Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 29 sekcí v kterých je 97 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 2140 celkem 104
LUKO STROJÍRNY s.r.o.

LUKO STROJÍRNY s.r.o.

Výroba: mazací technika ( mazací hlavice, mazací lisy, hadice, spojky, stříkačky, olejničky, olejoznaky ), díly pro textilní stroje ( profilové paprsky, konfuzory, zachycovače příze, přifukovací trysky ), dávkovače kovů-zařízení pro automatické licí linky.
naše produkty: Mazací hlavice, Mazací lisy
Poslat zprávu LUKO STROJÍRNY s.r.o.
AFARS, s.r.o.

AFARS, s.r.o.

Výroba oděvů pro myslivost, lov a volný čas. Maloobchodní a velkoobchodní prodej - zbraně, střelivo, optika, nože, vzduchovky, lovecké oděvy, lovecké boty. Šijeme uniformy, myslivecké společenské obleky, oblečení do přírody a na cestování.
naše produkty: Lovecké potřeby, Myslivecké oděvy
Poslat zprávu AFARS, s.r.o.
KJZ, spol. s r.o.

KJZ, spol. s r.o.

Naše firma je jedním z dodavatelů korku a jeho výrobků. Do naší nabídky patří například: Korkové desky, brusivo, drť, korkové prostírání, korkové podlahy, plastikorkové desky, obuvnické komponenty, těsnící podložky. Vše vysoké kvality.
naše produkty: Korkové desky, Korkové obuvnické komponenty
Poslat zprávu KJZ, spol. s r.o.
Platex, s.r.o.

Platex, s.r.o.

Platex vyrábí a dodává do 35-ti zemí: knihařská plátna na bázi bavlny, lnu, viskózy a jejich směsí, podkladová plátna pro průmyslové brusné pásy na bázi bavlny, polyesteru a jejich směsí, speciální technické tkaniny a speciální vrstvené papíry.
naše produkty: Knihařská plátna
Poslat zprávu Platex, s.r.o.
SEŠITE, s.r.o.

SEŠITE, s.r.o.

Jsme český výrobce dárkového a reklamního oblečení. Vyrábíme trička, polokošile, mikiny, teplákové soupravy. Český materiál 100% bavlna, zakázková výroba, vzorování výrobků k firemním barvám a logu, výšivky, nášivky, potisk.
naše produkty: Reklamní textil
Poslat zprávu SEŠITE, s.r.o.
M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

Výroba a prodej: pružící komponenty, pružiny pro výrobu čalouněného nábytku - pružinové kostry ( Bonnell a Minibonnell ), vlnité pružiny ( vlnovce, zick-zack ) a taštičkové pružiny.
naše produkty: Nábytkové pružiny, Taštičkové pružiny, Vlnité pružiny
Poslat zprávu M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
K V D spol. s r.o.

K V D spol. s r.o.

Výroba - kartonové obaly z vlnitých lepenek, kartkonové krabice tvarový výsek, potisk, přikrývky a polštáře z ovčí vlny a dutého vlákna. Stolařská výroba. Mobilní domky na zakázku. Tradice, kvalita.
naše produkty: Dřevěné mobilní domky, Kartonové krabice, Kartonové obaly, Polštáře z dutého vlákna, Přikrývky z ovčí vlny
Poslat zprávu K V D spol. s r.o.
NETEX, spol. s r.o.

NETEX, spol. s r.o.

Jediná výroba plsti a plstěných výrobků v České Republice. Nabízí plstěné tabule, kotouče a různé tvarové výrobky (těsnění, špunty, vložky do bot, a další). Dále se specializuje na výrobu netkaných textilií pro automobilový průmysl.
naše produkty: Netkané textilie, Technická plsť, Vlněné plsti
Poslat zprávu NETEX, spol. s r.o.
DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s. vyrábí plošně pestře tkané žakarské a listové látky. Ve výrobním sortimentu je aktuálně nabízeno téměř 400 druhů nábytkové tkaniny v průměru s 5ti kolortiními modifikacemi od 1 druhu.
naše produkty: Nábytkové tkaniny
Poslat zprávu DEKORA-Jeníček, a.s.
TEMAC, a.s.

TEMAC, a.s.

Vyrábíme vláknitopryžové těsnící desky, desky a vysekávané těsnění z expandovaného grafitu a PTFE, ucpávky, izolační šňůry, izolační desky, vysekávané těsnění, SWG ( spirálově vinuté těsnění ), obalované těsnění, RTJ, autotěsnění a další.
naše produkty: Těsnící kroužky, Těsnící šňůry, Vláknitopryžové těsnící desky
Poslat zprávu TEMAC, a.s.
MABO TRADE s.r.o.

MABO TRADE s.r.o.

Vývoj a výroba matrací. Vyrábíme pěnové matrace, pružinové matrace, latexové matrace, viscoelastické matrace, matrace z HR pěn, anatomické polštáře a potahy, zpracování PUR pěny, plošné prošívání textilií, recyklace PUR pěny.
naše produkty: Matrace
Poslat zprávu MABO TRADE s.r.o.
B E D I M E X s.r.o.

B E D I M E X s.r.o.

Nabízíme kompletní služby pro výrobce sportovní a kožené galanterie. Nabízíme jezdce, kování, lemovky, nitě, popruhy, zipy, suché zipy, technické tkaniny a šňůry. Zajistíme také předvýrobu - dělení popruhů, lemovek, suchých zipů a jiné.
naše produkty: Reklamní potisk, Sublimační potisk, Sublimační tisk, Technické tkaniny, Trezory na zbraně
Poslat zprávu B E D I M E X s.r.o.
Sunexclean s.r.o.

Sunexclean s.r.o.

Prodáváme mycí a čistící prostředky, čistící techniku, úklidové stroje a mechanizaci, čistící stroje, průmyslové vysavače a profesionální vysavače, podlahové mycí stroje, tlakové myčky, zametací stroje. Nabízíme dezinfekční a hygienické systémy.
naše produkty: Čistící stroje, Ochranné pracovní pomůcky, Profesionální vysavače
Poslat zprávu Sunexclean s.r.o.
TULEC TREND

TULEC TREND

Výrobce a velkoobchod se zaměřením na dětské oblečení v České a Slovenské republice a ostatních zemí EU. Vlastní modely a design, nízké ceny. Nabízíme dětský a kojenecký textil, dětské oblečení, dětské čepice, doplňky. Vše módní se zaručenou kvalitou.
naše produkty: Dětské bundy, Dětské oblečení, Kojenecké dětské body
Poslat zprávu TULEC TREND
LITEX

LITEX

Firma LITEX je tradiční český výrobce plavek a sportovního oblečení. Převážnou část naší kolekce představují dámské plavky, fitness sportovní oblečení a sportovní kalhoty - leggings. Vytváříme vlastní módní kolekce s využití kvalitní materiálů.
naše produkty: Dámské plavky, Fitness sportovní oblečení, Sportovní kalhoty
Poslat zprávu LITEX
CNM textil a.s.

CNM textil a.s.

Disponujeme vlastními výrobními kapacitami jako je tiskárna, barevna a úpravna textilu. Vyrábíme lněné, bavlněné a směsové tkaniny, které jsou uplatňovány jako ložní soupravy, prostěradla, ubrusy, módní oděvy a pracovní oděvy.
naše produkty: Lněné tkaniny
Poslat zprávu CNM textil a.s.
ELEGA, spol. s r.o.

ELEGA, spol. s r.o.

Výrobní program obsahuje více než 350 standardních modelů z kůže, převážně z hovězin. Sortiment je stále doplňován o zhruba 100 modelů módních kabelek ze syntetických materiálů, cestovní zavazadla, opasky, peněženky a sortiment pro volný čas.
naše produkty: Kožené kabelky, Opasky, Pánské aktovky, Peněženky
Poslat zprávu ELEGA, spol. s r.o.
krasnezeny.cz

krasnezeny.cz

E-shop Krásné ženy Vám nabízí velký výběr bot, prádla, korzetů, sexy šatů, kostýmů, kožených a lakových oděvů, sexy oděvů pro naše boubelky, punčoch a dalších doplňků, jako jsou ozdobná ramínka k prádlu, krajkové doplňky a další.
naše produkty: Dámské boty, Korzety, Kozačky, Kožené oděvy, Punčochy, Spodní prádlo
Poslat zprávu krasnezeny.cz
KPM export-import spol. s.r.o.

KPM export-import spol. s.r.o.

Firma KPM vyrábí bytový textil, hlavně ubrusy, metráž, utěrky a ručníky. Zpracováváme především výrobní materiály ( bavlna,len ). S využitím žakárských stavů můžeme tkát deseny na vysoké technické úrovni. Prodejní činnost je zaměřena z 90% na export.
naše produkty: Bavlněné ubrusy, Pololněné utěrky
Poslat zprávu KPM export-import spol. s.r.o.
Fiora Lingerie s.r.o.

Fiora Lingerie s.r.o.

Distribuujeme dámské spodní prádlo do privátních a specializovaných butiků se spodním prádlem po celém území České a Slovenské republiky. Sortiment: podprsenky ve velikosti od A do G, kalhotky, noční prádlo, punčochové zboží, plavky, bezešvé prádlo a další.
naše produkty: Spodní prádlo
Poslat zprávu Fiora Lingerie s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.