Ubytování

Zde je 13 sekcí v kterých je 45 podsekcí

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 18 celkem 8
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů ( 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastní koupelnou s WC, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, přípojkou na internet, telefonem s přímou volbou a minibarem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Plzni, Wellness v Plzni
Poslat zprávu Hotel Gondola
Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr je součástí komplexu Pivovarský dvůr Plzeň, který se nachází v klidném prostředí památkové rezervace Selská náves v Plzni -Černicích. Komplex zahrnuje kromě hotelu pivnici s minipivovarem, restauraci, konferenční sál, bar s bowlingem a originální První pivní lázně s wellness centrem v Plzni.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pivovar Purkmistr, Pivovarský hotel
Poslat zprávu Hotel Purkmistr ****
Hotel Hazuka***

Hotel Hazuka***

Hotel Hazuka nabízí ubytování v Plzni. Hotel Hazuka leží nedaleko centra v blízkosti Borských polí. Nabízíme 31 pokojů s TV, SAT, telefonem a internetem. Snídaně formou bufetu, halové garáže, konferenční sál, restaurace, terasa, zahrada. Cyklisté vítáni.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Plzeň
Poslat zprávu Hotel Hazuka***
Parkhotel Plzeň

Parkhotel Plzeň

Park hotel Plzeň je nový moderní hotel s kompletními službami. Park hotel Plzeň je situován na jižním okraji centra města Plzně. Hotel nabízí ubytování v certifikovaných čtyřhvězdičkových pokojích a ubytovací kapacita skýtá 310 lůžek ve 150 pokojích.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Plzeň, Ubytování Plzeň
Poslat zprávu Parkhotel Plzeň
Hotel IRIDA

Hotel IRIDA

Ubytování v Plzni Vám nabízí Hotel IRIDA, který se nachází 200 metrů od historického centra města Plzně s krásným výhledem na řeku. Třípodlažní budova s výtahem nabízí ubytování pro 52 osob, k dispozici je Vám restaurace, wellness centrum a parkoviště.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Plzni
Poslat zprávu Hotel IRIDA
Penzion LORD Plzeň

Penzion LORD Plzeň

Penzion LORD - ubytování v Plzni 2km od historického středu Plzně v dosahu MHD, ubytování v Plzni - kapacita : 5x dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 2 osoby, sprchový kout na pokoji, recepce s denním a večerním barem, parkování u penzionu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Plzeň
Poslat zprávu Penzion LORD Plzeň
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander nabízí ubytování ve 24 moderně vybavených pokojích vhodných nejen pro firemní, ale i rodinnou a turistickou klientelu. Ideální výchozí bod pro výlety do přírody a za památkami nebo aktivní dovolenou ( golf, cykloturistika a jiné ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Plzeňsko, Ubytování Plzeňsko
Poslat zprávu Hotel Alexander
Hotel Bílý Lev

Hotel Bílý Lev

Hotel Bílý lev nabízí ubytování v centru města Rokycany, v blízkosti klíčových příjezdových komunikací a přesto leží v klidném prostředí. Naši hosté mohou využít vybavení 26 pokojů, každý má kompletní sociální zařízení, koupelnu, televizi a rádio.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Rokycany
Poslat zprávu Hotel Bílý Lev
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.