Volný čas

Zde jsou 4 sekce v kterých je 51 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4
Zobrazuji firmy 3136 celkem 66
MULTISONIC a.s.

MULTISONIC a.s.

MULTISONIC a.s. vydává desky a organizuje kulturní akce již téměř dvě desetiletí. Dnes patříme mezi jednu z mála stoprocentně českých firem, které působí na poli showbusinessu. V případě zájmu prosím neváhejte a kontaktujte nás.
naše produkty: Jazz na Hradě
Poslat zprávu MULTISONIC a.s.
Marketing-PDM

Marketing-PDM

Po více jak 5 letech vývoje a testů uvedla naše firma v roce 2009 na trh první model golf trenažeru. Dalším vývojem jsme tento model vylepšili a zmodernizovali a v roce 2012 uvedli na trh nový model trenažéru. Tento trenažér vyrábíme jako jediní na světě a vlastníme patentová práva.
naše produkty: Golfový trenažér
Poslat zprávu Marketing-PDM
C.I.D Praha s.r.o.

C.I.D Praha s.r.o.

Naše společnost působí na českém trhu se zbraněmi, střelivem a příslušenstvím pro civilní i vojenský trh od roku 1996. Jsme 100% česká společnost s jediným vlastníkem. Zakládáme si na dobré pověsti a na 100% plnění svých závazků.
naše produkty: Lovecké oděvy, Střelivo, Střelné zbraně
Poslat zprávu C.I.D Praha s.r.o.
Radek Šimoník - AXISPARA

Radek Šimoník - AXISPARA

Paragliding a powerkiting. Vývoj, výroba a servis křídel pro paragliding, postrojů a ostatního příslušenství pro paragliding. Výroba draků pro kitesurfing, powerkiting a snowkiting. Školy paraglidingu, powerkitingu a snowkitingu.
Poslat zprávu Radek Šimoník - AXISPARA
Arrow Lovecký servis

Arrow Lovecký servis

Arrow - lovecký servis pro Vás. Poplatkový lov lesní zvěře - lovci mohou lovit individuálně i při společných lovech v krásném prostředí volných honiteb, obor a bažantnic. Mnoho druhů spárkaté a drobné zvěře.
naše produkty: Poplatkový lov
Poslat zprávu Arrow Lovecký servis
ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

Česká tenisová škola byla založena v roce 1993 pro rozvíjení praktických a teoretických schopností hráče. Výuka probíhá ve formě tenisových campů po celé České republice i v zahraničí ( Poprad, Francie - Nice ) a je určena jak pro dospělé, tak i děti.
naše produkty: Pronájem kurtů a hal, Tenisové campy s turnaji
Poslat zprávu ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA
Stránka:   zpět   1 2 3 4
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.