Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 29 sekcí v kterých je 97 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 4160 celkem 104
Pronuptia de Paris

Pronuptia de Paris

Společnost PRONUPTIA byla založena v Paříži v roce 1958 a má síť více než 200 autorizovaných svatebních salonů po celém světě. České zastoupení vzniklo v roce 1991 a s 10 salony je největší svatební firmou na trhu. Shlédněte webovou prezentaci PRONUPTIA!
naše produkty: Svatební šaty
Poslat zprávu Pronuptia de Paris
RAVIN s.r.o.

RAVIN s.r.o.

Firma má tradici 12 let ve výrobě textilních a plastových doplňků pro karavany a obytné přívěsy. Nabízí textilní výrobu podle návrhů zákazníka, zejména ve formě mzdové práce. K dispozici jsou potřebné šicí stroje, samozřejmostí je stříhání.
naše produkty: Šití ve mzdě
Poslat zprávu RAVIN s.r.o.
Veratex cz s.r.o.

Veratex cz s.r.o.

Jsme česká výrobní firma, která se specializuje na kvalitní textilní vybavení. Vyrábíme a dodáváme klasické i atypické rozměry povlečení, prostěradel a ručníků v moderních dezénech a barvách.
naše produkty: Froté prostěradla, Ložní povlečení
Poslat zprávu Veratex cz s.r.o.
KLIMATEX a.s.

KLIMATEX a.s.

V naší nabídce naleznete funkční prádlo, termoprádlo, bezešvé prádlo, cyklo oblečení, moto oblečení, mikiny, softshell bundy, polokošile, trička, tílka, plavky, ponožky, čepice, šátky, kšiltovky, rukavice, bederní pásy, batohy, spací pytle a brýle.
naše produkty: Funkční prádlo, Značkové sportovní oblečení
Poslat zprávu KLIMATEX a.s.
OSTAŠ CZ, s.r.o.

OSTAŠ CZ, s.r.o.

OSTAŠ CZ s.r.o. je výrobce kvalitních matrací za rozumné ceny. Doprava je po celé České republice zdarma. Dodáváme matrace i atypických rozměrů. Jsme česká firma s dlouholetou tradicí. Nabízíme matrace polyuretanové, pružinové, latexové, matrace studená pěna.
naše produkty: Matrace do postele, Matrace na míru
Poslat zprávu OSTAŠ CZ, s.r.o.
VÚB a.s.

VÚB a.s.

Konstrukce a výroba - speciální a jednoúčelové stroje ( navíjecí, odvíjecí, měřicí, skládací, paletizační ). Výroba přízí a textilií pro speciální a technické účely. Ochranné oděvy a spodní prádlo – antistatické, antibakteriální, nehořlavé.
naše produkty: Jednoúčelové stroje
Poslat zprávu VÚB a.s.
REJOICE ® Flowers manufactory

REJOICE ® Flowers manufactory

Firma Rejoice se již od roku 1998 zabývá výrobou Outdoorového oblečení s kytičkou, která je znakem pro velice oblíbenou značku oblečení. Oblíbili si ji nejen horolezci. Značka rejoice je charakteristická odolností materiálů a praktickým designem.
naše produkty: Outdoorové oblečení
Poslat zprávu REJOICE ® Flowers manufactory
SPOLSIN, spol. s r.o.

SPOLSIN, spol. s r.o.

Vývoj a výroba speciálních textilií, kompaktních přízí, poradenství, chemické rozbory, akreditovaná laboratoř, aplikační výzkum a vývoj při použití modifikovaných vláken, stanovení a ověřování zpracovatelských postupů, ochranné pracovní oděvy.
naše produkty: Technické textilie
Poslat zprávu SPOLSIN, spol. s r.o.
LOGOTEX s.r.o.

LOGOTEX s.r.o.

Výroba a distribuce jedinečných módních doplňků, jako jsou pánské kravaty, motýlky, kapesníčky, šály dámské šátky, deštníky z materiálů 100% polyester, 100% hedvábí a doplňky se speciálním designem podle návrhu zákazníka.
naše produkty: Pánské kravaty
Poslat zprávu LOGOTEX s.r.o.
Adolf Nytra - ANYTRA

Adolf Nytra - ANYTRA

Specializujeme se na prodej čepic, klobouků, šál, šátků, ponch a rukavic s cílem co nejlépe uspokojit všechny klienty zabývající se prodejem těchto módních doplňků pro ženy, muže a děti. Nabízíme také společenské kabelky, ozdoby do vlasů a jiné.
naše produkty: Klobouky
Poslat zprávu Adolf Nytra - ANYTRA
FLEXIKO CZ s.r.o.

FLEXIKO CZ s.r.o.

Firma Lexiko CZ s.r.o. vyrábí obuv zejména vycházkovou, pracovní a sportovní. Export činí přibližně 40% naší produkce. Obuv vyvážíme do zemí Evropy Rakousko, Francie, Německo, Maďarsko, Anglie, ale i na střední východ do Japonska a USA.
naše produkty: Pracovní obuv
Poslat zprávu FLEXIKO CZ s.r.o.
MALTEK JR s.r.o.

MALTEK JR s.r.o.

Naše firma vyrábí sedadla, zádová opěradla, upínací pásy a polstrování invalidních vozíků a křesel. Dále pak vyrábíme brašny a tašky pro pošty a doručovatele. Polstrování kovových kufrů. Obaly na měřící přístroje. Výroba malosériová, speciální i na zakázku.
naše produkty: Brašny na nářadí
Poslat zprávu MALTEK JR s.r.o.
STEMA, spol. s r.o.

STEMA, spol. s r.o.

Společnost STEMA je významným dodavatelem všech druhů přírodních kaučuků a latexů v České a Slovenské republice. Mimo tuto činnost vyrábí a dodává obuvnické stélkové materiály vyráběné z textilních a celulozovách vláken materiály pěnové, antistatické, tepelně tvarovatelné a další. Výhodou společnosti jsou vlastní, dostatečně velké skladovací prostory v Otrokovicích v areálu a.s.Toma.
naše produkty: Přírodní kaučuky a latexy
Poslat zprávu STEMA, spol. s r.o.
DITA výrobní družstvo invalidů

DITA výrobní družstvo invalidů

Nabízíme atestované nealergizující výrobky bytového a dětského textilu, prošívané přikrývky, polštáře, přehozy, výbavy do postýlek, fusaky, rychlozavinovačky, dětský froté sortiment - bryndaky, osušky a župany. Dále se zabýváme drobnou kovovýrobou.
naše produkty: Přikrývky
Poslat zprávu DITA výrobní družstvo invalidů
SKALIMAR s.r.o.

SKALIMAR s.r.o.

Na našem eshopu naleznete širokou nabídku nejrůznějších šperků a bižuterie. Hlavně z chirurgické oceli, dále pak z oceli zlacené, wolframu, broušeného křišťálu atp. Svým zákazníkům nabízíme nejen maloobchodní prodej, ale také velkoobchodní prodej.
naše produkty: Chirurgická ocel řetízky, Naušnice z chirurgické oceli, Prsteny chirurgická ocel
Poslat zprávu SKALIMAR s.r.o.
ILLA original modell s.r.o.

ILLA original modell s.r.o.

Firma navrhuje a vyrábí profesní a pracovní oděvy, uniformy, stejnokroje, reklamní oděvy, historické oděvy a uniformy, divadelní a filmové kostýmy. Profesní a pracovní oděvy, uniformy, stejnokroje vyrábíme formou konfekce, měřenky a se zkouškou.
naše produkty: Pracovní oděvy
Poslat zprávu ILLA original modell s.r.o.
Arikos, spol. s r.o.

Arikos, spol. s r.o.

Společnost ARIKOS je výrobcem pánských košil pro evropský trh. Na našich stránkách je pro Vás připravena nová kolekce modelů pro léto 2006. Vyrábíme pánské košile ze 100% bavlny. Dodáváme rovněž košile s firemním logem, služební košile a košile šité na míru.
naše produkty: Pánské košile
Poslat zprávu Arikos, spol. s r.o.
Jan Kulhánek - VERONIKA

Jan Kulhánek - VERONIKA

Vyrábíme a dodáváme reklamní a společenské kravaty, motýlky, šály a šátky. Nabízíme k dodání reklamní předměty – odznaky, plakety, přívěsky, kuličková pera, vizitníky, vlajky, lanyardy, čepice, deštníky, těžítka, hrníčky, broušené sklo a jiné.
naše produkty: Společenské kravaty
Poslat zprávu Jan Kulhánek - VERONIKA
KORDÁRNA, a.s.

KORDÁRNA, a.s.

Jsme předním evropským výrobcem se specializací na technické tkaniny. Vyrábíme kordové tkaniny pro pneumatiky, technické tkaniny pro dopravní pásy, geotextilie, geomříže a geokompozity pro stavebnictví - vyztužení zemin a asfaltových směsí.
naše produkty: Geotextilie
Poslat zprávu KORDÁRNA, a.s.
V. OBUV s.r.o.

V. OBUV s.r.o.

Vyrábíme dětskou koženou a textilní obuv se zdravotními a hygienickými certifikáty. Atesty splňují přísná zdravotní kritéria a jsou zárukou pro zdravý vývoj dětské nohy. Kvalitní a cenově přijatelná dětská zdravotní obuv.
naše produkty: Dětská zdravotní obuv
Poslat zprávu V. OBUV s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.