Osvětlení a displej

Zde je 12 sekcí v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 126
ELITE BOHEMIA

ELITE BOHEMIA

Jsme česká rodinná firma zabývající se výrobou křišťálových svítidel, originálních svítidel na zakázku a výrobou stolních lamp v různých provedeních. Zabýváme se vývojem a výrobou moderních designových svítidel - CRYSTALION. Řada FRESH FROM ELITE - krása tradičních křišťálových svítidel inspirovaná svěží současností. Naše svítidla nabízíme a prodáváme po celém světě.
Ukaž na mapě   internet: www.elitebohemia.cz  
naše produkty: České křišťálové lustry, Moderní designová svítidla
Poslat zprávu ELITE BOHEMIA
DBK Glass s.r.o.

DBK Glass s.r.o.

Naše firma klade při výrobě svých výrobků důraz na kvalitu a jedinečnost ručního zpracování. Výrobní sortiment zahrnují české křišťálové lustry, nástěnná a stropní svítidla, stolní a stojanové lampy.
Ukaž na mapě   internet: cz.dbkglass.com  
naše produkty: České křišťálové lustry, Košové lustry, Křišťálová svítidla, Nástěnná svítidla, Ramenové lustry, Výrobce křišťálových lustrů, Výrobce křišťálových svítidel
Poslat zprávu DBK Glass s.r.o.
Elektro Drapač, s.r.o.

Elektro Drapač, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme světelnou reklamu na klíč dle požadavků a specifikací zadavatele. Naše společnost působí na tuzemském trhu více jak 20 let a tedy disponujeme nejdelší tradicí v české republice. Splníme i ty nejnáročnější přání ve vynikající kvalitě.
Ukaž na mapě  
naše produkty: 3D nápisy a loga, Světelná reklama, Světelné panely
Poslat zprávu Elektro Drapač, s.r.o.
WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

Výroba, montáž a renovace širokého spektra svítidel. Klasické i moderní křišťálové, skleněné a kovové lustry. Na zakázku vyrábíme i nestandardní a velkorozměrová svítidla. Dekorativní, užitkové a umělecké sklo, skleněná bižuterie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České křišťálové lustry, Lustry se skleněnými rameny, Moderní lustry, Lustry Murano, Skleněné lustry
Poslat zprávu WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
NBB Bohemia s. r. o.

NBB Bohemia s. r. o.

Naše společnost byla založena v roce 1997 v České republice. Stali jsme se významným dodavatelem pro český a slovenský trh v oblasti osvětlovací techniky a v posledních letech jsme se také začali orientovat na export našich výrobků do evropských států.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Keramické vysokotlaké výbojky, Metalhalogenidové výbojky, Osvětlovací technika, Profesionální svítilny, Pulzní xenonové výbojky, Reflektorové výbojky, Studiové výbojky
Poslat zprávu NBB Bohemia s. r. o.
INGE Opava, spol. s r.o.

INGE Opava, spol. s r.o.

Společnost INGE Opava se již 20 let zaměřuje na vývoj a výrobu technických interiérových a exteriérových svítidel. Část výroby tvoří také speciální a atypická svítidla navržená a vyvinutá podle požadavků zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: LED svítidla, Svítidla, Výrobce osvětlení
Poslat zprávu INGE Opava, spol. s r.o.

CACAN CZ, s.r.o.

Dovozce švédského osvětlení CACAN imitující denní světlo v ordinacích, laboratořích i dílnách s potřebou dostatečné intenzity a věrného podání barev.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CACAN CZ, s.r.o.

GLD s.r.o.

Prodáváme LED světla, LED žárovky a LED příslušenství. Zajišťujeme realizace LED osvětlení.
LED SVÍTIDLA, LED ZDROJE SVĚTLA, Vestavné LED svítidlo TANGO 0.8W, WHITE, LED světlomet PROTOS COB5, LED páska SMD TOPLED, 300/5/12, teplá bílá, SG, LED žárovka LumiDas-DBL06, ELECTA LED závěsné svítidlo 130W, bílá, LED žárovka SMD, 6W, 6000K, LED světlomet PROTOS COB20, LED žárovka LumiDas-BL06, LED žárovka LumiDas-BL04, Architektonická svítidla, Náhrada 25W žárovky, Náhrada 40W žárovky, Náhrada 60W žárovky, Stavebnice in-lite Small, Stavebnice in-lite Medium, Stavebnice in-lite Large, Příslušenství in-lite, Nástěnná a stropní svítidla, Závěsná svítidla, Podhledová svítidla, Stolní lampy, Svítidla pro veřejné a průmyslové osvětlení, Venkovní a zahradní svítidla, Vestavná SKOFF, Baby line SKOFF, Osvětlení skleněných polic, Liniové osvětlení, LED panely LumiSheet, pro patici E27, pro patici E14, pro patici GU10, pro patici MR16, trubice T5, trubice T8, LED bar, LED modul, LED pásky, interiér, exteriér, Plněbarevné RGB, Digitální plněbarevné RGB, Trafa a zdroje, 12V interiér, 12V exteriér, 10V SKOFF, Proudové zdroje, RGB ovladače a stmívače, Profily pro LED pásky
Prodáváme LED světla, LED žárovky a LED příslušenství. Zajišťujeme realizace LED osvětlení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu GLD s.r.o.

MODUS, spol. s r.o.

Výroba svítidel kancelářských, průmyslových, ale i veřejného osvětlení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MODUS, spol. s r.o.

Zdeněk Holomý Electronics

Osvětlení a displej
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zdeněk Holomý Electronics
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.