Stavební firmy

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 2295
MT Hardy s.r.o.

MT Hardy s.r.o.

Naše společnost se zabývá především výškovými pracemi. Kam se nedostane lešení, či jiná technika, tam se dostaneme my. Máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce, klempířství a další.
Ukaž na mapě   internet: www.hardymt.cz  
naše produkty: Čištění fasád, Čištění okapů, Dilatační spáry, Mytí oken ve výškách, Nátěry fasád, Nátěry okapu, Nátěry plechových střech, Ochrana proti holubům, Opravy fasád, Opravy komínů, Postřiky proti pavoukům, Zábrany proti holubům
Poslat zprávu MT Hardy s.r.o.
VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA - domy pro radost...již 19 let. Vyrábíme a montujeme dřevostavby – dřevěné rodinné domy, rodinné domy na klíč, střešní vazníkové a tesařské konstrukce, bytové domy, výrobní haly a jiné objekty. Stavíme montované rodinné domy ze sendvičových dřevěných panelů. Provádíme zateplení domů foukanou izolací.
Ukaž na mapě   internet: www.variovila.cz  
naše produkty: Dřevěné domy, Dřevostavby typové domy, Foukaná izolace, Montované dřevostavby na klíč, Nízkoenergetické domy na klíč, Pasivní rodinné domy, Střešní vazníkové konstrukce
Poslat zprávu VARIO VILA s.r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábíme a realizujeme interiérové přemístitelné příčky, skleněné příčky, posuvné mobilní akustické stěny, vestavby a velíny do průmyslových a skladových hal. Disponujeme řadou zkušených odborníků, kteří jsou schopni řešit i nestandardní požadavky našich zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní příčky, Montované systémy, Posuvné příčky, Přestavitelné příčky, Prosklené stěny, Skládací stěny, Skleněné příčky, Skleněné stěny
Poslat zprávu MILT s.r.o.
LINDAB s.r.o.

LINDAB s.r.o.

Výroba a montáž střešní krytiny z lakoplastovaného plechu, trapézových profilů a opláštění budov. Klempířská výroba - okapy, haly, C kazety, obkladové panely, ztracené bednění. Stříháme pozinkované, lakoplastované a hliníkové plechy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Falcovaná krytina, Lehké střešní krytiny, Okapový systém, Plechová střešní krytina, Plechové střechy, Plechové střešní krytiny, Střešní doplňky, Střešní krytina, Střešní okapy, Střešní svody, Střešní žlaby, Tenkostěnné ocelové profily, Trapézové plechy
Poslat zprávu LINDAB s.r.o.
MTM Bezuchov s.r.o.

MTM Bezuchov s.r.o.

Dřevěné zimní zahrady, dřevěná okna, vchodové dveře, euro okna, euro zimní zahrada, atypická zastřešení, ateliérové okna a světlíky, prosklené konstrukce, grafické a počítačové simulace a návrhy interiérů a exteriérů obytných prostor, zimních zahrad.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěná zimní zahrada, Otvírač oken, Zimní zahrada, Zimní zahrady
Poslat zprávu MTM Bezuchov s.r.o.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Nabídka realizace staveb na klíč i výstavba dle individuálních projektů se specializací na nízkoenergetické a pasivní domy. Prodej materiálů pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Polystyrenové bazénové stěny - konstrukční systém bazénů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Pasivní domy, Ztracené bednění polystyrenové
Poslat zprávu ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
TECHFLOOR  s. r. o.

TECHFLOOR s. r. o.

Realizujeme vysoce kvalitní průmyslové podlahy. Epoxidové systémy, samonivelační systémy, antistatické podlahy. Betonové podlahy - dle podmínek zatížení a provozu, vsypové materiály. Provádění betonových desek za použití laserového zakladače betonové směsi.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Betonové podlahy, Epoxidové podlahy, Lité podlahy, Průmyslové podlahy, Úpravy povrchů
Poslat zprávu TECHFLOOR  s. r. o.
PaPP, spol. s r. o.

PaPP, spol. s r. o.

Jsme stavební a obchodní společnost, působící v oblasti bytové, občanské, průmyslové, inženýrské výstavby a rekonstrukcí všech druhů staveb včetně památkově chráněných objektů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Stavební firma, Vytápění průmyslových hal
Poslat zprávu PaPP, spol. s r. o.
DRIZORO CZ, s.r.o.

DRIZORO CZ, s.r.o.

Drizoro CZ s.r.o. je dceřiná společnost DRIZORO, S.A., která sídlí v Torrejónu de Ardoz, průmyslové zóně Madridu, byla založena v roce 1977. Od tohoto roku se postupně společnost stala úspěšným světovým výrobce stavební chemie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydroizolace, Hydroizolace podzemních staveb, Hydroizolace spodních staveb, Hydroizolace staveb, Sanace betonových konstrukcí, Tlakové injektáže
Poslat zprávu DRIZORO CZ, s.r.o.
PSK - Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.

PSK - Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.

Naše společnost se řadí mezi významné stavební firmy v České republice. Je váženým partnerem a respektovaným konkurentem v oblasti průmyslové, občanské a bytové výstavby. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od malých zakázek až po velké projekty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Občanské stavby, Prodej hotelu v Luhačovicích, Prodej stavebního pozemku Pardubice, Pronájem haly v Jičíně, Průmyslová výstavba
Poslat zprávu PSK - Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.