Stavební firmy

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 1120 celkem 2295
EDERSTAV

EDERSTAV

Naši prioritou jsou strojní omítky, vnitřní a venkovní, dvouvrstvé štukové. Dále provádíme zateplovací systémy a ušlechtilé fasády se strukturou. Jsme schopni realizovat strojní omítání na jednotlivých rodinných domech i velkých komplexech.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fasády, Strojní omítky, Zateplení fasád
Poslat zprávu EDERSTAV
TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

Naše společnost funguje od roku 1993. Od svého vzniku po současnost působíme ve stavební oblasti a to jako dodavatel stavebních prací a služeb spojených s technickou správou a údržbou objektů významných obchodních řetězců a realitních kanceláří.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jádrové vrtání, Práce strojem Caterpillar 246C, Řezání železobetonu, Rozpočtování staveb, Stěnová pila, Teracová dlažba
Poslat zprávu TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
KOS CONSULT s.r.o.

KOS CONSULT s.r.o.

Nabízíme statiku staveb, statické zajištění domů, spínání objektů, mikropiloty, injektáže, kotvení, stříkané betony, výztužné kleštiny, pilotové základy. Práce provádíme dle norem ISO 9000 po celém území České a Slovenské včetně zpracování projektu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Injektáže, Mikropiloty, Oprava kleneb, Statika staveb, Tlakové injektáže
Poslat zprávu KOS CONSULT s.r.o.
STAEG, spol. s r.o.

STAEG, spol. s r.o.

Společnost byla založena v roce 1998 s cílem nabídnout kvalitní služby v oblasti realizace pozemních, dopravních a inženýrských staveb, správy a údržby nemovitostí, a to jak pro privátní, tak pro veřejný sektor v rámci celé České republiky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Facility management, Pozemní stavby, Průmyslové stavby na klíč
Poslat zprávu STAEG, spol. s r.o.
1. VASTO spol. s r.o.

1. VASTO spol. s r.o.

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru stavebnictví. Zaměstnáváme více než 80 kvalifikovaných pracovníků a řadíme se mezi největší firmy v regionu. Hlavní činnost: bytové, průmyslové, obchodní a administrativní objekty a výrobní haly.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Rodinné domy, Stavební firma, Stavební firma Zlín, Střechy Zlín
Poslat zprávu 1. VASTO spol. s r.o.
PANELREKO s.r.o.

PANELREKO s.r.o.

Provádíme rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader a nové kuchyňské linky. Zajišťujeme kompletní servis od projektu po kolaudaci. Zrealizujeme pro Vás rekonstrukci celého bytu, elektroinstalace, podlahy, štuky, dveře, výměna oken.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rekonstrukce bytového jádra, Výroba kuchyně
Poslat zprávu PANELREKO s.r.o.
SVAPO, s.r.o.

SVAPO, s.r.o.

Stavební činnost, rekonstrukce, maloobchodní činnost, velkoobchod, projekční činnost. Suchá výstavba sádrokartonovým systémem KNAUF. Zateplování budov nových i v rámci rekonstrukcí. Projektová činnost v oboru výstavby. Stavby na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Stavby na klíč
Poslat zprávu SVAPO, s.r.o.
CHEMOPRAG, s.r.o.

CHEMOPRAG, s.r.o.

Projektová a inženýrská činnost pro průmyslovou výstavbu. Výběr staveniště. Územní a stavební řízení. Dokumentace pro výstavbu a provoz. Zajištění dodávek. Dozor výstavby na staveništi. Kolaudace a povolení k uvedení do provozu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Územní a stavební řízení
Poslat zprávu CHEMOPRAG, s.r.o.
KADUKO s.r.o.

KADUKO s.r.o.

Nabízíme dřevostavby a dřevěné domy, dřevěné stavby, rodinné domy na klíč. Rekonstrukce staveb. Montáž sádrokartonových systémů. Realizujeme půdní vestavby, příčky, dlažba, obklady. Zemní a výkopové práce. Pronájem lešení. Vnitrostátní autodoprava.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby rodinné domy
Poslat zprávu KADUKO s.r.o.
Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Dodáváme a montujeme podhledy, příčky, sádrokartonové předstěny, půdní vestavby a izolace. Sádrokarton je náš hlavní obor. Zabýváme se zateplením budov. Sádrokarton dle Vašich objednávek. Na sádrokarton i zateplení domu záruka 36 měsíců.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sádrokarton, Zateplení domu
Poslat zprávu Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.