Obytné kontejnery

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 36
Modul Container s.r.o.

Modul Container s.r.o.

Vyrábíme mobilní kontejnery, které lze využít jak samostatně, tak po vynechání vnitřních stěn variabilně skládat do sestav. Naše portfolio tvoří obytné a sanitární kontejnery, skladové a technologické kontejnery, kombi kontejnery, speciální kontejnery, rámy a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.modulcontainer.cz  
naše produkty: Mobilní obytné kontejnery, Modulové kontejnery
Poslat zprávu Modul Container s.r.o.
SILECON, a.s.

SILECON, a.s.

Dodáváme mobilní obytné kontejnery a jejich sestavy – montované kontejnerové objekty, sanitární kontejnery, skladové kontejnery + ECO se spodní záchytnou vanou, ABROLL natahovací kontejnery, technologické a fekální kontejnery, podesty, schodiště a přístřešky, ocelové nádoby, atypy.
Ukaž na mapě   internet: www.montovane-kontejnery-bunky.cz  
naše produkty: Obytné kontejnery
Poslat zprávu SILECON, a.s.
PEGAS CONTAINER s.r.o.

PEGAS CONTAINER s.r.o.

Výrobní program společnosti PEGAS CONTAINER s.r.o.: obytné a sanitární kontejnery, speciální kontejnery, kontejnery vyrobené na zakázku, kontejnerové sestavy ( včetně montáže ), skladové kontejnery. Dále nabízíme statické a tepelné výpočty k našim výrobkům.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kontejner, Kontejnerové sestavy, Obytné kontejnery, Pronájem kontejnerů, Sanitární kontejnery, Skladové kontejnery, Speciální kontejnery, Výroba kontejnerů
Poslat zprávu PEGAS CONTAINER s.r.o.
CONTIMADE s.r.o.

CONTIMADE s.r.o.

Výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů ContiMade pro samostatné použití nebo výstavbu objektů širokého použití. Z kontejnerů stavíme ubytovny, kanceláře, výrobní prostory, prodejny, sklady, školy, banky, pošty, nemocniční zařízení a další stavby. Modernizujeme a rozšiřujeme výrobní prostory. Našim cílem je nadále rozšiřovat výrobní sortiment, udržet si vysoký standard kvality našich produktů ke spokojenosti všech zákazníků. Při výrobě kontejnerů využíváme nové moderní materiály a technologie, pro zlepšení vnějšího vzhledu, i pro zvýšení komfortu vnitřních prostor.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské kontejnery, Kontejner, Kontejnerové sestavy, Moduly, Obytné kontejnery, Sanitární kontejnery, Výroba kontejnerů
Poslat zprávu CONTIMADE s.r.o.
KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Vyrábíme obytné, sanitární a skladové kontejnery. Vyrábíme kontejnery ve třech kategoriích: standardní kontejner C3, ekonomický kontejner E3, stavební prostorové moduly. Rámy všech typů jsou standardně vyráběny z žárově zinkovaného plechu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ekonomický kontejner, Obytný kontejner, Sanitární kontejnery
Poslat zprávu KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.
INTECON, spol. s r.o.

INTECON, spol. s r.o.

Vyrábíme obytné kontejnery a kontejnerové sestavy. Řešíme dlouhodobé i krátkodobé potřeby zákazníků. Zajišťujeme dopravu na místo určení a v případě sestav z kontejnerů provedeme kompletní montáž včetně položení na Vámi zhotovenou základovou desku.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kontejnerové sestavy, Obytné kontejnery
Poslat zprávu INTECON, spol. s r.o.
ALGECO s.r.o.

ALGECO s.r.o.

Dodáváme nebo pronajímáme modulární kontejnerové systémy. Kontejnery a kontejnerové systémy Algeco se vyznačují dokonalým vybavením a kvalitou. Flexibilita systému Algeco umožňuje jakékoli řešení pro pracovní a ubytovací prostory, školy, banky a podobně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské kontejnery, Obytné kontejnery, Pronájem kontejnerů, Sanitární kontejnery, Skladový kontejner
Poslat zprávu ALGECO s.r.o.
CONT s.r.o.

CONT s.r.o.

Prodej stavebních buněk a kontejnerů. Prodej, pronájem a repas stavebních kontejnerů. Nabízíme obytné kontejnery, sanitární kontejnery, skladové kontejnery, technologické kontejnery. Stavební buňky a kontejnery obytné, sanitární, skladové a technologické.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Obytné kontejnery
Poslat zprávu CONT s.r.o.
UNICO MODULAR a.s.

UNICO MODULAR a.s.

Naší specializací jsou modulární stavby. Projektujeme a vyrábíme například školy, školky, nemocnice a kliniky, administrativní budovy, dále obytné, sanitární, speciální a technologické kontejnery a moduly. Nabízíme atypická řešení do celého světa.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Modulární stavby, Obytné moduly, Technologické moduly
Poslat zprávu UNICO MODULAR a.s.

PROSTR trading, s.r.o.

Výroba obytných, kancelářských a sanitárních kontejnérů včetně jejich sestav.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PROSTR trading, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.