Chaty a chalupy

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 26
Agency InterBohemia s.r.o.

Agency InterBohemia s.r.o.

Nabízíme chaty, chalupy a jiné rekreační objekty k pronájmu. Kvalitní a přitom levné ubytování na horách i u vody v tuzemsku. Čeká Vás krásná letní či zimní dovolená. Zprostředkujeme ubytování v soukromí, rekreační pobyty, hotely, pensiony, apartmány.
Ukaž na mapě   internet: www.interbohemia.cz  
naše produkty: Chaty a chalupy, Chaty k pronájmu, Chaty v Čechách, Dovolená léto 2016, Dovolená v Čechách, Ubytování v Čechách
Poslat zprávu Agency InterBohemia s.r.o.
AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.

AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.

Nabízíme chaty, chalupy, penziony, hotely k pronájmu na dovolenou. V nabídce Jižní Čechy, Šumava, Lipno, Orlík, Třeboň, Český Krumlov a další. Chaty a chalupy pro rybáře. Horské hotely, penziony, chaty a chalupy pro letní i zimní ubytování v soukromí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chalupy v Čechách, Chaty a chalupy v Čechách, Chaty v Čechách
Poslat zprávu AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Zdeněk Počta

Zdeněk Počta

Nabídka ubytování v rekreačním středisku v jižních Čechách v Lučkovicích a v rekreačním středisku Štědronín, dále nabídka ubytování v chatové osadě Lažánky nebo Ostrý - vhodné pro letní dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění a zájmová setkání.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dětské tábory, Rekreační zařízení, Školy v přírodě
Poslat zprávu Zdeněk Počta

Jana Smrčková

Stylová chalupa v Chamuticích na Šumavě nabízí klidné ubytování až pro dvě rodiny. Chalupa je situována na polosamotě u lesa, kde zajisté pocítíte dotek čisté přírody.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jana Smrčková

Agentura CHATA s.r.o.

Katalog chaty a chalupy s přímými kontakty na majitele, ubytování a pronájmy po celé ČR. Neplaťte zbytečné provize! Reklama Vašeho objektu od 1,-kč/den.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Agentura CHATA s.r.o.

TOURTREND s.r.o.

U nás objevíte kouzlo dovolené na chatě či chalupě. Nabízíme objekty na horách i u vody v České a Slovenské republice. Vhodné nejen pro rodiny s dětmi.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu TOURTREND s.r.o.

Roubená chalupa - Jitka Fixová

Nabízíme pronájem komfortní roubené chalupy po celkové rekonstrukci v Českém ráji, uprostřed klidné staročeské návsi v památkové rezervaci.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Roubená chalupa - Jitka Fixová

ALKA TRAVEL

Cestovní agentura nabízející chaty a chalupy k pronájmu, ubytování v apartmánech, hotelích, chatách, chalupách, penzionech po celý rok.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ALKA TRAVEL

Petr Fix - TIPPOBYT

Pronájem, chaty a chalupy v České republice a na Slovensku, rekreační pobyty Krkonoše a další atraktivní lokality, dovolená v soukromí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Petr Fix - TIPPOBYT

Petr Fix

Ubytování chaty a chalupy v České a Slovenské republice. Vaše dovolená v soukromí. Levné i komfortní ubytování s bazénem.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Petr Fix
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.