O

OK Záchlumí, a.s.

OK Záchlumí, a.s.

Výroba rámů a podskupin nákladních automobilů, rámů a podsestav zemědělských a stavebních strojů, výroba dílů a zařízení určených pro skladování, manipulaci a transport. Lisování dílů tvářených za studena, CNC pálení a ostatní zakázková kovovýroba.
naše produkty: Rámy strojů, Svařování ocelových konstrukcí
Poslat zprávu
Otavské strojírny a.s.

Otavské strojírny a.s.

Firma Otavské strojírny a.s. navazuje na 50-ti letou tradici ve strojírenské výrobě, montáží a opravách. Firma vyrábí svařované hliníkové konstrukce a výrobky pro zemědělské a stavební stroje. Výroba šroubovaných a svařovaných konstrukcí.
naše produkty: Hliníkové konstrukce, Montované konstrukce, Svařované konstrukce
Poslat zprávu
OTAS s.r.o.

OTAS s.r.o.

Jsme moderní a dynamicky se rozvíjející společnost. Vyrábíme a prodáváme stavební stroje, rypadla, minirypadla, bagry a minibagry, hydraulické příslušenství, stavební techniku. Naše výrobky se plně osvědčily i na světovém trhu.
naše produkty: Bagry, Minibagry, Minirypadla, Rypadla
Poslat zprávu
OSMONT, s.r.o.

OSMONT, s.r.o.

Jsme český výrobce interierového a exterierového osvětlení s tradicí od roku 1991. Vyrábíme luxusní designová svítidla - přisazená (stropní, nástěnná), závěsná, průmyslová a stolní. Nabízíme žárovkové, zářivkové a LED provedení svítidel.
naše produkty: Opálová svítidla, Plastová svítidla
Poslat zprávu
Ocelové konstrukce s.r.o.

Ocelové konstrukce s.r.o.

Společnost Ocelové konstrukce vyrábí a dodává široký sortiment vlastních ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků určených pro stavebnictví. Vyrábíme ocelové pozinkové balkony včetně stříšek a závěsné balkony. Specializujeme se na ocelové haly ASTRON.
naše produkty: Fotovoltaické elektrárny, Ocelové haly, Ocelové konstrukce, Balkony
Poslat zprávu
OMNIPULS spol. s r.o.

OMNIPULS spol. s r.o.

Jsme specialisté na střešní nosiče, střešní boxy a nosiče kol. Dále nabízíme nosiče lyží, příčníky a autoboxy. Dealeři firem Thule, Jetbag, Hakr, Atera, Piccola a Neumann. Výhradní dovozci firmy MAD-přídavné zátěžové pružiny a sportovní pružiny.
naše produkty: Nosiče kol, povinná výbava auta, Sněhové řetězy Thule, Střešní boxy, Střešní nosiče Thule
Poslat zprávu
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Vyrábíme ocelové konstrukce, hangáry, haly pro sklady, výrobní haly, stáje pro ustájení dobytka, haly jízdárny, skladové přístřešky pro zemědělství. V naší nabídce jsou i rozhledny a letištní vozíky.
naše produkty: Letištní vozíky, Ocelové konstrukce, Výroba ocelových konstrukcí
Poslat zprávu
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z původního, pouze skladovacího areálu nerez plechu, se v průběhu několika málo let stalo významné středisko na úpravu svitků za studena válcovaného nerez plechu - stříhání na přesné délky tabulí a provedení různých povrchových úprav nerez plechů.
naše produkty: Nerez plech
Poslat zprávu
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Naše firma je dodavatelem technologií pro sušící, peletovací a briketovací linky včetně montáže a servisu. Současně nabízíme dodávky, montáž a servis technologií pro posklizňové linky a sklady obilí.
naše produkty: Peletovací linky, Posklizňové linky, Sklady pelet, Sušárny pro využití odpadního tepla
Poslat zprávu
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Návrhy, výroba a montáž skladových regálů v provedení - pevné regály, policové regály, konzolové regály, pojízdné regály, mostové jeřáby, patrové sklady, kovový nábytek. Vybavení archivů, výrobních hal a skladů.
naše produkty: Pojízdné regály, Regály
Poslat zprávu
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Výroba drtičů odpadu - plasty, pneumatiky, dřevo, papír, směsné odpady a jiné. Výroba dopravníků - pásové a řetězové dopravníky, válečkové tratě, třídiče a separátory, kompletní technologie na zpracování odpadů - recyklační linky, třídírny odpadů.
naše produkty: Alternativní palivo, Recyklační linky, Zpracování elektroodpadu
Poslat zprávu
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Největší český hotelový řetězec s 25 hotely po celé České republice a na Slovensku. Nabízíme horské, sportovní, seniorské, vánoční, silvestrovské pobyty, relaxaci v lázních a wellness, rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek. Široká nabídka konferenčních prostor.
naše produkty: Firemní akce, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Lázeňské pobyty, Lázeňské pobyty Marianské Lázně, Ubytování Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslat zprávu
OK - SETO

OK - SETO

Vyrábíme a nabízíme ohebné kovové hadice hliníkové a nerezové ohebné komínové vložky a pevné trubky, plastové komínové systémy a různé doplňky pro stavbu nebo rekonstrukci komínů. Prodej vícesložkových komínových systému, odkouření a další.
naše produkty: Kominický oděv, Kouřovody, Nerezové ohebné komínové vložky, Třívrstvé komínové systémy
Poslat zprávu
OXALIS, spol. s r.o.

OXALIS, spol. s r.o.

Sypané čaje, největší sortiment v České republice. Čaje černé, zelené, rooibos, honeybush, mate, ovocné čaje, BIO čaje, yogi čaje, plantážní káva, aromatizovaná káva. Velký výběr čajové, kávové příslušenství a dárkové balíčky.
naše produkty: Sypaný čaj, Zrnková káva
Poslat zprávu
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dodávky a montáže ocelových konstrukcí, zámečnické práce, výroba, dodávka a montáž celohliníkových prosklených konstrukcí systému Wicona, Schüco a jiné, dodávky a montáže skládaných a sendvičových obvodových plášťů, projektování a inženýrská činnost.
naše produkty: Fasádní pláště, Ocelové konstrukce
Poslat zprávu
OBAL CENTRUM s.r.o.

OBAL CENTRUM s.r.o.

Prodej IBC kontejnerů ( kontejnery nové, repasované, vymyté ), plastové nádrže a přepravní boxy, plastové sudy na sypké i kapalné látky, kanystry, lahve, dózy, plechovky, fólie, palety, kartony, laboratorní lahve, klinik boxy, antistatické obaly.
naše produkty: Plastové sudy
Poslat zprávu
OCELTECH, s.r.o.

OCELTECH, s.r.o.

Firma OCELTECH, s.r.o. zajišťuje obchodním partnerům služby v oblasti zpracování a tváření plechů. Kromě výrobních kapacit realizujeme i široký okruh služeb souvisejících s konstrukčním a technologickým poradenstvím. Vlastníme certifikaci ISO 9001:2001.
naše produkty: CNC ohraňování plechů, Řezání laserem
Poslat zprávu
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik,který vyrábí trvanlivé pečivo a produkty zdravé výživy. Naši specialitou je výroba celozrných cereálních sušenek, bezlepkových sušenek a nízkoenergetických sušenek s vysokým podílem vlákniny podle vlastních receptur.
naše produkty: Celozrnné cereální sušenky
Poslat zprávu
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Naše firma vyrábí topenářskou techniku s více jak 50–ti letou tradicí. Vyrábíme kotle na tuhá paliva do 50 kW, zplyňovací kotle, lázeňská kamna, krbová kamna, kotle na pelety, lokální vytápění, kooperace – ocelové kryty výrobků, povrchově upravené.
naše produkty: Kotle na biomasu, Kotle na dřevo, Kotle na pelety
Poslat zprávu
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Vyrábíme vysoce účinné individuální ortopedické pomůcky. Jsou léčeny vrozené a získané vady u dětí, zejména skolióza. Stabilizace po úrazech a operacích. Prodáváme obuv pro zdravé obouvání i sériové ortopedické pomůcky a další zdravotnické potřeby.
naše produkty: Ortopedické pomůcky, Skolióza
Poslat zprávu
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.