Nerezový spojovací materiál, Zámečnická výroba
Poslat zprávu AKROS v.o.s.
KOVOS, spol. s r.o.

KOVOS, spol. s r.o.

Jsme Česká společnost zaměřující se na tzv. drátěný program, ale zabýváme se také výrobou z plechu, trubek, profilů a také vývojem výrobků. Součástí naší činnosti je i povrchová úprava kovových výrobků práškovými vypalovacími barvami dle RAL.
naše produkty: Drátěný program, Povrchová úprava kovů, Práškové lakování
Poslat zprávu KOVOS, spol. s r.o.
Dušan Janovský - drátěný program

Dušan Janovský - drátěný program

Drátěný program nabízí výrobky vhodné pro vybavení obchodů ( regály, police, obloukové stěny, košové stojany, otočné regály, věšáky, samoobslužné koše, síťoviny na zeď, různé typy háčků ) a kanceláří ( regály, držáky na tiskopisy, rohové police ).
naše produkty: Drátěný program
Poslat zprávu Dušan Janovský - drátěný program
ARMATURY Group a.s.

ARMATURY Group a.s.

Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej průmyslových armatur - kulové kohouty, šoupátka, ventily, uzavírací a zpětné klapky, hutní a speciální armatury. Servis a opravy průmyslových armatur. Certifikovaná výroba nejen průmyslových armatur.
naše produkty: Průmyslové armatury
Poslat zprávu ARMATURY Group a.s.
TVD-Technická výroba, a.s.

TVD-Technická výroba, a.s.

Naše firma nabízí zákazníkům široký sortiment výrobků v různých oblastech. Hlavní prioritou je vysoká kvalita a pozitivní vnímání vnější společností, což nám zajišťuje stanovená politika jakosti a životního prostředí.
naše produkty: CNC zpracování plechů
Poslat zprávu TVD-Technická výroba, a.s.
Kovárna Jiříkov a.s.

Kovárna Jiříkov a.s.

Vyrábíme ocelové zápustkové výkovky tvářené za tepla a také výlisků tvářených za studena. Naše společnost byla založena v roce 2000 po transformaci bývalého metalurgického závodu JAWA, který již více než 100 let udržoval tradiční výrobu výkovků.
naše produkty: Zápustkové výkovky
Poslat zprávu Kovárna Jiříkov a.s.
AK 1324, s.r.o.

AK 1324, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Prodej nerozového materiálu: nerez plechy, trubky, kulatiny, profily, jakly, velké skladové zásoby, kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130 a W 9.
naše produkty: Kovovýroba, Nerez
Poslat zprávu AK 1324, s.r.o.
PETR RYS, MONTÁŽNÍ PLOŠINY s.r.o.

PETR RYS, MONTÁŽNÍ PLOŠINY s.r.o.

Firma Petr Rys, montážní plošiny poskytuje pronájem montážních plošin s profesionálním přístupem. V současné době pronájem montážních plošin provádíme na automobilovém podvozku do výšky 46m s bočním dosahem 30m a nosností koše 450kg.
naše produkty: Pronájem montážních plošin
Poslat zprávu PETR RYS, MONTÁŽNÍ PLOŠINY s.r.o.
Euro SITEX s.r.o.

Euro SITEX s.r.o.

Euro SITEX s.r.o. je předním dodavatelem průmyslových sít, technických tkanin, tahokovu a děrovaných plechů. Dále dodáváme ocelové rošty, filtry a drátěné dopravních pásy a to jak v České republice tak ve státech východní Evropy.
naše produkty: Děrovaný plech, Tahokov
Poslat zprávu Euro SITEX s.r.o.
Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.

Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.

Slévárna Dolní Benešov, s.r.o. vyrábí odlitky ze šedé litiny a tvárné litiny, modely a modelová zařízení, statory, kostry motorů, převodovky a převodová tělesa, čerpadla, příruby, litinové trubky, tělesa z litiny, řemenice, lanová kola a nárazníky.
naše produkty: Odlitky ze šedé litiny
Poslat zprávu Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.
Dendera a.s.

Dendera a.s.

Provádíme řezání laserem, CNC ohraňování a další následné technologie jako vrtání, zahlubování děr, výroba závitů, svařování MIG/MAG/TIG, lisování a nastřelování spojovacího materiálu a v případě požadavku i povrchové úpravy - zinkování nebo komaxit.
naše produkty: Řezání laserem
Poslat zprávu Dendera a.s.
TVARPAL s.r.o.

TVARPAL s.r.o.

Naše společnost se zabývá dodávkami polotovarů z plechů a výpalků z kovů. Na výrobu používáme technologie tepelného dělení, plazmu nebo kyslík-acetylén. Plazmou zpracováváme různé druhy materiálů: barevné kovy, hliníkové plechy a další.
naše produkty: Dělení plechů, Přesné tvarové výpalky, Tvarové pálení, Výpalky z nerezových plechů
Poslat zprávu TVARPAL s.r.o.
G.W. mont, s.r.o.

G.W. mont, s.r.o.

Na území České a Slovenské republiky působíme již 18 let. Zabýváme se kompletní montáží a projekcí technologických trubních rozvodů pro elektrotechnický, chemický a farmaceutický průmysl. K této činnosti vlastníme všechny potřebné certifikáty a osvědčení.
naše produkty: Technologické trubní montáže
Poslat zprávu G.W. mont, s.r.o.
ZVU Kovárna a.s.

ZVU Kovárna a.s.

Jsme komerční kovárna s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby volných a zápustkových výkovků, rozválcovaných kroužků a tepelného zpracování ocelí uhlíkatých i vysokolegovaných. Naše výrobky jsou využívány především ve strojírenství a v chemickém průmyslu.
naše produkty: Kované tvarovky T, L, Y, Tepelné zpracování, Výkovky
Poslat zprávu ZVU Kovárna a.s.
CNC Kovoobrábění Plzeň

CNC Kovoobrábění Plzeň

CNC víceosé soustružení - CNC frézování - Nástrojářské frézování - Konvenční soustružení - Rovinné broušení - Dělení materiálů - Kontrola 3D-CNC portálovým strojem - Certifikace ISO 9001-2000 BVQi.
Poslat zprávu CNC Kovoobrábění Plzeň
EKOMONT Holding s.r.o.

EKOMONT Holding s.r.o.

Prodej hutního materiálu ( černé + nerez ). Dělení plechů plazmou a plamenem. Žárové zinkování. Výroba a ukládka betonářské oceli. Obrábění a svařování nerezu. Výroba nádrží. Výroba přírub. Kooperace ve strojírenství. Tryskání křemičitým pískem.
naše produkty: Výpalky
Poslat zprávu EKOMONT Holding s.r.o.
G.D.P.P. spol. s r.o.

G.D.P.P. spol. s r.o.

Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě a prodeji potrubních dílů, zejména přírub a trubkových přechodů. Další naší výrobní činností je například dna klenutá, desková, potrubní záslepky, oblouky a ohyby. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001.
naše produkty: Příruby krkové, Příruby ploché
Poslat zprávu G.D.P.P. spol. s r.o.
VOP CZ, s.p

VOP CZ, s.p

Specializace, opravy a modernizace: tanky, nákladní automobily, opravy a revize dělostřeleckých systémů a pěchotních zbraní. Výroba: tanky T-72M4 CZ a obrněné transportéry PANDUR II 8x8. Jsme významným dodavatelem pro Armádu České republiky.
naše produkty: Pásová technika, Strojírenská výroba
Poslat zprávu VOP CZ, s.p
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.