Volný čas

Zde jsou 4 sekce v kterých je 51 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 1130 celkem 66
AFARS, s.r.o.

AFARS, s.r.o.

Výroba oděvů pro myslivost, lov a volný čas. Maloobchodní a velkoobchodní prodej - zbraně, střelivo, optika, nože, vzduchovky, lovecké oděvy, lovecké boty. Šijeme uniformy, myslivecké společenské obleky, oblečení do přírody a na cestování.
naše produkty: Lovecké potřeby, Myslivecké oděvy
Poslat zprávu AFARS, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další.
naše produkty: Posilovací lavice, Posilovací stroje, Rotopedy KETTLER, Sportovní výživa, Vybavení fitcenter, Vybavení fitness
Poslat zprávu Zdeněk Hrubý - HC Compact
NIR, spol. s r.o.

NIR, spol. s r.o.

Prodáváme kulečníkové stoly, stolní fotbal, šipky a veškeré příslušenství. Kulečníky LONGONI, BRUNSWICK, WIK, PROSTAR. Servis kulečníkových tág. Kulečníky - servis a potahování. Nabízíme vše pro kulečník, fotbálek, šipky. Zásilková služba.
naše produkty: Kulečník, Kulečníkové stoly, Stolní fotbal
Poslat zprávu NIR, spol. s r.o.
SPARK AIRTICKETS s.r.o.

SPARK AIRTICKETS s.r.o.

Potápění Chorvatsko, potápění Egypt – organizujeme potápění na českých základnách. Učíme kurzy potápění s českými profesionálními instruktory v Chorvatsku, v Egyptě, Praze a Brně. Pořádáme potápěčské zájezdy a prodáváme letenky do celého světa.
naše produkty: Kurzy potápění, Potápěčské zájezdy, Potápění, Potápění Chorvatsko, Potápění Egypt
Poslat zprávu SPARK AIRTICKETS s.r.o.
Rafting a půjčovna lodí Putzer

Rafting a půjčovna lodí Putzer

Jsme cestovní agentura a půjčovna sportovních potřeb. Půjčujeme lodě, rafty a kánoe. Zajistíme kompletní vodácký servis i s instruktorem. Nabízíme výlety na lodích a raftech, zajistíme dopravu veškerého materiálu a osob, výlety a další služby i pro školy.
naše produkty: Půjčovna lodí
Poslat zprávu Rafting a půjčovna lodí Putzer
TECH SHOP s.r.o.

TECH SHOP s.r.o.

Nabízíme nářaďové nože Leatherman. Skladem máme zavírací nože Gerber, Spyderco, Cold Steel, Smith & Wesson, SOG a desítky dalších, včetně nožů s pevnou čepelí. E-shop nabízí také brousky, pouzdra, svítilny, dárkové sety, doplňky. Poštovné neúčtujeme.
naše produkty: Nože, Nože Gerber, Nůž, Značkové nože
Poslat zprávu TECH SHOP s.r.o.
HAPPY SPORT

HAPPY SPORT

Specializované prodejny nového i použitého vybavení pro zimní sporty. Nabízíme sjezdové lyže, snowboardy, lyžařské i snowboardové boty, vázání, hůlky, lyžařské i snowboardové oblečení. Doplňky: rukavice, brýle. Půjčovny a servis lyží a snowboardů.
naše produkty: Půjčovna lyží a snowboardů, Sjezdové lyže
Poslat zprávu HAPPY SPORT
Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum, centrum současného umění, je státní instituce řízená Ministerstvem kultury České republiky. Společně s Českou filharmonií sídlí historické budově pražského Rudolfina v centru Prahy.
naše produkty: Galerie Praha, Výstavy moderní umění, Výstavy Praha, Výtvarné umění Praha
Poslat zprávu Galerie Rudolfinum
MIBO - profi koloběžky

MIBO - profi koloběžky

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou koloběžek podle konstrukce ověřené desítkami let provozu. Koloběžky MIBO s atestem české státní zkušebny splňují normy: ČSN EN 71-1, ČSN EN 71-3, ČSN ISO 42-10, Vyhlášku ministerstva dopravy číslo 102/91.
naše produkty: Koloběžky
Poslat zprávu MIBO - profi koloběžky
Aviplast, s.r.o.

Aviplast, s.r.o.

Výroba plastových strojírenských dílů tvarováním plastů vakuem. Se zákazníkem spolupracujeme při vývoji nového dílu. Navrhujeme i náhrady kovových dílů plastovými. Vyrábíme plastové podložky pod RZ a střešní reklamní panely pro automobily AutoBannery.
naše produkty: AutoBanner, Podložky pod SPZ, Sedačky na stadiony, Tvarování plastů
Poslat zprávu Aviplast, s.r.o.
Taneční škola HES

Taneční škola HES

Taneční kurzy, o kterých jste slyšeli - moderní taneční pro mládež, VŠ a dospělé v Kongresovém centru Praha, v KD Vltavská a KD Ládví. Pořadatelé největší letní školy tance, dětské taneční tábory. Poradenství v tanečním oboru, umělecká agentura.
naše produkty: Taneční kurzy, Taneční škola
Poslat zprávu Taneční škola HES
Vladimír Vácha - VM MOTOR

Vladimír Vácha - VM MOTOR

Provádíme zakázkovou výrobu dílů na motocykly, motokárové motory, motocykly, obrábění částí a součástí, slévárna hliníku. Pronájem motokárových motorů, měření výkonu motorů. Používáme tyto technologie: CNC obráběcí frézy, CNC obráběcí soustruhy.
naše produkty: Karting, Motokáry
Poslat zprávu Vladimír Vácha - VM MOTOR
AB PARTY TENT, spol. s r.o.

AB PARTY TENT, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá pronájmem party stanů a VIP stanů a zároveň poskytováním kompletního servisu nezbytně nutného k uspořádání společenských, sportovních, firemních i soukromých akcí.
naše produkty: Mobilní haly, Party stan, Party stany, Potisk stanových plachet, Pronájem party stanů, Pronájem VIP stanů
Poslat zprávu AB PARTY TENT, spol. s r.o.
MILOSLAV JANSA - LIGO

MILOSLAV JANSA - LIGO

Společnost LIGO vyrábí široké spektrum výrobků z pryže. V současnosti dodává sortiment výrobků nejen na Český trh, ale i do různých zemí Evropy. Společnost se zabývá také malosériovou a zakázkovou výrobou. Pro bližší nás neváhejte kontaktovat.
naše produkty: Kotouče k olympijským činkám, Lisování pryže, Olympijské činky, Pryžové bandáže
Poslat zprávu MILOSLAV JANSA - LIGO
forward tenis

forward tenis

Firma s dlouholetou praxí ve výstavbě a rekonstrukci sportovišť. Výstavba hřišť s antukovým nebo umělým povrchem, beach volejbalová hřiště, fotbalová a víceúčelová hřiště. Nově nabízíme umělý povrch na hokejbal. Dále v naší nabídce nafukovací haly ARIZON.
naše produkty: Montované sportovní haly, Nafukovací haly, Sportovní hřiště, Výstavba sportovišť
Poslat zprávu forward tenis
Sport Hobby

Sport Hobby

Vyrábíme sportovní poháry a ceny. Poháry, trofeje, plakety, medaile, diplomy, sošky, kokardy, stuhy, ozdobné talíře, kazety, krabičky, štítky, emblémy, figurky. Naleznete u nás vše pro vítěze sportovních soutěží, společenských akcí, k životním jubileím.
naše produkty: Sportovní poháry a ceny
Poslat zprávu Sport Hobby
BOBOVÁ DRÁHA LIPNO

BOBOVÁ DRÁHA LIPNO

Bobová dráha přímo v obci Lipno nad Vltavou je nejdelší v Čechách a svými parametry i umístěním v překrásné přírodě patří k absolutní světové špičce. Bobová dráha Lipno Vás nezklame - je ideálním celoročním cílem pro Váš rodinný výlet!
naše produkty: Bobová dráha Lipno
Poslat zprávu BOBOVÁ DRÁHA LIPNO
PLAMÍNEK PRODUCTION

PLAMÍNEK PRODUCTION

Pořádáme taneční kurzy pro mládež a dospělé, plesy a společenské akce. Naše umělecká agentura zajišťuje na zakázku plesy a kulturní akce po stránce programové a režijní. Zprostředkovává taneční orchestry, spíkry, taneční vystoupení, zvukový a světelný park.
naše produkty: Taneční školy
Poslat zprávu PLAMÍNEK PRODUCTION
JaR DIGITAL - kuželky, bowling s.r.o.

JaR DIGITAL - kuželky, bowling s.r.o.

Jsme evropští výrobci bowlingové a kuželkářské technologie. Kompletní dodávky vše na klíč. Nabízíme kompletní servis od poradenství přes projekt, instalaci, opravy, až po nastavení a zaškolení. Dodávky potřeb jako kuželky, koule, obuv, oleje, leštidla a další.
naše produkty: Bowling, Bowlingové dráhy, Kuželkářské dráhy
Poslat zprávu JaR DIGITAL - kuželky, bowling s.r.o.
New Time Production s.r.o.

New Time Production s.r.o.

Pronájem i prodej mobilního tanečního parketu, nášlapných zábran, mobilních pódiových systémů, zastřešení a konstrukce Ground Support, stupňovitá pódia, hlediště a tribuny.
naše produkty: Konstrukce Ground support, Pódia, Pronájem pódií
Poslat zprávu New Time Production s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.