Volný čas

Zde jsou 4 sekce v kterých je 51 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 2140 celkem 66
KWK spol. s r.o.

KWK spol. s r.o.

Vyrábíme špičkové posilovací stroje. Nabízíme ucelený sortiment vybavení fitness center, hotelových fitness a domácích posiloven. Všechny stroje jsou navrženy s ohledem na maximální funkčnost, nenáročnou údržbu a dlouhou životnost.
naše produkty: Vybavení fitness
Poslat zprávu KWK spol. s r.o.
BOWLCZECH LIMITED

BOWLCZECH LIMITED

Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej doplňků pro bowlingová centra a pro hráče. Dodáváme náhradní díly na zařízení různých značek. Zajišťujeme výstavby bowlingových center, servis a jejich rekonstrukce.
naše produkty: Bowlingová obuv, Bowlingové dráhy, Stavby bowlingových drah
Poslat zprávu BOWLCZECH LIMITED
Galerie U Betlémské kaple

Galerie U Betlémské kaple

Galerie je zaměřená na české poválečné umění. Galerie s dlouholetou tradicí vystavuje a prodává díla předních českých umělců. V galerii prověhly například výstavy umělců jako jsou Alfons Mucha, Josef Váchal, Kamil Lhoták, Toyen, František Tichý, V. Vasarely
naše produkty: Galerie umění
Poslat zprávu Galerie U Betlémské kaple
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha nabízí návštěvníkům jedinečný vodní svět, rozsáhlý svět saun, luxusní spa, dvoupodlažní fitness, restaurace a bary. Naším zákazníkům nabízíme více zábavy, relaxace a vitality a přispíváme tak k jejich zdravého životního stylu.
naše produkty: Aquapark Praha, Aquaparky v ČR, Fitness Praha, Lázně Praha, Wellness centrum
Poslat zprávu Aquapalace Praha
OBCHOD LOVEC s.r.o.

OBCHOD LOVEC s.r.o.

Internetový obchod zaměřený na lovecké zbraně, nože a další lovecké vybavení. Prodej střeliva a příslušenství ke zbraním. Prodej speciální optiky, například dalekohledy, kolimátory. Prodej speciální obuvi a oblečení. Kvalitní značkové zboží.
naše produkty: Lovecké nože, Lovecké vybavení, Lovecké zboží, Lovecké zbraně
Poslat zprávu OBCHOD LOVEC s.r.o.
AFFcentrum.cz, s.r.o.

AFFcentrum.cz, s.r.o.

Provádíme tandemové seskoky na letišti v Kolíně, Příbrami a Kunovicích. Pod vedením vysoce kvalifikovaných instruktorů. Výcvik volného pádu za pomoci dvou AFF instruktorů. Používáme nejmodernější padákovou techniku Sigma od firmy Relative Workshop.
naše produkty: AFF výcvik, Tandemový seskok padákem
Poslat zprávu AFFcentrum.cz, s.r.o.
JIROUT CS, spol. s r.o.

JIROUT CS, spol. s r.o.

Lyžování a letní turistika v Alpách. CA Jirout CS, s.r.o. je zavedený specialista na Alpy na léto a zimu za nízké ceny. Nabízíme celoročně pobyty a servis pro jednotlivce, rodiny a skupiny ve všech alpských střediscích a ve všech alpských zemích.
naše produkty: Dovolená v Alpách, Lyžování v Alpách
Poslat zprávu JIROUT CS, spol. s r.o.
FILIPSPORT, spol. s r. o.

FILIPSPORT, spol. s r. o.

Výroba a prodej: tradiční výroba posilovacích strojů a sportovního nářadí pro fitness, kulturistiku, školská zařízení i ostatní sportoviště. Další činnost je v oblasti spolupráce na výrobě výměníků tepla, absorbérů, slunečních kolektorů, kontejnerů a židlí.
naše produkty: Fitness zařízení, Posilovací stroje, Víceúčelové stroje
Poslat zprávu FILIPSPORT, spol. s r. o.
The Dixieland Messengers Praha

The Dixieland Messengers Praha

Skupina The Dixieland messengers Praha, má stálé angažmá v předním pražském jazzovém klubu Reduta a jazzové kavárně Imperiál.
naše produkty: Dixieland, Hudební vystoupení, Jazzová hudba
Poslat zprávu The Dixieland Messengers Praha
Tandem2

Tandem2

Tandemové seskoky, adrenalínový zážitek, tandemové seskoky padákem pod vedením profesionálního parašutisty v Brně, Kunovicích u Uherského Hradiště, Mostě a Prostějově. Samostatné seskoky, výcvik volného pádu, propagační tandemové seskoky.
naše produkty: Tandemové seskoky
Poslat zprávu Tandem2
EURO - BOWLING s.r.o.

EURO - BOWLING s.r.o.

Společnost EURO-BOWLING podniká v prodeji, výrobě, servisu a instalaci bowlingových drah. EURO-BOWLING představuje v celé Evropě nejvhodnější nabízené provedení bowlingových výrobků za nízké pořizovací ceny a následný provoz.
naše produkty: Bowlingové dráhy
Poslat zprávu EURO - BOWLING s.r.o.
GEOSVĚT

GEOSVĚT

Muzeum Praha a Geosvět Vás zve na výstavu, kde spatříte špičkové vzorky minerálů z Čech i ze zahraničí. Výstava je tvořena ze soukromých sbírek autorů, část je půjčená nebo darovaná. V Muzeu Praha některé z vystavených minerálů již lze zakoupit.
naše produkty: Muzeum Praha
Poslat zprávu GEOSVĚT
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Chcete si zahrát adrenalinovou hru paintball? Paintball Milovice se nachází v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice v bývalém i současném tankodromu. Tankodrom Milovice je poslední dochovalá vzpomínka na vojenskou minulost v této oblasti.
naše produkty: Paintball Milovice
Poslat zprávu Paintball Milovice
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou běžeckých lyží, speciálních back country lyží, ale také sjezdových lyží od začátečníků až po závodníky a snowboardů.
naše produkty: Výroba lyží
Poslat zprávu SPORTEN, a.s.
WARMPEACE s.r.o.

WARMPEACE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu vybavení do přírody, především na péřové spací pytle, outdoorové oblečení a další doplňky.
naše produkty: Péřové spací pytle
Poslat zprávu WARMPEACE s.r.o.
Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany se nachází v Přírodním parku Chřiby nedaleko Kroměříže, kde se nachází Hotel*** Crazy Mary, stylová restaurace, aquacentrum, jezdecká škola. Chov koní amerického plemene Quarter Horse, firemní akce na klíč, westernové divadlo.
naše produkty: Ranč
Poslat zprávu Ranč Kostelany s.r.o.
PEROPE Tábor s.r.o.

PEROPE Tábor s.r.o.

Výroba a prodej turistických kanoí z polyesterového sklolaminátu. Vysoká kvalita lodí vychází z mnohaletých výrobních a vodáckých zkušeností. Provádíme záruční i pozáruční servis lodí a opravy různých výrobků ze sklolaminátu. Poskytujeme záruku 24 měsíců.
naše produkty: Výroba lodí
Poslat zprávu PEROPE Tábor s.r.o.
FUN DIVING, s.r.o.

FUN DIVING, s.r.o.

Nabízíme výuku přístrojového potápění, kurzy potápění, potápění v Chorvatsku, česká základna v Chorvatsku na ostrově Murter a Srima, potápění v Karibiku, Panenské ostrovy Saint Croix, PADI diving Centrum, kapitánské zkoušky, pronájem lodí a plachetnic.
naše produkty: Potápění v Chorvatsku
Poslat zprávu FUN DIVING, s.r.o.
NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY je ideálním tréninkovým místem pro amatérské i profesionální sportovce a kluby. Poskytujeme ideální podmínky pro soustředění a tréninkové kempy. Nabízíme: hotel, parkoviště, fitness, pizzerii s dvěma salonky, pivnice, tělocvičnu a další.
naše produkty: Zimní stadion Česká republika
Poslat zprávu NED HOCKEY s.r.o.
TECHTEX s.r.o.

TECHTEX s.r.o.

Výroba velkoprostorových a přetlakových hal s textilním opláštěním, realizace sportovních povrchů, výstavba dětských hřišť. Výroba stanů, prodejní stánky, reklamní transparenty, přístřešky, vojenské stany. Společnost se zabývá stavební činností - sportovní stavby.
naše produkty: Nafukovací přetlakové haly, Sportovní stavby, Umělé sportovní povrchy
Poslat zprávu TECHTEX s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.