Rekreační střediska

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 18
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel v České republice u Novomlýnských nádrží. Rekreační a školící středisko, firemní akce. Kapacita 76 lůžek, restaurace, kongresová hala, fitness, sauna, uzavřené parkoviště, letní terasa, úschovna kol. Ochutnávka vín a další služby dle požadavků klientů.
Ukaž na mapě   internet: www.hotel-iris.cz  
naše produkty: Hotel v České republice, Ubytování v České republice, Wellness víkend
Poslat zprávu Hotel IRIS
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Luxusní rodinný Hotel Panorama se nachází v Rychnově nad Kněžnou v Orlických horách na velmi klidném místě na okraji města. V hotelu je restaurace, krytý bazén, vířivka, sauna, 3 salónky, letní zahradní restaurace, dětské hřiště, parkoviště.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel na horách v České republice, Hotel Orlické hory, Prostory pro firemní akce, Romantické pobyty pro dva, Ubytování v České republice, Ubytování v Orlických horách, Víkendové wellness pobyty
Poslat zprávu Hotel Panorama
Penzion Nový Rybník

Penzion Nový Rybník

Ubytování Střední Čechy je celoročně zajištěno v historické budově původní rybářské bašty zrekonstruované na penzion Nový Rybník, který je vyhledávaným místem pro svatební hostiny, rodinné oslavy, firemních akce, školení a školní výlety.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Levné ubytování, Ubytování Střední Čechy
Poslat zprávu Penzion Nový Rybník
Hotel Formanka Hustopeče

Hotel Formanka Hustopeče

Ubytování v hotelu, restaurační služby, ubytování v kempu, servis a úschovna kol pro cyklisty na cyklostezkách. Maximální sportovní a rekreační vyžití. Firemní školení, rauty, degustace vína, možnost jízdy na koních, rybaření, klidné prostředí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sportovní soustředění
Poslat zprávu Hotel Formanka Hustopeče
Zdeněk Počta

Zdeněk Počta

Nabídka ubytování v rekreačním středisku v jižních Čechách v Lučkovicích a v rekreačním středisku Štědronín, dále nabídka ubytování v chatové osadě Lažánky nebo Ostrý - vhodné pro letní dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění a zájmová setkání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dětské tábory, Rekreační zařízení, Školy v přírodě
Poslat zprávu Zdeněk Počta
Imperial Karlovy Vary a. s.

Imperial Karlovy Vary a. s.

Hotel Imperial stojí na vrchu zvaném vyhlídka. Vytváří přirozenou dominantu města a výhled z oken pokojů Vám naskytne jedinečný výhled na Karlovy Vary, které založil Otec vlasti Karel IV. Hotel Imperial je nejlepším lázeňským hotelem v České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lázeňský hotel Karlovy Vary
Poslat zprávu Imperial Karlovy Vary a. s.
Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort nabízí luxus, pohodlí, relax a zážitky uprostřed nádherné divoké přírody beskydských hor. Bečva Villa Resort je nové rekreační zařízení, které bylo postaveno v roce 2006-2008. Resort se nachází mezi Prostřední a Horní Bečvou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dovolená Beskydy, Ubytování Beskydy, Ubytování v Beskydech
Poslat zprávu Bečva Villa Resort

Rekreační středisko Zvírotice

Zvírotice patří mezi stálá rekreační střediska. Nabízí rekreaci v klidném místě. Rodinná a skupinová rekreace, školní výlet, škola v přírodě a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Rekreační středisko Zvírotice

Rekreační středisko Želivka

Naše rekreační středisko nabízí ideální podmínky pro outdoorové pobyty, firemní akce, sportovní soustředění, dětské tábory, školení, semináře.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Rekreační středisko Želivka

Vlasta Vávrovská

Rekreační pobyty pro děti a dospělé na Šumavě. Letní a zimní dětské tábory Oříšek, rekreacentrum Bližná, penzion Boubín.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Vlasta Vávrovská
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.